Dagboek van Flupke en Lenie. Lenie genezen. Geen nieuwe eitjes meer

Gestart door Romy, 12 november 2006, 11:39:40

« vorige - volgende »

Romy

Hoi Manja

Dankjewel voor al je complimentjes :)
Het valt me echt op dat ze de laatste dagen veel aan het mineralenblokje knabbelt. Blijkbaar heeft ze er nu dan wel veel nood aan.
Hihi, dan is Flupke blijkbaar niet alleen als je zegt dat valkjes graag in donkere hoekjes en spleetjes kruipen!  :D

Flupke gedraagt zich heel goed! Momenteel zit ze op een wc rolletje te dutten met haar koppie op haar rugje. Echt comfortabel kan ze niet zitten, maar ze doet het zichzelf aan  ;D Ze heeft genoeg andere zitstokken  :)

Enneuh, eigenlijk gaat de pluim naar m'n moeder hoor, zij heeft Flupke heel goed opgevoed, en ik onderhoud wat zij opgebouwd heeft  ;D

Groetjes
Romy

natacha

Hallo Romy,

ARti schreeuwt ook niet lang hoor, maar ik denk dat 1 schreeuw van haar al mijn buren wakkermaakt :)
Misschien overdrijf ik wel wat, volgens mijn vriendin houd ik altijd teveel rekening met de buren  ;D

Groetjes
Natacha en ARti natuurlijk  ;D


Romy

Hoi Natacha

Hihi, dan ben jij al net zo als ik!
Het is makkelijker gezegd dan gedaan, maar PROBEER je er niet teveel in op te jagen. Dat voelt Arti ook aan dus...
Als het niet lang duurt hoef je je zeker geen zorgen te maken hoor!

Groetjes
Romy

ManjaV

Hoi Romy,

Nou, je moeder heeft een heel goed werk verricht! Ze is dus heel consequent geweest. Echt goed! En handig dat jij daar weer op voort kunt bouwen.

Wat lief dat Flupke op een wc-rolletje aan het dommelen is! :D  :-* Rolt ze er niet af? ;D

Groetjes,
Manja


MIKKI, MIJN EERSTE VALKJE...

Geboren 072005 / bij mij 092005 / afscheid 02092007 "Altijd in mijn gedachten"

Bezoek ook mijn website: www.everyoneweb.com/HobbykwekerijMikki

Romy

Hoi Manja

Ja m'n moeder heeft het heel goed gedaan :) En ik merk ook dat Flupke er deugd van heeft al ze eens een paar dagen bij m'n moeder is, anders wordt ze veel te eenkennig.

Hihi, het was erg grappig om te zien hoe ze aan het indommelen was hoor! Ik heb het rolletje naast een zitstok gehangen, vertikaal, met behulp van wasknijpers. Ze zit er wel niet echt makkelijk op lijkt me, ze zit met haar borstje helemaal tegen de tralies aan gedrukt :



Het ziet er niet echt makkelijk uit he? Maar blijkbaar vindt zij het wel een fijn plekje want ze zit er heel vaak op :)
Ik heb me ook al afgevraagd of ze er niet af rolt... Maar ik heb nog geen enkele keer een boenk gehoord, dus...  ;D

Groetjes
Romy

Anja

Hoi Romy,

Wat is ze toch een lekker ding  :-* :-* :-* :-* :-*

Hoezo komt haar snaveltje niet mooi uit. En hier dan.



Groetjes Anja

Lauwers

Hey Romy,

Die serie foto's is keigoe gedaan!!! echt leuk :D

Charlie en Blanche zitten ook beide zoals je Flupke, met buik tegen tralies (of toch bijna). Charlie in zijn oude kooi op zijn gritbakje, en nu zit Blanche er in op de zelfde manier op da gritbakje. Met buikje bijna tegen de tralies

Groetjes,
Davina

Caroline

 :o Wow, Flupke gaat er steeds beter uit zien.

Goed hoor.  :D
Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

ManjaV

Hoi Romy,

Wat een superschattige foto van Flupke op het wc-rolletje! :D :D
Ik denk dat ze dit een heel prettig plekje vindt om te zitten.
Gelukkig is ze er nog niet afgerold. ;D

Groetjes,
Manja


MIKKI, MIJN EERSTE VALKJE...

Geboren 072005 / bij mij 092005 / afscheid 02092007 "Altijd in mijn gedachten"

Bezoek ook mijn website: www.everyoneweb.com/HobbykwekerijMikki

Mara

Hoi Romy

Grappig hoor hoe ze daar zit op het wc rolletje!

mara

Romy

Hoi iedereen

Door de problemen op het forum ben ik enkele dagen niet online geraakt.

-------------------------------------------------------------------

Hoi Anja

Op die foto valt het inderdaad wel mee, maar toch komt haar snavel op foto meestal anders over dan in het echt. Soms kijk ik zelf wat vreemd op als ik de foto's zie, dan lijkt het alsof er een ander valkje op de foto's staat  ;D

--------------------------------------------------------------------

Hoi Davina

Wat grappig dat jou valkjes ook graag met hun borstje tegen de tralies zitten  :D Misschien dat ze zo wel makkelijker zitten omdat ze dan extra steun hebben  ???

----------------------------------------------------------------------

Hoi Caroline

Dankjewel voor je complimentjes!
Behalve de veertjes rond haar oogjes, die snel samenplakken door de vuiligheid die uit haar oogjes komt, ziet ze er inderdaad steeds beter uit. Ik denk dat het gedeeltelijk te maken heeft met het feit dat ze nu zo'n 50% pellets eet (vrijwillig!)

---------------------------------------------------------------------

Hoi Manja

Ja Flupke vindt het een erg leuk plekje :) Ze zit er héél vaak op te snoezen.
Ondertussen is ze er wel al eens af gerobbeld  :o
Maar dat was in de auto. Die gekke meid wou steeds op het rolletje gaan zitten terwijl ik aan het rijden was  ::) Maar met al die hobbels en het remmen en gas geven, was het natuurlijk niet moeilijk om te bedenken dat dat niet goed zou blijven gaan  :-X Gelukkig had ze al snel door dat het beter lukte met 1 pootje op het rolletje en met het ander hield ze zich vast aan de tralies. En als het héél hard wiebelde, dan hield ze zich ook met haar snaveltje vast aan de tralies  :-*

----------------------------------------------------------------------

Hoi Mara

Dankjewel voor het complimentje. Het is inderdaad een erg grappig zicht :)

Groetjes
Romy

ManjaV

Hoi Romy,

Wat slim van Flupke dat ze precies weet hoe ze moet gaan zitten en hoe ze zich beet moet houden om niet van het wc-rolletje af te vallen in de auto. :D
Kruipt ze nog steeds in het donkere hoekje tussen de kooi en de kast in?

Groetjes,
Manja


MIKKI, MIJN EERSTE VALKJE...

Geboren 072005 / bij mij 092005 / afscheid 02092007 "Altijd in mijn gedachten"

Bezoek ook mijn website: www.everyoneweb.com/HobbykwekerijMikki

Romy

Hoi Manja

Ja het is erg leuk om te zien hoe ze zich behelpt in de kooi als ze in de auto zit! Als ze zich bv wil uitrekken, dan doet ze dat ook steeds terwijl ze zich met haar bekje vasthoudt aan de zijkant :)
Momenteel ben ik thuis, dus nu zit ze in haar grote kooi. Volgende week heb ik maar 3 daagjes les en dan blijft Flupke thuis, ik neem ze dus niet mee naar m'n studio.
Ik laat je weten of ze het opnieuw doet als ze terug mee is naar m'n studio  :D

Groetjes
Romy

ManjaV

Hoi Romy,

Ja, dat zou ik leuk vinden, ik ben benieuwd! :D

Dus aankomende week blijft ze bij je moeder? Ik denk dat je moeder dat best heel leuk vindt! :D
Als je maar drie daagjes les hebt, duurt het ook maar eventjes dat je Flupke moet missen.
Voor je het weet, zijn de drie dagen om.

Groetjes,
Manja


MIKKI, MIJN EERSTE VALKJE...

Geboren 072005 / bij mij 092005 / afscheid 02092007 "Altijd in mijn gedachten"

Bezoek ook mijn website: www.everyoneweb.com/HobbykwekerijMikki

Romy

Hoi Manja

Ja dat is de reden waarom ik Flupke thuis laat. Voor die 3 daagjes is het bijna de moeite niet dat ik Flupke mee neem zo ver in de auto. En die 3 dagen heb ik ook veel les, dus ben ik niet veel bij Flupke. M'n moeder is overdag meestal thuis, dus dan heeft ze meer gezelschap.
En dinsdag komen er 2 vriendinnen na de les, dan gaan we samen koken :) Dat vind ik ook geen zo'n ideale situatie voor Flupke : het keukentje is in m'n studio en met al die dampen die dan vrij komen... En dan heb ik opnieuw geen tijd voor haar en dat vind ik dan zielig.

Op woensdag heb ik maar les tot 12u30 en dan vertrek ik meteen naar huis. Dus ik hoef ze echt niet zo lang te missen :)

Hier thuis gaat ze niet meteen donkere hoekjes op zoeken. Vroeger is het nog gebeurd dat ze langs m'n benen naar beneden kroop onder het bureau (daar is het donker), maar nu wil ze er echt niet zitten. Als ik haar zojuist op m'n knie zetten, spurtte ze heel snel terug. Maar misschien vindt ze dat spleetje op m'n studio wel veel leuker dan m'n knie onder het bureau.

Ik hou je alvast op de hoogte of ze het spleetje in m'n studio terug opzoekt als ze over een week terug met me mee gaat.

Groetjes
Romy