21 juli 2025, 05:06:37

Krumm & Coo Back in town

Gestart door Patries, 10 september 2008, 19:44:52

« vorige - volgende »

Patries

lief dagboek,...

:-X

nou, ik begon gister met dit bericht, laptop standby, en nu s'ochtends omdat ik ziek ben, maar even het bericht afmaken.

Nieuwe foto's van krummeltje die mijn ikea lamp helemaa te gek vind,,

klaar? hier komen ze!!







toen besloot meneer dat het ijzeren richeltje niet leuk genoeg was en dus...










zo ziet mijn lamp er totaal uit. hij is in rl  groter (i.p.v wat lijkt op de foto; krum past er bijna 3 keer in!) en er horen andere lampjes in. ipv die rare ronden xD ( die zie je soms aan de rechterkant, een soort vlammetjes lampje)


nou dit was het weer. verder met krum is nu alles goed. hij heeft een fluitje geleerd en gebruikt die nu als ik hem aan het kroelen ben. wat hij ds echt vreselijk vreselijk vreselijk.. lekker vind!! als ik maar even stop of langzamer ga met kroelen geeft hij een soort kus/fluitig achtig geluidje, en is het duidelijk dat meneer meer wil :P

verder eet hij nog steeds veel.. meneer bunkerheid.
maargoed. het is een lieverd! ik ben weer 100% geinfecteerd met het valkenvirus! hoezaaij!

bezoek ons Dagboekje eens!

*Manon*

Hey Patries,

Wat een gave fotos zeg van Krummeltje op de lamp  ;D
Ik had nog niet eerder gereageerd in je boekkie, maar ga je zeker volgen vanaf nu, leuk boekje  ;D

Hier zitten de valkjes ook het liefst op de lamp, maar er zijn regels....  Op de lamp zitten vind ik niet erg, maar er gaat een snoertje van de lamp naar het plavond en daar zitten ze dus graag aan te knagen, dus dat mag niet  >:(
Dus hier niet op de lamp.... nu zitten ze op de klok!!
Hoog en droog  ::)

Groetjes Manon

Patries

hea manon!

Hier valt dat gelukkig nog mee. alles zit in z'n ijzeren omhulselde verwerkt. echt zo lachen. meneer is helemaal gek van mijn lamp! Die mafkees. Ik begin bijna medelijden te krijgen. (met de lamp dan)

Alles gaat top hier! enige vraagje nog: bestaat er valkparkietenpepermunt? vanochtend stonk hij vreselijk uit z'n mond! echt niet zoals normaal :P vast een beetje rot van binnen ::)

Gr. patries

PS: manon, gezellig dat je het gaat volgen ;D

bezoek ons Dagboekje eens!

Kimm

hoi patries,


wat een leuke foto's zeg. ik heb ervan genoten meis.

groetjes kim

ik hou van je Pebbles! 14-11-2008/15-02-2010

Patries


bezoek ons Dagboekje eens!

Anke

Hoi Patries,
Wat een leuke foto's!!!
Groetjes Anke




Klik op de foto om mijn dagboekje te lezen...Kijk ook eens op de website van de Santpoortsevalkjes

*Esther*

Zo'n lamp kan geen enkel valkje weerstaan denk ik. ;D

Patries

hea esther!

Nee inderdaad!! This dat ik hem al zo ontiegelijk lang heb, en dat krum hem zo geweldig vind, anders had ik hem allang weggedaan  :P hij hangt namelijk best laag!! Gelukkig pas ik er net onderdoor, maar de meeste mensen stoten hun hoofd ertegen!! (hihi)

hea anke!
Dankjewel!!

Groetjes Patries

bezoek ons Dagboekje eens!

Patries

pfff rustig hierzo  :o

Krumm weegt echt te veel nu. bijna 95 gram. en ik geef hem al een paar dagen geen trosgierst meer! 3 dagen geleden kreeg die nog wel eens een halve centimeter, maar zelfs dat niet meer.

wel kan hij kusjes nadoen! als je hem nu kroelt geeft ie om de zoveel tijd een kusje! echt heel sgattig! Hij is al zo gewend hier.

(al is het nog wel een brokkenpiloot)

Gr. Patries

bezoek ons Dagboekje eens!

*Manon*

Fijn dat het zo goed gaat Patries met Krum  ;D

Patries

haaii!!

het is bijna zover. krummy krijgt er een buddy bij!! de charmant lady coco (c'tje van anke) gaat het worden. Maar voordat Cocotje het hier overneemt, eerst nog wat baby foto's van krummeltje. toen die nog lief en sgattig was. altijd dus :P

Komen ze!! ( in vast de verkeerde volgorde)









het zijn er maa reen paartjes, maar wel leuwke vind ik!

Dat was het weer! Weer een dagboekverhaaltje zodra ik coco kan ophalen, en natuurlijk de voilère kan inrichten, en ook noghet klimrek kan maken!

Gr. Patries

bezoek ons Dagboekje eens!

Kimm

wat leuk patries, dat je er nog eentje bij krijgt! spannend hoor!

haha ik moest wel even lachen om jouw valkparkietenpepermunt. heb je het ondertussen al gevonden? ;D  ;D
die van mij stinken niet uit hun mond(snavel) ;D  ;D  ;D

groetjes kim

ik hou van je Pebbles! 14-11-2008/15-02-2010

Dierenfreackske

Hoi Patries ..... wat een moppie he ! Heel mooie foto's ook he !  Lief lief lief ! Ik smelt direct als ik dit zie ! Grtjs Ann



Patries

volgens mij is krum een beetje rot van binnen. vraag me af wat ik eraan kan doen :P

pepermunt nog niet gevonden :P ben wel echt verliefd op me maatje! heb hem nu denk 3/4 weken, en kan niet zonder hem :P de eerste week al niet!

Coco komt nu officieel zaterdag avond! de voilère word donderdag om 2 uur geleverd. spannend dus! vind het ook al spannend voor krummy dat ie er een vriendinnetje bij krijgt!

Kijkn hoe die reageert! denk wel een beetje nuchter! het is z'n droogkl. xD echt super gewoon 

maaaargoed! over een poosje het ophaalverhaal van coco!

Krum en co.. co.. xD

nou,, doeiii!!

bezoek ons Dagboekje eens!

Anke

Hoi Patries,
Morgen is het Voliere dag ;D
Joepie!!!
Groetjes Anke




Klik op de foto om mijn dagboekje te lezen...Kijk ook eens op de website van de Santpoortsevalkjes