18 juni 2025, 22:16:17

Biltse valkjes

Gestart door Sanna, 8 september 2006, 21:05:41

« vorige - volgende »

Sanna

18 oktober 2006, 12:49:55 #150 Last Edit: 8 november 2010, 08:51:01 by Sanna
Citaat van: Rianne op 18 oktober 2006, 10:46:37


;D Dat hoofdje!!! (van het valkje dan ;) )


Wat?? ??? Heb ik geen leuk hoofdje dan??
;D ;D

Citaat van: • SH0RTY • op 18 oktober 2006, 12:26:46
Aaaw! Ik ben echt zó fan van Max!


Jij bent bevooroordeeld :P ;)

Rianne

Jij hebt een heel geinig hoofdje, het zit alleen verstopt achter de camera ;D

Sanna


Sanna

Wouw! Zonet toonde Max eindelijk interesse in Milou toen ze kippetje ging zitten!! :D. Ze deed het dan ook pal voor z'n neus hahaha. Max begon ineens tegen haar te zingen en legde z'n koppie achterin haar nekkie. Helaas kon ik er geen foto van nemen, ik was niet snel genoeg bij m'n camera... Want even later kreeg Milou alweer een knauw omdat ze te dichtbij zat ::). Maar goed, het begin is er ;D. Ik denk toch dat ze een stelletje gaan worden. Joepie!

Liefs, Sanna

Sanna

Joehoeeee!!! Ikke helemaal gelukkig! :D
Max heeft eindelijk vrijwillig gekroeld!!! :P

Altijd als Max & Milou van schrik zijn wezen vliegen/neerstorten en ze zitten dan weer op de kooi, dan kan ik m'n vinger tegen Max' buikje aandrukken, maar meneer verroert geen vin. Net of hij in trance is ofzo ;D. Dus toen ging ik nou vanmorgen eens proberen of ik hem kon kroelen. En zo waar! dat ging ;D ;D. En hij vond het lekker!! Ging helemaal z'n koppie draaien, zo van: 'daar nog een beetje, en dáár, en dáár...'. Helaas, helaas, camera was net niet binnen bereik. Dus ikke gauw camera pakken - was het al weer over :'(. Nou rent Max weer weg als ik met een vinger kom ;D ;D.

Hihi, ik denk dat ik ze straks nog eens een keertje door de kamer jaag, kan ik weer kroelen ::) ;D ;).

Liefs, Sanna

Mara

Hoi Sanna,

Dat is altijd op een dergelijk moment, geen camera binnen handbereik. Maar is wel leuk ja, alleen jammer dat Max anders niets van je vingers moet hebben

Liefs

Mara

*Petra*

hoi Sanna,

Fijn dat het zo goed gaat tussen milou en max  ;D ;D!!
Ga jij voor Belle ook nog een valkje zoeken??
Of loop ik nu te hard van stapel?
Ik zie de valkjes bij ons ook 2 meer naar elkaar toe trekken,
(de 2 bovenop de kooi) en denk dan wel eens aan een vierde ...

groetjes Petra  :D


Jonge tamme valkjes zoeken goed huisje !

Sanna

Hoi Petra,

Ik kijk voorlopig eerst maar eens of Belle überhaupt interesse in andere valkjes gaat tonen, want voorlopig zit ze het liefst gewoon bij mij. Ik denk eerlijk gezegd dat ze een mens-valkje is ;).

Liefs, Sanna

*Petra*

hoi Sanna,

Nou, dan lijkt ze veel op onze Twiedie (cinnamon).
Ook hij toont geen interesse in andere valkjes.
Hoewel ... op vakantie bij de kweekster, was hij de 2e dag aan het kroelen met een bont mannetje.
Het lijkt me ook gewoon leuk om een vierde te hebben...
Misschien is het wel meer voor mezelf van voor Twiedie  ;D ;D.   
maar ook alles op zijn tijd hoor..

Groetjes Petra  :D


Jonge tamme valkjes zoeken goed huisje !

Ineke

Leuk dat alles zo goed gaat! Dat is n machtig moment, als je valkje zich de eerste x laat kroelen :)

Sanna

23 oktober 2006, 08:50:54 #160 Last Edit: 8 november 2010, 08:51:15 by Sanna
Ja ja, gistermorgen vond ik een kleine verrassing onder in de kooi ::) :P:



En van wie het nou is??! Ik zou het dus echt niet weten. Het lag nl. niet onder de plek waar ze slapen, dus het is 's ochtends gedropt voordat ik beneden kwam. Beide dames komen ervoor in aanmerking: Milou staat zo'n beetje de hele dag elke keer kippetje, maar is nog wel heel erg jong en Belle vreet zich het ongans aan de kalk en zoekt steeds donkere hoekjes op...

Ik denk dat Milou toch echt nog te jong is voor een ei, dus ik ga Belle maar eens goed in de gaten houden of die een dik kontje ontwikkelt. Ik hoop niet dat ik nou een legbatterij erbij heb... ::).

Liefs, Sanna

Caroline

Sterkte ermee!!  :-\
Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

Gerda


Hoi Sanna,

Wat een geweldige ervaring dat je Max kon kroelen. Dat gaat heus nog wel weer lukken!!

Ja en het gehavende ei, dat zal zo te horen wel van Belle zijn.
Hopelijk laat ze ze niet overal maar vallen  ;D

Liefs, Gerda

Sanna

Ja, ik ga vanavond even in haar kontje knijpen ;D om te kijken of daar weer een eitje zit :P. Hopenlijk heeft ze dan nog net zo'n mooi plat kontje als vanmorgen.

Liefs, Sanna

Irene

hoi Sanna,

whahha legbatterij? nou, als je nog advies wil,....... gijs is telefonisch tijdens kantooruren te bereiken ;) ;D

heerlijk een mens valkje.
Wat fijn dat het zo goed gaat met hun allen.
groetjes, irene

v.l.n.r.: Pebbles, Punkie en Gijs
Lees hier meer over deze 3 spookjes