Diana's valkparkieten "nieuwe start 2008" nieuwe foto's 10-8.

Gestart door moonwitch (diana), 15 april 2007, 11:49:28

« vorige - volgende »

*~Jeanine~*

Hoi Diana,

Heb net je hele verhaal gelezen.
Wat heb je met veel tegenslag te maken gehad dit broedjaar.

Hopelijk breken er nu betere tijden aan.

Je hebt wel prachtige valkjes.
Ik vond vooral die citroengele zo apart.

Ik blijf je wel volgen en hoop heel veel leuk nieuws te lezen over je valkjes.

moonwitch (diana)

Hoi Jeannine

ja dit is geen leuk kweekjaar geweest, helaas moet ik spreken van een slecht  jaar  :-\.
Op het moment  leeft de kleine bonte nog en wordt goed gevoerd en warm gehouden door een ander koppel.
Maar ik vindt wel dat hij wel een achterstand heeft opgelopen tegenover de andere waar hij nu mee in het nest ligt.
Het blijft moeilijk hoe te handelen met jonkies, en ik blijf er bij ik ben geen voorstander van handopfok, het blijft een te groot risico, vooral als je er veel energie in heb gestopt en het jong komt alsnog te overlijden, het verdriet daarom is vrij groot.
En met dit bonte kleintje heb ik ook veel energie erin gestopt, en je vraagt je af, heb ik wel juist gehandeld, had ik de natuur zijn gang moeten laten gaan, dan waren ze allemaal dood geweest, nu leeft in ieder geval het oudste jong nog, maar in welke conditie :-\.
Het blijven moeilijke keuzes, maar ik hoop dat ik de juiste neemt.
Groetjes diana


R.I.P. Boomer 15-11-06
Voor altijd in onze gedachten , Kanjer

Anke

Hoi Diana,
Je weet nooit zeker of je de juiste keuze maakt.
Volgens mij moet je in zulk soort gevallen gewoon je gevoel volgen.
Ik duim heeeeeel hard voor je bontje!!
Groetjes Anke




Klik op de foto om mijn dagboekje te lezen...Kijk ook eens op de website van de Santpoortsevalkjes

*~Jeanine~*

Hoi Diana,

Ik sta er van te kijken hoe je het volhoud.
Zelf zou ik er absoluut niet tegen kunnen.
De grote droom van mijn zoon is ook om te gaan kweken met valkjes. ::) Schuif het maar even op de lange baan. Moet eerst zelf nog veel kennis opdoen en ik leer enorm door jullie ervaringen te lezen.

Diana heel veel sterkte met je valkjes. Hoop dat je de jongen die je nu hebt er door heen kan slepen.



Rianne

Hoi Diana,

welke beslissing je ook neemt, je wilt het beste voor je valkjes. En soms heeft het niet zo mogen zijn.
Die man die er vorig jaar 13 bij jou heeft opgehaald, is er nog steeds erg blij mee. Ze doen het prima zei hij :)

moonwitch (diana)

Hoi Rianne

De kleine bonte gaat steeds meer achteruit.
Vergeleken bij de andere in het nest is hij veels te klein en veels te mager, waardoor hij erg verzwakt is, en waarschijnlijk niet meer om voedsel bedelt.
Ik heb nu een laatste poging gedaan en heb hem naar binnen gehaald en dwangvoeder gegeven (pap + druivensuiker) en onder de warmtelamp gezet.
Het is echt een vechtertje, maar het houd een keer op.
Ik hoop dat hij de nacht door komt, maar ik heb er weinig vertrouwen in dat dat gaat gebeuren.
De 4 lutino's uit dat nestje zijn al flinke valkjes aan het worden.

Wat betreft mijn bonte koppel hebben ze me dit jaar flink in de steek gelaten. Van alle 14 jongen van hun zijn er maar 4 in leven gebleven en uitgegroeid tot prachtige bont/getekende jongen.
Groetjes diana
R.I.P. Boomer 15-11-06
Voor altijd in onze gedachten , Kanjer

Mara

Hoi Diana

Wat jammer nu van die bonte. Ik hoop ook dat hij de nacht doorkomt.....Heel veel sterkte ermee.

Mara

Rianne

Hoi Diana,

veel succes met het kleine bontje. Dat koppel, zijn dat de ouders van Kashira van Lin? Wel vreemd dat ze zoveel jongen dood laten gaan... :-\

*~Jeanine~*

Hoi Diana,

Dat is inderdaad een flinke tegenslag.
4 uit 14 is wel heel erg.
Hopelijk heb je bij de volgende ronde meer succes.

Sterkte met de kleine bonte.

moonwitch (diana)

Hoi

De kleine bonte is net overleden :'(, het kleine vechtertje is niet meer.
Voor hem misschien maar goed ook, maar het doet wel weer verdriet.
Alweer een heel nestje dood.

En ja rianne het zijn de ouders van Kashira van Lin en Roos van Mandy.
Vorige jaren waren het voorbeeldige ouders, ik snap er niks van.

Hopelijk gaat het volgend jaar beter met dit koppel, misschien moet ik ze dan wel met nog een ander koppel samen zetten, zodat er altijd een backup koppel is.

Groetjes diana
R.I.P. Boomer 15-11-06
Voor altijd in onze gedachten , Kanjer

aad


Rianne

Ik weet ff niet wat ik moet zeggen... Op dit moment valt er ook weinig opbeurends en positiefs te schrijven, het lijkt wel niet te werken... :-\
Het gaat bij meerdere kwekers niet van een leien dakje, maar de pech die jij dit jaar hebt is echt ongelofelijk... :(

*~Jeanine~*

Hoi Diana,

Wat erg van de kleine bonte. :'(
Je kan zoveel liefde en plezier hebben van dieren en ook zoveel verdriet.

Je zei het zelf al misschien was het beter voor die kleine bonte.
Het blijft natuurlijk heel erg.

En net als Rianne al zei moeilijk om iets opbeurends te zeggen.
Heel veel sterkte Diana.

moonwitch (diana)

Weet je wat eigenlijk het beroerde aan alles is, is dat ze goed broeden en in het begin goed voeren en na een week of 2 geven ze het op en laten de jongen dood gaan.
Ze krijgen van alles meer dan voldoende, worden niet te veel gestoord, en dan toch laten ze de kleintjes te snel alleen.
Weet het niet meer, wat ik daar mee moet.
Gelukkig zit het er nu bijna op, en kan ik het gaan afsluiten.
Hopelijk dat het volgend jaar beter met ze gaat.
Groetjes diana
R.I.P. Boomer 15-11-06
Voor altijd in onze gedachten , Kanjer

Rob S

Hoi Diana

Echt balen dat ze dit jaar zo hun jongen in de steek laten, heel erg vreemd. En vooral dat het bij meerdere kwekers dit jaar erg slecht gaat, misschien dat het te maken heeft met het vroege mooie voorjaarweer en het slechte zomerweer. Ik hoop ook dat het volgend jaar beter gaat bij je!

Groetjes