2007 voor de katwijkse valkjes,kijk even bij herplaatsing

Gestart door eefje nieuwenburg, 4 maart 2007, 14:31:33

« vorige - volgende »

Mandy

Citaat van: eefje nieuwenburg op 29 maart 2007, 08:52:17
de zenuwen zijn er weer,er is een piepei bij Vito en zijn vrouw ;D
het is hun eerste nest dus ik hoop maar dat alles goed gaat,ben zo benieuwd!

Ik ook! :D
Groetjes van Mandy en de hele beestenboel.
Wil je ons zien, kijk dan op; www.mandysbeestenboel.nl

eefje nieuwenburg

het duimen heeft geholpen :D een wit donsje is geboren bij Vito en zijn vrouw :D

het word ook gevoerd dus ik ben helemaal blij,nu de volgende 5 nog 8)

groetjes eefje

Marije


Lin



Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

eefje nieuwenburg

dank u dank u ;D

ook het 2e ei zitten al krakjes in dus die zal eerdaags ook wel uitkomen,hoop ik

er word hevig gevoerd dus ik zie het rooskleurig in :D

ik baal er echt van dat sjaan en stitch plukken of eigenlijk stitch,ik heb hem betrapt,en ik vind het zo zielig voor de baby´s,tot bloedens toe heeft ie de pennetjes eraf gebeten.
ik heb vanmorgen extra lang de kooien open gelaten zodat ze zich een beetje konden vermaken en daarna heb ik verse wilgentakken in de kooi gevlochten zodat ze daaraan kunnen kluiven ipv aan de kids >:(
ze zijn (de oudsten) nu 4weken maar ik kan ze er denk niet uit halen,om ze dan zelf te voeren,dan komen ze te kort denk ik,ik moet gewoon werken en heb daar niet veel tijd voor,en om ze bij balou en zijn vrouw te leggen ??? ik weet niet of die dan wel genoeg binding krijgen om te voeren,het worden er dan natuurlijk wel 7ineens,raad is welkom. :-\

groetjes eefje

Marije

Ik heb geen kweekervaring, maar ik denk dat je ze het beste bij hun eigen ouders kunt laten liggen. Die veertjes groeien wel weer aan, hoe sneu het er ook uitziet, en anders krijgen Balou en z'n popje het wel erg druk...
Hoe gaat het verder met de beebies? Lijkt me leuk om te zien hoe langzaam die veertjes doorkomen, zie je steeds wat beter hoe ze er uit komen te zien... :D
Groetjes,
Marije

eefje nieuwenburg

hoi Marije,

ja dat is echt onwijs leuk,eerst wachten tot ze uitkomen en daarna wachten hoe ze eruit gaan zien.
alleen zo jammer dat het dus bij s+s niet gaat zoals ik gehoopt had,die jongen zijn al zover,waarom dan plukken?
alles wat ze nodig hebben hangt in de kooi dus het is niet zo dat ze iets te kort komen ofzo,ik weet het niet hoor,vind het sneu.

ik ga morgen weer foto´s maken.had vanmorgen geen tijd maar morgen doe ik dat even in de middag of avond.
het gaat verder heel goed met de baby´s,ze groeien nog steeds maar ik zie wel dat de ouders gaan minderen met voeren dus ik denk dat ik binnenkort trosgierst in de blokken ga leggen,kunnen ze alvast een beetje pulliken.
de oudste jongen van beide koppels zijn echt al op ontdekkingsreis als ze bij me zitten,trekken en bijten aan mijn nagels en ringen,1kruipt elke keer naar mijn nek en de ander wil steeds onder mijn kin zitten,lekker tegen me aan.

de bontjes zijn echt megarustig,ze gillen als ik ze eruit haal en daarna als ik zeg dat het goed is zijn ze stil en bekijken ze alles lekker vanaf mijn schoot,het popje mag ik lekker kroelen en ook haar broer accepteerd dit goed.
ik zie iig nu pas echt dat de oudsten zover zijn dat ze het willen,de jongere broers en zussen vinden er niks aan maar als ze eenmaal veertjes krijgen vinden ze het wel lekker.
zo je weet wel wat je vraagt he ;D

groetjes eefje

Marije

Vind ik alleen maar leuk hoor, zo'n lange update! ;D
Leuk dat je ook al wat meer met ze kunt kroelen en al een beetje de karaktertjes kunt zien... :)
Kom morgen zeker even naar de foto's kijken! :D

eefje nieuwenburg

zoals belooft foto's :D
het nest van balou,









het nest van sjaan en stitch,stitch plukt aardig door dus alle veertjes die er zaten raken nu langzaam weer weg :'(
ook zitten ze al weer te wipwappen dus ze willen gewoon nog een ronde doen denk ik maar dan kunnen ze toch best wel even wachten :'(











het jonkie van Vito,het gaat goed!!lekker gevuld kropje en ze zijn zo zorgzaam,ik mag erbij kijken als ze voeren en ook zijn ze niet heel erg vals als ik kijk,zo schattig.
het 2e eitje staat op uitkomen dus morgen waarschijnlijk weer een donsje :D


groetjes eefje

Mara


ManjaV

Hoi Eefje,

Wat een schitterende foto's van je kleintjes. Wat zijn de wildkleurtjes prachtig donker zeg, echt heel mooi. De anderen zijn ook prachtig om te zien. En een minidonsje op de foto, wat leuk! :D

Groetjes,
Manja


MIKKI, MIJN EERSTE VALKJE...

Geboren 072005 / bij mij 092005 / afscheid 02092007 "Altijd in mijn gedachten"

Bezoek ook mijn website: www.everyoneweb.com/HobbykwekerijMikki

Marije

Wat een scheetjes! Ben helemaal verliefd hoor, zucht... ;)

margreet

Hallo Eefje

Even te druk gehad de afgelopen 2 dagen, 2 avonden mensen voor de valkjes, en de valkjes hebben ook aandacht nodig.
Je wens is uitgekomen, gefelicteerd met je witte donsje, lief hoor, wat lekker dat de ouders het gelijk zo goed doen.
Gek he, dat plukken, bij mij nu helemaal niet, heb het wel gehad bij dezelfde ouders, zelfs 1 keer met 5 jonkies waarvan er 1 heftig geplukt werd en de rest niet ???, Denk wel dat het te maken heeft met het willen van een volgend nest maar waarom dan de ene keer wel en de andere keer niet, geen idee.
Maar als het nog te doen is zou ik ze bij de ouders laten, die veertjes groeien snel weer aan.
Heb ook nieuwe foto´s geplaatst, kom je even kijken.

groetjes Margreet
.

Marije

Oh Eefje, als ik nog een verzoekje mag indienen voor de volgende foto sessie ;D: Mag er dan een buik en/of rug foto bij? :D

eefje nieuwenburg

hoi Mara,
dank voor het compliment :)

hoi Manja,
ja mooi zijn ze he?ze krijgen alleen nu steeds blotere ruggetjes vanwege het plukken :-\ dus ik weet niet of ze zo blijven.

hoi Marije,
ja ik ga het proberen maar ze loopt achteruit als ik haar pak dus ik kan dat niet alleen doen,moet even mijn man inschakelen,hij de foto maken ik haar vast houden.
Er zit trouwens niet heel veel geel op buik en rug,ik dacht datr er meer zou komen.maar ik ga mijn best doen ;)

Hoi Margreet,

ik weet ook echt niet hoe het nou kan,maar hij heeft de smaak goed te pakken >:(
ik heb ze gisteravond maar uit het blok gedaan en op de bodem van de kooi gezet,misschien dat de broedse gevoelens van pa en ma dan ophouden(heb het blok weggehaald)en dat ze zich weer richten op hun kids.
de oudste heeft vanmorgen alvast maar een vliegoefening gedaan,wilde achter papa aan :o alleen door de muur kun je niet heen dus toen gleed ie zo naar beneden,was wel een komisch gezicht en gelukkig mankeerde hij/zij niks.
ik ga ook even bij jou kijken.

hallo allemaal ,
gisteravond werd Vito ineens heel boos toen ik het blok opendeed,hij heeft met zijn snavel een gat in het piepei geprikt.
ik heb het laten liggen om te kijken of het zelf uit zou komen maar een aantal uren later was er nog niks.
heb ik geprobeerd het vliesje van zijn hoofdje af te halen zodat ie lucht kon happen en toen kwam er een heel klein wit donsje uit het eitje rollen.
hij had alles al opgenomen alleen was zijn naveltje nog niet dicht.dus dat bloedde,ik was dus redelijk in paniek maar ja wat doe je eraan?
ik heb hem dus maar bij pa en ma gelegd en vanmorgen deed ie het nog,buikje is mooi dicht,kleurtje is goed en hij is gevoerd :D
dus de tussenstand is nu 2witmaskers(zwarte ogen)en 4eitjes te gaan waarvan nu weer 1ei met krakjes.

groetjes eefje