Dagboek van Izzie & Spikey. Kan een slot op.

Gestart door danielle, 28 februari 2007, 19:39:40

« vorige - volgende »

Anja

Hoi Danielle,

Wat een leuk filmpje zeg. Geweldig hoe ze met elkaar om gaan.

Groetjes Anja

Yvette

Je hebt hele leuke filmpjes en ik had gelijk naar die andere 2 ook gekeken

Sharon

Hoi Danielle,
leuk filmpje hoor!
Fijn om te zien dat ze met zoiets simpels zo leuk bezig kunnen zijn.

Liefs
Sharon
Lees alles over de ondeugdjes Angel, Boyd en Caily:
Hun dagboekje

Lees alles over mijn vorige valkjes in mijn vorige dagboekje:Dagboekje 1


carolinetjeuh

hoi Danielle!

Het doet wel raar als ik Tommie&Sammie zo terug zie op het filmpje dan besef ik weer dat ik ze echt wel mis!  ;) :-\
Ik vind het echt leuk om te zien hoe ze met z'n drietjes zo overeen komen en dan vooral Tommie&Izzie. Echt een leuk koppeltje. Wie weet heb je er volgend jaar wel kleintjes van!  :D Als er dan zo een valkje als Tommie bijzit stel ik me kandidaat.  ;D

groetjes, Caroline
Nog veel plezier met de 3!  :P

danielle

Anja,
dank je wel!

Yvette,
dank je wel. Ja ik krijg ondertussen een kleine verzameling filmpjes.

Sharon,
ja ze kunnen zich echt zo goed vermaken met alle kleine dingetjes. Ze zijn ook zo gek op beukensnippers.

Carolien,
Al je wilt mag je best nog wel een oppassen op de beestjes als ik op vakantie ga. Het is me echt goed bevallen. Fijner dan na familie die geen verstand van vogels hebben.
Ja en op Tommie daar wordt je wel verliefd op he. Het is zo'n geweldige lieve kroel vogel. En ook super mooi  :).
Ja een nestje, dat is stiekem wel leuk he  ;D.
Ik ben benieuwd wat voor een kleintjes hier uit zouden komen.
En ik zal het onthouden dat jij dan een kleine Tommie wil  ;) .

----------------------------------------------------------------

Verder gaat hier alles goed met de fladders.
Het is af en toe zo'n drukte wat het vliegen betreft, als de een vliegt gaat de ander vliegen en dat herhaalt zich dan constant.
Tommie blijft echt een geweldige knuffelbeest en vind het heerlijk om bij me te zitten en daardoor zit Izzie ook weer lekker veel bij me.
Tommie schreeuwt nu ook bijna niet meer, hij is veel rustiger geworden. Eerst kon ik echt niet de deur uitgaan. Je ziet gewoon dat hij echt gelukkig is met Izzie en ondanks dat ziet hij mij ook nog als zijn beste vriendin.
Ik had zoveel meer moeilijkheden verwacht, maar ik heb gewoon zoveel geluk gehad. Izzie is gewoon precies het goede vriendinnetje voor Tommie en mij  ;D .
Ik vind het ook echt grappig dat valkparkieten echt een verschil in volumes hebben. Izzie fluit altijd zo lief en zachtjes, ze geeft echt het goede voorbeeld aan Tommie  :P .

Tommie kan ondertussen het volgende zeggen en nadoen:
- het bouwvakkersliedje
- een gedeelte van 'lalalala' song
- de magnetroon geluidjes.
- klik klak geluidjes
- He Tommie.
En nog veel onverstaanbare brabels.

Ik ben hem nu kill bill aan het leren. Ik ben benieuwd hoe snel hij het kan  ??? Hij luistert echt zo aandachtig als je iets fluit.

Groetjes Danielle

Anja



Oooooo leuk zeg het kill bill fluitje. Dat fluiten ze hier ook.

hij kan wel al veel fluiten lees ik hoor.

Groetjes AnjA

Mara

Hoi Danielle

Het gaat goed hier lees ik zo. Wat fijn zeg. En wat fijn dat Tommie rustiger is geworden, kun je toch zien dat een vriendje echt wel kan helpen.

En, heb je lekker gegeten?  ;)

Mara

Anke

Hoi Danielle,
Ik had hier ook het een en ander bij te lezen en te kijken :)
Leuk die foto's op de ventilator. Spring,draai,spring,draai
Valkjes maken van alles een spelletje ;D
Hi hi jij moet de ventilator schoonmaken, hier poepen ze de tv onder >:(  Maar ach ze zijn zo lief he :-*
Van het filmpje heb ik ook genoten, wat zijn ze lekker bezig samen.
Wat knap dat Tommie zoveel kan zeggen en kan nafluiten!
Groetjes Anke




Klik op de foto om mijn dagboekje te lezen...Kijk ook eens op de website van de Santpoortsevalkjes

danielle

Hoi Anja,
Ja dit is echt een leuk deuntje. Hoe lang heeft jouw valkje of valkjes erover gedaan om het te leren. Kun je een valkje wel meerdere deuntjes aan leren? Halen ze dan op een gegeven moment niet alles door elkaar?

Hoi Mara,
Ja ik dacht altijd van klopt het wel als je een tweede valkje erbij neemt de andere die veel schreeuwt rustiger wordt. Ik was wel bang dat ik dadelijk twee schreeuwerds zou hebben. Maar het klopt gewoon, echt super  :) Ik voel me nu tenminste ook niet meer schuldig als ik weg ga. Eerst vond ik het dan zo zielig voor Tommie. Maar nu speelt Tommie echt heel veel, ze maken nu van alles een spelletje. Ze zitten nu al een tijdje in hun kooi en eerst ging Tommie dan meteen aandacht van me vragen, maar nu zitten ze lekker met z'n tweeen te knuffelen en dan gaan ze met de snippers spelen. Nu weet hij niet meer wat vervelen is.

Ik heb trouwens heerlijk gegeten. Maalijdsalade.: sla, cappacio, rundervlees (heerlijk gemarineerd), pijnboompitjes, kaas met een heerlijke dressing. Daarbij stokbrood met zelfgemaakte knoflookboter en een heerlijk wijntje erbij.
En dat heerlijk romantisch opgegeten met mijn vriend  ;D .

Hoi Anke,
Ja leuk dat ze alles een spelletje maken, dat deed Tommie eerst nooit toen hij alleen was. Ik vermaak me er zo mee, om naar ze te kijken. Ja poepje hier, poepje daar........ je blijft schoonmaken  :-\ . Wat een hobby hebben we toch he :D
Kunnen de mannetjes bij jou ook melodien zingen?

--------------------------------------------
Om het even spannend te maken..........................
Ik plaats vandaag nog foto's  ;D


Mara

Hoi Danielle

Het kan ook anders gaan hoor, maar in de meeste gevallen zal een valkje veel minder gaan schreeuwen.

Nou nou, dat klinkt inderdaar heel erg lekker.

mara

Anke

Hoi Danielle,
Jouw maaltijd klinkt heerlijk :) En romantisch opgegeten nog wel ;D
Helaas fluiten de drie mannetjes hier geen melodietjes. Ze fluiten liever serenades voor het vrouwelijk valkjesschoon dat hier rond vliegt :)
Ik fluit wel eens wat voor, maar dan krijg ik afkeurende blikken en er wordt met kopjes geschud alsof ze willen zeggen: hou maar op wij fluiten veel mooier ;D
Groetjes Anke




Klik op de foto om mijn dagboekje te lezen...Kijk ook eens op de website van de Santpoortsevalkjes

Sharon

Hoi Danielle,
nou, waar zijn die foto's??  ??? ??? :P :P :P ;D
Lekker ongeduldig zijn we toch hè  :P
Ik lees wel weer dat alles goed gaat met je schatjes. Dat doet me goed om te horen. En wat fijn is dat hè, dat Tommie nog steeds zo'n kroelkont is. Dat komt vast ook nog wel met Izzie. En gelukkig is Tommies geluid wat gedimpt  :)

Liefs
Sharon
Lees alles over de ondeugdjes Angel, Boyd en Caily:
Hun dagboekje

Lees alles over mijn vorige valkjes in mijn vorige dagboekje:Dagboekje 1


Anja

Hoi Danielle,

Na een paar keer het deuntje te hebben afgespeeld deed Yunah het al na.
Hier fluiten ze idd verschillende deuntjes en dat gaat niet door elkaar. De deuntjes komen dan na elkaar.

Waar zijn je foto's...........die zou je gisteren al hebben geplaatst.
En wij wachten en wachten tot we een ons wegen :D ;D ;D ;D

Groetjes Anja

danielle

Oh sorry  :-[  :o  :-[  :censuur
Ik beloof iets en ik hou me er niet aan, ik was het gewoon helemaal vergeten, de foto's.
Ik heb vandaag geen tijd ervoor (huiswerk  :'(), dus morgen. En nu zal ik proberen om mijn belofte waar te maken  ;) .

Allemaal een fijne avond en welterusten alvast.
Tot morgen!


Sally

Hallo danielle,
Weer even geleden. En weer wat bij te lezen. :D
Leuk die foto's op die ventilator. En dat filmpje is ook heel mooi dat ze zo leuk met al die kleine prulletjes kunnen spelen.

Waaw wat kan Tommie toch veel deuntjes fluiten...
Onze Kenji fluit nog niet echt een deuntje. Die kwettert maar wat. En hij probeert wel het bouwvakkers-fluitje, maar daar moet nog aan gewerkt worden. :D.

We wachten wel geduldig op je foto's hoor.
ze zullen weer de moeite waard zijn om erop te wachten.
En.. Dat houd het natuurlijk spannend he. :D.


groetjes Sally