4 augustus 2025, 23:10:36

The Cockatiel Collection! YES!!! Alle 4!

Gestart door Rianne, 21 december 2005, 21:34:26

« vorige - volgende »

Wilma1

Hoi Rianne,
Bedankt voor de superleuke middag gisteren.... IK heb genoten!!!!!
;) Wilma


Kijk ook eens bij:

*DEEL1 *DEEL2 *DEEL3

Rianne

Anders ik wel! :D

Gisteravond dus Jari verhuisd, en Dani erbij gezet. Erg grappig, ik doe hier nu de gordijnen open en fluit even wat, Jari reageert meteen en doet de vleugels wijd, maar ook Diego doet meteen weer stoer voor zijn Dulce :)

Rianne

Ik ga even shoppen! Wilma en ik zijn gister een uur in de dierenwinkel geweest en zijn hopeloos verliefd op dit roze mannetje:


Normaliter zou ik niet uit een dierenwinkel kopen maar Wilma heeft dit roseetje van kleins af aan zien opgroeien in de winkel en is er 100% van overtuigd dat het een lieverd is, en dat er goed voor gezorgd wordt.
Er zit een half jaar garantie op, binnen dit half jaar laat ik hem testen op de 3 beruchte ziektes. Hij komt nu dus in de woonkamer te staan en zolang hij niet getest is, komt hij niet in de buurt van de valkjes. Dus ik zal ook goed op passen met verzorging, eerst de valkjes en dan de rose.
Maar ik ga nu! Nog meer foto's volgen, maar dan in een boekje bij andere dieren ;)

Quendi

Hoi Rianne,

Wat rot zeg, dat je moeder al haar vogels weg moet doen. Maar wel fijn nog, dat ze bij jou altijd weer haar vogels kan zien als ze dat wilt.

Leuke foto van Noa, vooral dat ze zo maf uit haar voerbakje eet.

Heel veel plezier met je rozékaketoe! Hij ziet er onwijs leuk uit  ;).

Gr Sietske

Caroline

 :o :o Mijn allergrootste droom (op vogel gebied ;) )

Heel erg veel geluk en plezier ermee.  :D
Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

Agnes

OOOOHHHH wat leuk!

En dan weet ik iemand die erg veel op visite gaat komen ;D ;D ;D

Groetjes van Agnes en de Veluwse valkjes.

*Yvon

Hoi hoi

Zooooooo  :o :o ,wat is jouw jaartje van sparen snel om gegaan.  ;D ;D
Gaaf hoor !!  ;D

Gefeliciteerd !!  ;D

Groetjes Yvon

Klik op de foto en zie onze site.
Ons dagboekje is 
< hier >

Rianne

Helaas is het niet de rose van de foto geworden, deze was al van iemand anders. Er zat nog een hele leuke, deze kan wat woordjes zeggen zoals doei en hij hoest me na ;D

♥Debby♥

Rianne, gefeliciteerd met je nieuwste aanwinst.. wat goed zeg!

ik had in een ander boekje al eens gelezen dat wilma zo verliefd was op een roze kakatoe waar ze wel eens heen ging..

Wat gaaf dat hij nu bij jou komt te wonen..

Veel plezier en geluk met de "kleine"...  ;)


♥Debby's Gevleugelde Vriendjes♥
Klik op de foto voor mijn boekje.

Mara

Hoi Rianne

Nou nou, dat was een leuke shoppingtour van jou en Wilma. En wat een schatje. Ow wat lief. Heb je al een nieuw boekje geopend? Dan ga ik daar meteen spieken!  ;D

Mara

Rianne

Nee ik heb nog geen nieuw boekje geopend. Vanmiddag heb ik m eerst aan m'n ouders laten zien en toen van half 2 tot 4 in z'n kooi gelaten. Toen een half uurtje op de bank gezeten en weer in de kooi. Vanavond gaat hij er weer even uit.
Het is al een oudere Rose, ik moet nog even op z'n ring kijken maar ik dacht dat hij (weet niet of het een hij of zij is :P) 1,5 tot 2 jaar oud was. Dus al uitgegroeid, op kleur en minder snel vatbaar voor kwaaltjes. :)
Misschien dat ik morgen middag wat foto's ga maken, dan is hij al wat meer gewend. :)

Lauwers

Hey,

leuk zeg, een roze kaketoe!
Wij hebben in de winkel waar we Blanche gekocht hebben, ook 2 tamme roze kaketoes gezien :)

Veel succes en plezier ermee!

Groetjes,
Davina

Mara

Hoi Rianne

Ik ben heel erg benieuwd hoor. Wat leuk zeg. Hihi.....Dan wacht ik rustig de foto's af.  ;D

Mara

Lin

Citaat van: Agnes op 20 november 2007, 10:22:50
OOOOHHHH wat leuk!

En dan weet ik iemand die erg veel op visite gaat komen ;D ;D ;D


IKKE IKKE!  ;D Ik ga donderdag heen!, zal mijn camera meenemen..


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

Agnes


Groetjes van Agnes en de Veluwse valkjes.