Dagboek van Kiki ,Koko en Sascha

Gestart door Sjet, 7 juni 2008, 00:07:47

« vorige - volgende »

*Manon*

door elkaar heen hutselen dan... komkommer en een stukje groen fruit... groene appel ofzo.. ;)

Sjet

ja  dat deed ik dus  toen  Sascha hier was en ze waren helemaal niet jaloers  dat Sascha  lekker alles op at  als  zij maar een stukje komkommer  kregen   ik blijf het aanbieden maar  niks hoor  het  zijn echte  twentse vogels  joh   zo als ik al eerder  schreef  wat een boer niet kent ....  dat  frette niet  . hahahhahahahahahha

danielle

Hoi Georgette,
Ik kom ook eens in jou dagboekje kijken.
Je hebt dus 2 grasjes als ik het goed begrijp en een tijdje Sascha van Manon opgevangen. Echt super hoor, jammer dat het niet klikte tussen de grasjes.
Ik zelf heb ook twee grasparkieten, Sammie en Sjimmie, ze zitten in een andere kooi dan mijn valkjes. Bij mij trekken de grasjes eigenlijk ook niets van de valkjes aan en andersom ook niet.
Ik zal binnenkort eens wat terug lezen in je dagboekje.

Groetjes van Danielle

Sjet

Hoi  Danièlle

leuk dat je in mijn dagboekje  komt lezen  .
nee ik heb  twee  grasjes   Kiki en Koko  en Sascha  had ik er bij van Manon    maar die is  zo  aan de foto's te zien  helemaal op zijn plek  ben er weer zo blij van  dat  hij weer thuis woond . zo gezellig  had  hij het niet hier  als bij  Tibeau  - Tinco .
dus jouw  grasjes laten de  valkjes ook links liggen  volgens mij  vinden grasjes  valkjes  te groot .
ik kom in  je dagboekje  lezen   heel leuk
heel erg bedankt voor je komst .


Groetjes   Georgette

danielle

Hoi Georgette,
Ik had het aantal al weer veranderd in twee grasjes, ipv drie, had tikfoutje gemaakt  :-[ .
Valkjes en grasjes zijn ook totaal anders he!
Helaas zijn mijn grasjes niet echt tam. Sammie was dat wel toen ik mijn andere tamme grasparkiet nog had. Maar sinds deze is overleden en ze een nieuw vriendje heeft gekregen is dat helaas een stuk minder geworden. Sjimmie durft de kooi niet uit te komen en is heel bang voor me  :'( , hierdoor komt Sammie er ook maar heel af en toe uit, omdat ze toch het liefst bij haar vriendje wil zijn.
Maar ze lijken gelukkig in hun kooi en ze krijgen de mogelijkheid om er uit te komen.
ZIjn koko en Kiki wel tam? Zo te lezen Kiki wel, want die is vandaag gezellig op je schouder gaan zitten om mee naar de keuken te gaan  :) .

De link van mijn dagboek, gaat alleen over mijn valkjes.
Ik heb een boekje van mijn grasjes bij 'andere dieren' , maar daar schrijf ik maar heel weinig in. Maar zal meteen ook eens de link onder mijn handtekening zetten.

Groetjes Danielle

Sjet

 Hoi  allemaal .

Kiki  en Koko  zijn verplaatst  naar  andere dieren  hier op het  forum op  verzoek van ons vrouwtje . zij  vond  dat wij  niet pasten  tussen de valkjes  pppppppffffffffffffffff  dom hè .
we   hoorden bij de grasjes  zei ze ,,,  het maakt niet uit  hoor ze  gaat hier ook schrijven  zei ze   is net zo leuk .
vinden jullie  onze foto leuk?  ja, zeg 'moesten we daar onze kooi voor uit komen  terwijl wij  Kiki en ik   wilden slapen  nee , zeg ! moesten  we op de foto  maar,, hij is wel mooi geworden vinden we zelf en toen ,,, hup snel de kooi weer in  want  een foto toestel  is toch wel een heel eng ding  hoor.


Groetjes  van Kiki en Koko  en  ons vrouwtje  Georgette .

Mara

Hey Kiki en Koko

Ik ben Pipo, ik ben het tamme grasje van Mara. Ik zit lekker binnen terwijl de rest van de grasjes buiten in de grote voliere zitten.

Jullie zijn heel erg mooi. Ik heb ook een boekje, volgens mij staat de link onder Mara's handtekening.

Groetjes

Pipo

Caroline

Jullie staan prachtig op de foto hoor.  :D

En ook hier kom ik jullie gewoon volgen hoor.  ;)

DOen jullie het vrouwtje en haar dochter de groetjes van me en vraag maar of ze die grijze schoonheid een knuffel van mij geven.  ;D

Groetjesssssssssssssssssss
Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

Sjet

Hallo  Pipo .
jij hebt het net zo fijn voor elkaar als wij  ,, wij zitten ook heerlijk binnen in de kooi  en ons vrouwtje  gaat nu  onze kooi verschonen  en dan krijgen we wat lekkers   Trosgierst gaat ze dan aan ons geven    en een snoepstok die krijgen we ook altijd als de kooi verschoond wordt   vinden wij ,,, helemaal niet erg hoor   :) maar wel een minpuntje  vinden we  ,,, dat ze ons ook nog  nat  gaat sproeien met de planten spuit   ze  zegt''  anders  stinken we zo   pppppppppppffffffffffff   dat is niet waar hoor ?

nou Pipo  de  groetjes  ook aan de rest van de buitenvogeltjes  en aan je vrouwtje hoor   .
Liefs  van  ons     Kiki ,Koko  en  ons vrouwtje  Georgette .




Hallo  Caroline 


wat leuk  dat je ons hier  gevonden hebt  ja  we staan deftig op de foto hè  ,, dat heeft die Manon  ff  mooi  geflikt  of niet dan .

we  zullen  Manon  en   ons  vrouwtje  de groeten over brengen hoor  .
Oh   ja  ,,,  nog  wat   we gaan op vakantie   volgende week   wij  gaan  naar  twee andere  grasjes  drie weken lang  ,,, Lang  Hè.   Ons  vrouwtje moet  zonodig  naar  Italiè  op vakantie   met de caravan   haar vriendje mag mee  en, wij moeten naar  een oppas adres .
we hebben het daar wel heel gezellig hoor   daar zijn nog twee andere  grasjes  en die  hebben precies de zelfde kooi als wij   alleen,,, mogen we niet onze grote  kooi meenemen  die past niet in de auto  zegt ons baasje  .
maar ?  die oppas Moeder  heeft wel een zelfde kooi waar haar grasjes inzitten  dus  wie weet kruipen wij  daar gewoon bij in . willen jullie  weten hoe die vogeltjes heten  van  de  Oppas Moeder ?    Koen  en  Belle  .  leuke namen hè.

nou dit was even ons verslagje   doegggggggggg  tot de volgende keer .


Groetjes en   snaveltjes van  Kiki ,Koko  en   ons vrouwtje  Georgette .

Yvette

Hoi Kiko en Koko

Joepie wenst alvast een hele fijne tijd bij jullie vakantieadresje die op jullie gaat op oppassen
En ik hoop dat jullie daar net zo leuk vinden als bij jullie lieve baasje

Georgette

Ik wens jou een hele fijne vakantie en dat je heel erg veel van de italiaanse zonnetje mag genieten


Sjet

 hoi hoi  Allemaal .
nog  3 nachtjes slapen en dan gaan we naar ons  vakantie adresje  toe  ,,  het lijkt ons wel gezellig  bij  de andere  grasjes   kijken of  die  ook met ons rond willen vliegen .
want ons vrouwtje  is op moment druk  heeft weinig tijd voor ons  ze moet  de caravan in pakken  zegt ze !  pppppffffffffffff   tja  wij  zijn  er toch ook nog   :'(.
maar  ze  geeft ons wel  op tijd  ons natje en droogje hoor  maar we kunnen nu niet  los  zegt  ze ,,,  anders vliegen we  weg  omdat de achterdeur regelmatig los staat ,,,  ja   dan  moet ze ook maar de  hordeur achter haar kont dicht doen  vinden wij   maar zij zegt !!!  ik heb dan mijn handen vol .
het is  wat die vakantie tijd zeg !

groetjes   Kiki  en Koko

Yvette

Hoi Kiki en Koko

Spannend he zo'n verandering voordat jullie naar een vakantieadresje gaan
Zoals spullien inpakken en ook voor jullie een goede zorg achterlaten voor jullie oppas

Ik moest even lachen om die hordeur

Yvette

10 juli 2008, 00:18:13 #87 Last Edit: 10 juli 2008, 00:22:27 by Yvette
Ik wens jou welterusten voor straks en alvast een hele goeie reis naar het zonnige Italie
Heerlijk voor paar weekjes met vakantie

danielle

Hoi Georgette,
Ik wil je alvast een hele fijne vakantie toewensen. Geniet er maar lekker van. Hopelijk is het mooi weer daar  :)

Hoi kiki en Koko,
Jullie moeten maar zo denken; als jullie baasje nou lekker vakantie heeft gehad, dan is ze heerlijk uitgerust en kan ze hierna jullie lekker veel aandacht geven  ;) . Maar het is inderdaad vervelend om je soms zo te moeten aanpassen, he! Dat je zelf niet kan bepalen of je uit de kooi mag of niet. Gelukkig kunnen jullie saampjes spelen in de kooi.

Groetjes van Danielle

Sjet

Dank jullie wel   we gaan er van uit dat we een  gezellige ,leuke vakantie hebben  en  de kietjes hebben dat ook zeker  . ik zal een beetje  zon deze kant opsturen  dan hebben jullie  ook mooi weer .


iedereen die ook op vakantie gaan wens ik ook een hele fijne  Vakantie .

tot over drie weken doegggggggggggggggggggggggggggggg

knufffffffffffff  van ons  Kiki,Koko, en   Georgette