Timmio en Alanya zijn er! fotos/filmpjes bij mandy

Gestart door Lin, 26 augustus 2005, 18:59:56

« vorige - volgende »

valkchico

hallo lin,
gefeliciteerd met jullie huisje :-*
pff inrichten voor de eerste keer veeeel werk maar wel heel leuk.
Dus nu krijgen ook je valkjes een nieuw huisje?
hartsikke leuk hoor.
Ik laat je binnenkort weten wat ik ga doen (ivm albino)

gr Esther

Agnes

 ;D ;D ;D

GEFELICITEERD MET JULLIE HUIS!!!!

Groetjes van Agnes.

Groetjes van Agnes en de Veluwse valkjes.

Lin

Zo, voordat ik op jullie reageer en het huis eerst even fotos van Kaiyo en Naira.

Ze staan nog steeds in quarantaine. Als we in dat nieuwe huis gaan dan kunnen ze wel bij elkaar. ik kan dan een eigen vogelkamer krijgen waar ook het aquarium komt te staan. De andere aquaria moeten helaas weg maar dat is niet heel erg.

Naira en Kaiyo zijn nog steeds een beetje afstandelijk van elkaar. Vaak si het geruzie om het voer of de ringen. maar dat is snel weer over dus een 2e bak hoeft er niet te hangen. Als ik er ben dan zijn ze wel altijd benieuwd wat ik doe. vooral Kaiyo is een echt aagje en is ook gek op voer. wat voor voer maakt niet uit want hij eet alles ook diverse groente. naira is natuurlijk wat rustiger behalve als ik weg ga dan roept ze met Kaiyo mee. elke avond probeer ik even bij ze te zitten en hun zonder afleiding de aandacht te geven. vooral met trosgierst lukt natuurlijk alles. Nu ben ik al een tijdje bezig zonder en dat gaat ook prima.

Naira kan ik gewoon met de volle hand pakken. Soms bijt ze lichtelijk dan maar erg vind ze het niet. Kaiyo daar doe ik het niet bij want die is nog niet zo ver.

Ik begin even bij mijn twee konijnen (ik zie overal konijnen!). Zijn twee nederlandse dwerghangoor voedsters. De kleuren zijn natuurlijk vanzelfsprekend dat is grijs en wit. Ik heb ze nu twee jaar en ze heten Speedy (had mijn vriend verzonnen) en Snoopy. snoopy is een albino (tuurlijk weer) en spedy si een wildkleur. Snoopy heb ik bij een kweker vandaan die er veel aandacht aan besteedde Speedy was al ouder en niet erg tam. Maar ja zo lopen buiten in de ren dus dat maakt niet echt uit.

Hier een kort filmpje van ze.
http://www.youtube.com/?v=dNXLZLXvTpg

Kaiyo aan het eten.




Bij het etensbakje


en een Naira special..









Ahh deze twee fotos zijn wel lief met dat kuifje plat!!


en naira


Aan het kroelen
http://www.youtube.com/?v=HZRi1u-eK3s

En weer een standaard filmpje:-\
http://www.youtube.com/?v=WR8SjzaJBDM

en toen waren batterijen gisteren op!! maar die zijn nu opgeladen dus misschien later vandaag nog meer filmpjes of fotos. eerst weer reageren op jullie en dan alles over het huis vertellen.

Groeten, Lin


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

bobbie

O wat een heerlijke foto's. :D

Ankie

Hoi Lin

Eerst wil ik je even FELICITEREN met je huisje!!!
Ik hoop dat alles doorgaat en dat je straks lekker kan gaan samenwonen. SPANNEND!!!!
Prachtige valkjes hoor , zien er heel relaxt uit op de filmpjes !!!

Groet van Ankie

aad

hoi Linda

Van harte met je nieuwe vogelko  ...... heu nieuwe huis   ;) ;)

Groetjes Aad

Lin

Citaat van: Ed.V op  8 oktober 2005, 13:07:37
Hoi Lin,

Als je wilt mag je het altijd op mijn site kwijt je naam komt er wel bij te staan hoor daar hoef je niet bang voor te wezen. Ik hoef niet met de eer te strijken.

Groetjes
Ed


Hey ed,

Als er weer wat af is dan lees je het wel hier. zou het leuk vinden als er weer wat op je site komt (www.valkje.com-reclame!)

Hey Sanne, Petra, Nel, Rianne, Kirsten, Suus, Caroline, Natas, Caroline (carco), Esther, Wendy,Aad, Ankie en Agnes!!


Na drie jaar inschrijving is het dus zover! jean-paul en ik gaan samenwonen. Best wel even schrikken was het. Want we zijn een klein tijdje geleden nog geweest en toen wisten ze nog niet hoever we waren (?) Vrijdag kregen we post dat we al misschien 1 november in een huis kunnen. maandag gaan we bellen om een afspraak te maken met de woningbouwvereniging. Wanneer we kunnen kijken is nog niet bekend nu dus. Maar het is een eengezinswoning rijtjeswoning met 4 kamers boven dus echt lekker ruim! Verder staat het vlakbij Veerburg in Anna paulowna. De buurt zag er wel netjes uit zover we konden zien.

dit weekend meteen een lijst gemakt wat we nodig hebben. Het belangrijkste hebben we gelukkig al.

Ik hoop dat jullie de fotos duidelijk kunnen zien. Het huis dat ingescand is wordt niet van ons. Het model is hetzelfde, alleen is het niet aan het water maar gewoon in een straat met tegenover ook een rij huizen. Afwachten dus maar, misschien gaat het wel niet door..

benedenverdieping


bovenverdieping


zelfde type


Groeten een beetje beduusde Lin...


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

bobbie

Lin Toch,

Wat super joh. Wat een huis  :o voro met z'n tweeën  :o.

Hier in de buurt van Rotterdam gaat dat wel anders. Ook daar sta je heel lang ingeschreven (zo was het nog niet zo lang geleden tenminste, het is pas veranderd geloof ik).
Als je dan met zijn tweeën bent en zwanger wordt je nog niet als 3 gerekend  ::). Dan moet je geloof ik over de 6 maanden zwanger zijn of de baby moet al geboren zijn. Zoiets.

En jij hebt zomaar een huis met 4 slaapkamers toegewezen gekregen. Wouwiehee. :D

Positief blijven. Haal het laatste zinnetje maar weg van

Afwachten dus maar, misschien gaat het niet door.

Posiitef benaderen, des te meer kans heb je.  ;)

Succes, Nel :)

Petra en Cheeky

Ha Lin,

Allereerst complimenten over de geweldige foto's van Kaiyo en Naira! Ik ben een beetje een close-up gek, zoals je wellicht al weet, dus ik smolt helemaal weg van de close-up die je van Naira hebt gemaakt (waarbij ze naar links kijkt)! De rest van de close-ups is ook erg leuk gelukt, maar die ene is gewoon super!!!

Verder onwijs gefeliciteerd met je huisje! Op de tekening ziet het er goed uit joh, en het plaatje ook. Als de buurt verder maar OK is, dan is het een buitenkansje! Zeker 4 kamers voor 2 mensen, dat vind je hier in de omgeving van Utrecht/Amersfoort ook niet zoveel!

Geniet-ze van alles enne.. hopelijk kun je snel met zekerheid zeggen: het wordt ONS huisje!!!

Groetjes,
Petra

Caroline

Hoi Lin even denken hoor ik heb zoveel gezien.  ;)

Eerst maar de konijnen, wat een mooie konijntjes zeg, verhuizen ze ook mee??

En de foto's van de valkjes zijn zo lief, vooral van Naira(een wismasker, hoe kan het ook anders) vind ik helemaal toppie.

En je huis is mega, zeker om samen voor het eerst te beginnen.

We duimen mee hoor.  :D

Groetjes van Caroline

PS. Nog bijna een reservering voor een albino  ::) :P
Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

hippysuus

Hoi Lin,

Mooie grote woonkamer krijg je, ik durf te wedden dat je nu al hebt bedacht waar de vogels komen ;D ;D

En 4 slaapkamers?  :o :o, voorlopig kan je wel vooruit zeker :D

Groetjes, Suus

Joyce28

wauww,gefeliciteerd met jullie huis.Spannend voor het eerst met elkaar samenwonen,van mij is alweer 10 jaar geleden,pffff voel me oud met mijn 29 jaar  :-\ ;)
Een echte valkjes kamer,super zeg!!Mooie foto's weer,prachtig die geelwang :-*

valkchico

hallo,

wow wat een mooi huis zeg zal vast allemaal wel gaan lukken! :). Zo te horen heb je straks een hele dierenkamer ;D.
Leuk hoor !!!!  en mooie valkjes en leuke filmpjes zeker de opstapfilmpjes vind ik altijd leuk om te zien.

gr esther

♪ Marlies

Hoi Lin, ;D

Jullie krijgen inderdaad een super huis. Lekker ruim. Zit er ook een grote tuin aan of weet je dat nog niet ?
Wel een leuke spannende tijd hoor, lekker je eigen nestje inrichten. Is bij mij al zo'n twintig jaar geleden. Dus Suus hoe oud moet ik me dan wel niet voelen :-\

De valkjes zien er goed uit, leuke foto's weer. :o

Groetjes Marlies

Rianne

Groot huis hoor! En 4 slaapkamers, waarvan 1 valkjes kamer! :) Ik hoop dat je daar ook een voliere kunt maken, buiten of binnen ;D
Jullie bovenverdieping lijkt wel op de bovenverdieping van het huis waar mijn moeder voorheen woonde. En de beneden verdieping lijkt op dat van het huis waar ik nu woon ;D Alleen geen werkkamer.
1 November dat duurt niet zo lang meer. Ik duim voor jullie! :)