14 augustus 2025, 23:42:18

Nieuw boekje Suske-Wiske en de valkjesparade

Gestart door Dierenfreackske, 5 januari 2009, 18:57:28

« vorige - volgende »

Dierenfreackske

Hoi, de donsjes worden allemaal goed gevoerd, dus maak ik me voorlopig weinig zorgen, met de valkjes gaat het ook allemaal goed voorlopig, Alix en Ayko hebben ook een blok,,Kenji en Pearl ook, de rest maakt het ook super, net verse groentjes gegeven tot morgen, dan krijgen ze nieuwe.
Amore en Lucky kunnen goed overweg met elkaar , ze zijn steeds in elkaars buurt, vind het leuk dat Amore en Lucky samen zijn, alleen is maar alleen, Angie komt daar ook nog eens bij! Angie begint ook zaadjes te eten.

Het is nu rustig in de voiliere , de valkjes voelen zich goed, ook Boy is weer rustig, Shadow zat daarnet naast Ashley om te slapen, netjes ernaast. Voor de rest niks speciaals te melden eigenlijk.Luna en Sonny zitten ook weer lekker samen.
Dat was het voor nu, o,ja, weer eens Benji moeten ringen, hopelijk blijft het er nu aan. Grtjs Ann



Anke

Hoi Ann,
Fijn dat het allemaal goed gaat bij jou ;D
Groetjes Anke




Klik op de foto om mijn dagboekje te lezen...Kijk ook eens op de website van de Santpoortsevalkjes

Bello

Wouwie Ann,

Val ik hier even met de neus in de boter met zo'n mooie foto's.

Lief he de donsjes, het gaat snel niet meer normaal hoe hard dat ze groeien.


Groetjes Dorothé
Catka we zullen je nooit vergeten....missen doen we je allemaal, dag liefste knuffel

Dierenfreackske

Hey Dorothé en Anke, thx voor de complimenten he
jullie hebben ook lieve mooie donsjes, en valkjes

Grtjs Ann



*Yvon

Hoi hoi

En hoe gaat het hier vandaag met de mooie valkjes en lieve kleine donzige valkenkinders ?  :D

Is Boy weer rustig aan het worden ?
Hij gaat dan ook niet meer verhuizen ?

Je wordt nog eens een kei in het ringen van de donsjes.  ;)

Schitterende foto's weer hoor !!  ;D

Groetjessss Yvon

Klik op de foto en zie onze site.
Ons dagboekje is 
< hier >

Dierenfreackske

Hoi Yvon, hhahaha, ik een kei in het ringen van donsjes ? Vergeet dat maar, het mag weer opnieuw. Als dat maar goed gaat. :-\ :-\

Ja, Boy is rustig, had ook een blok gezet maar toch weer weg, want ze zouden toch nepperds krijgen, hmm, tot nu toe nemand gevonden voor Boy, maar ik wacht wel , we zien wel hoe het verder verloop hier.

Het gaat heel goed hier met de donsjes en valkjes en eitjes, hihi!

Hoi iedereen, Ayko en Alix zijn  een nieuwe ronde begonnen op een ander plekje in de voiliere. Alix heeft een eitje gelegd vandaag en broed alweer op haar eitje, ik vind het eigenlijk heel leuk, .dat er nog een ronde is van hun. Hopelijk gaat het beter dan de eerste keer, dan waren er 3 donsjes dood gegaan. Voor de rest hetzelfde , ik ga straks wel eens kijken in het blok van Sky en Belle. Met de donsjes van Fleur en Felix gaat het ook goed. Als het wildkleurtjes zijn hebben ze of split witmasker of split bont witmasker, ben benieuwd, kunnen ook dominant pastellen zijn , het is  fifty fifty he. Grtjs Ann

Foto's van Lilly, Amore en Lucky


Amore en Lucky in de etensbak




En Lilly is er bij gekomen

























hilde

weer mooie foto's ann


groetjesssssssssss

Gerdy

Hoi Ann..

fijn dat het allemaal goed gaat met de kleintjes..en balen van Boy..
ik heb weer genoten van de foto's.

gr gerdy

Sally

Mooie foto's Ann!!

Proficiat met het eitje van Felix!

Dierenfreackske

Hoi, ,nee,; het was Alix he, maar ik heb nu ook net gezien dat Fleur ook al weer een ei heeft gelegd.Dus er liggen er twee, een oud en een nieuw, het oude was niets en het nieuwe heb ik ook vervangen door nepeitjes, sorry, hun jongen zijn nog maar 2 weken he!En anders als ze nog niet zijn uitgevlogen verpletteren ze de donsjes, dus beter nu dan dat ze verpletterd worden he. En ja, Alix heeft een eitje, en ga ik niet vervangen hoor.Grtjs Ann

Hoi Gerdy, ja en of he, grtjs Ann

Hoi Hilde thx hoor.



Marian

Hé Ann, dat gaat lekker bij jou.
Wat goed ook dat Boy weer rustig is :)
Ik heb ook weer genoten van je foto's hoor 8)
Gefeliciteerd met het nieuwe eitje, dat alles goed mag gaan!!

Groetjes, Marian

Dierenfreackske

Hoi Marianne, het gaat heel goed eigenlijk, te goed zelfs, ik heb op dit moment weer 2 koppeltjes die een eitje hebben.

Werk werk. Grtjs Ann

LMaar alles verloopt rustig hoor! Grtjs Ann



Anke

Hoi Ann,
Het regent eitjes hier bij jou ;D
Leuk hoor, gefeliciteerd!!
Groetjes Anke




Klik op de foto om mijn dagboekje te lezen...Kijk ook eens op de website van de Santpoortsevalkjes

Mara

Hey Ann

Hele mooie foto's heb je weer geplaatst.

mara

Caroline

Hè, weer een ei .... gefeliciteerd!!!!  :D

Groetjesssssssss
Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.