26 juni 2025, 00:31:16

geelwang

Gestart door boezempje, 2 september 2004, 17:28:45

« vorige - volgende »

boezempje

hai marianca


ja is denk ik geluk gehadt ja dat heb ik ook 4keer gehadt.maar ik ga zora zeker 4weken apart zetten.
dat lesje heb ik gelukkig wel geleerd

essie :-*

Guinevere

Hoi Esther,

Mag ik je feleciteren met je nieuwe aanwinst(en) !
De geelwang vind ik   p r a c h t i g !En ook Pearl is een beauty ! Ik ben er zeker van dat je aan deze twee heel veel plezier zal beleven  ;) ;) ;)
Have Fun !

Groetjes
Guinevere

boezempje

hai Guinevere
 
 
dank je meis.
en wie was ook al weer dat schatje wat bij jou op de foto staat.ook een mooie hoor echt mooi,


gr essie

boezempje

hai

hellaas heeft zora het niet overleeft echt zwaar schitt dit.
kan wel janken,

gr essie

Paul

Hoi Esther,

Wat erg van Zora dat ze het niet gehaald heeft :-(
Hoe is dat zo gekomen ineens dan want in het begin ging ze juist wel goed begreep ik ?
Heel veel sterkte met het verlies van Zora.

Groetjes, Paul

boezempje

hai paul

nou wist ik het maar dan hadt ik er wat aan kunnen doen.
zora is naar anita gegaan omdat ik niet meer wist wat ik moest doen ze at niet meer ze viel af haar borstbeen stak naar voren,maar pap eten dat deet ze nog wel.op het laast ook niet zo goed meer.ze is 1dag bij anita geweest maar heeft niet mogen baten.ik hem de fokker gesproken en die zij toen al van dat de voliere met metaal verf was geschilderdt en dat de valkjes de verf eraf knabbelden,dus als de ouders dat hebben gedaan en de kleintjes toen gevoert ja dan weet ik niet wat er gebeurt.bij haar gingen nog meer valkjes dood en heeft ze alle valkjes op alles laten testen.maar er kwam niks uit.ik denk dus de verf maar weet niet zeker.we hebben daar 3valkjes gekocht 1 is dus dood zora en ik heb nu die van mijn vriend hans hier omdat het daar ook niet goed mee gaat.en nummer 3 gaat nog wel redelijk mee.


gr essie

carco

Hoi Esther

Hebben we wat gemist?
Ik had wel zoiets begrepen dat hij terug moest naar Anita omdat het niet goed ging, maar daar waren toen spoorloos berichten uit verdwenen: in ieder geval sterkte ermee.
Het zit jou wel tegen de laatste tijd zeg!
Groetjes: Caroline.
Klik op het plaatje voor onze site!




carco

Hoi Esther
Ik zie dat we tegelijk aan het typen geweest zijn.
Groetjes: Caroline.
Klik op het plaatje voor onze site!




boezempje

hai Caroline.

je hebt niks gemist en zora was bij anita om te kijken of ze het zou gaan redde maar niet dus ik baal en anita ook.maar ik wilden er niks van op het forum zetten omdat ik echt alleen maar pech heb.

gr essie

Anita1

11 oktober 2004, 20:14:21 #54 Last Edit: 11 oktober 2004, 20:49:35 by Anita1
essie.daarom kan je het wel op het forum zetten hoor.geef niks.kan je niks aan doen dat je pech hebt.voor diegene die het verhaal ff kwijt zijn hier.lees op mijn dagboek.de valkenbende van anita.daar staat ook dat ik zora niet 1 dag maar 2 dagen heb gehad.essie gaf al een tijdje aan dat ze het niet meer aan kon.met een spuit voeren had ze geen ervaring.ik wilde de evt zorg en risico op me nemen.zora zou dan wel bij mij blijven.essie raakte er overspannen van,vandaar dat we het hier goed over gehad hebben.ik heb zora dwangvoeding gegeven met een spuit.dit ging heel moeilijk,ik had het idee dat ze iets met haar keeltje had.het viel me sinds gisteren op dat ze heel moeilijk kon slikken.
ook at ze zelf alleen ietsjepietsje eivoer.echttt zooo voorzichtig.het moet wel haar keel.of slokdarm zijn geweest,want honger had ze wel.
ik heb haar 4x per dag 3 ml gevoerd.maar helaas woog ze maar 45 gram toen ik haar bij me kreeg van essie.
ze was heeeel eng om vast te houden.voor vandaag had ik een afspraak met feld.de ontlasting had ik gisteren opgestuurd.
helaas is het te laat.het was al eng om mee naar feld te rijden,maar had het toch echt gedaan.
ik had zoiezo weinig keus.
ik ben de hele nacht opgebleven voor zora,omdat ik zag dat ze het erg benauwd had.ik lag dus op de bank met zora tussen me in.ze had het erg koud,was erg aan het rillen.als ik haar knuffelde begon ze van die zachte prietgeluidjes te maken.
ik dacht ik blijf bij haar....had een voorgevoel..
en om 4 uur vanacht is ze gestorven in mijn armen.heeel rustig is ze ingeslapen.af en toe wat stuipjes,maar door haar warm te wrijven ging dat snel steeds weer over.dus met de laatste adem voelde ik haar heeeel rustig ontspannen.de oogjes gingen dicht..ik kuste haar lekker en knuffelen.en toen sliep ze voorgoed.zora is 15 weken geworden.een verdrietige anita

carco

11 oktober 2004, 20:42:15 #55 Last Edit: 11 oktober 2004, 20:43:26 by carco
Ach gossie wat is dit erg voor jullie, zeg.
Maar Esther jij kan er toch niets aan doen dat het zo gelopen is, je hoeft jezelf echt niets te verwijten hoor, ik begrijp best dat het een moeilijke beslissing geweest is om Zora naar Anita te brengen.
En Anita ook petje af op de manier hoe je dit gedaan hebt: Zora kon op deze manier ''rustig'' en vredig inslapen.
Nogmaals erg veel sterkte en ook met het andere  valkje die het momenteel erg zwaar heeft.
groetjes: Caroline.
Klik op het plaatje voor onze site!




Suzanne

Oooh, wat een zielig verhaal zeg  :(. Arme Zora. Maar jullie hebben je best gedaan hoor Esther en Anita.

Veel sterkte

Suzanne

3 wildkleur mannen, 1 bonte witmasker man, 2 geparelde cinnamon poppen, 1 ervaren kweek koppel bonte witmasker x cinnamon gepareld bont te koop. Voor info, stuur even een im.

Mandy

11 oktober 2004, 20:50:56 #57 Last Edit: 11 oktober 2004, 20:51:46 by Mandy
Jeetje, hoe kan dat nou toch joh, wat vreselijk en wat een pech... :(
Het verhaal van die verf kan, maar dan toch niet na zo'n lange tijd? Als ze het via de ouders binnen hebben gekregen met het voeren dan komen giftige stoffen toch vrij snel in de bloedbaan om schade aan te richten, niet als ze al zo lang bij jou zitten lijkt me? :-/
Wat voor testen heeft ze uit laten voeren dan?
Ik hoop ontzettend dat het met die andere 2 wel goed blijft gaan. Zijn die nog op hetzelfde gewicht of vallen die ook af? ::)
En ik ben natuurlijk benieuwd hoe het met Pearl is, ik hoop goed... :)

Veel sterkte en een dikke pluim voor Anita voor het zorgen van Zora! ;)
Groetjes van Mandy en de hele beestenboel.
Wil je ons zien, kijk dan op; www.mandysbeestenboel.nl

Inger m

Hoi Esther en Anita,
Sterkte met het verlies van Zora!

Ik heb het hele verhaal eens teruggelezen en het staat vol tegenstrijdigheden. Bovendien ontbreekt het deel tussen aanschaf en sterfte en is het onduidelijk wat er verder is gebeurd. Hoe zat de vogel erbij bij de fokster? Waarom is er een handopfokvogel gekocht? De vogel zag er bij het begin niet best uit? Hoe was dat in werkelijkheid?

Sommige metalen kunnen idd metaalvergiftiging geven (lijkt me niet logisch dat in een voliere te gebruiken?!), maar ik vraag me af op zo'n lange termijn en het is toch handopfok?

De foksters heeft de vogels laten testen op 3 ziektes? Ja, dat is ok, maar de rest van de ziektes dan?

Ik hoop dat jullie ervoor kiezen om Zora te laten onderzoeken op de werkelijke doodsoorzaak...

Veel sterkte!

gr Inger
Lots of people talk to animals. Not very many listen, though. That's the
problem.

boezempje

hai mandy en inger


klopt dat niet heel het verhaal er staat en ik zal het een beetje uitleggen.toen hans en ik de 3valkjes kochten zagen ze er alle 3 als achterstandjes uit maar deden het wel goed.maar het wazigen is dat ze steets pap moeten hebben.ik heb steets pap geven als de krop leeg was.en het is niet mijn eerste pap vogel.dus weet ik wel wat ik doe.maar een paardagen geleden ging zora niet meer eten wel wat maar niet zo veel,zaadjes at ze min of meer.maar ze is van af het begin rustig.ik heb toen de fokker ook een paar keer gebelt of ze dat daar ook was.en dat was dus zo.toen ze niet meer ging eten moest ik gaan dwangvoeden en dat heb ik nog nooit gedaan en begin ik zelf ook niet aan.dus vandaar ging ze naar anita,die heeft haar dus 2dagen verzorgt.met de metaal verf heb ik het met feld over gehadt en die zij wel dat het best zo kon zijn want door de metaal verf kunnen de lever en longen en nog veel meer geslachts delen minder groeien en minder werken waardoor het dus langzaam gaat,de poep en plas was allemaal goed.ze deden niet spugen.alleen heeft zora wel bij anita gesput naar de dwangvoeding.het valkje van hans de witkopmasker daar gaat het  ook niet goed mee die was toen we haar mee kregen 4weken,en zij de fokker dat het niet hellemaal goed ging dat die veel dee slapen en slecht eten,dus ik weet het allemaal niet,maar als die ook dood gaat gaat die wel naar feld voor onderzoek.

gr essie