2 mei 2025, 13:22:15

Nieuw begin :)

Gestart door BiancavS, 9 oktober 2004, 00:35:22

« vorige - volgende »

BiancavS

Ja, dat hoop ik inderdaad ook :(

Het rare is, dat Shaggy gewoon heel tegenstrijdig is... hij zit wel gewoon op je vinger, maar als je hem uit zijn kooi wil halen, of ergens anders dan je eigen handen vanaf wil halen bijt ie :(

Béét in ieder geval....

Ik hoop heel erg dat Shaggy inderdaad gaat leren!

robentru

Hoi allemaal

wat een leuk verhaal om te lezen, en ja Lique die kan er toch wat van he! tis echt een valken vrouwtje  :D

groetjes


Suzanne

Hoi,

Ik ben eigenlijk wel benieuwd hoe het nu met Shaggy is.

Groetjes

Suzanne

3 wildkleur mannen, 1 bonte witmasker man, 2 geparelde cinnamon poppen, 1 ervaren kweek koppel bonte witmasker x cinnamon gepareld bont te koop. Voor info, stuur even een im.

BiancavS

Ja, ik ben op het moment niet zo actief op het forum, heb het waanzinnig druk :(

Met Shaggy gaat het heel erg goed. Hij zit nog steeds bij Lique. Hij heeft het ongelooflijk naar zijn zin. Blijkt ook wel.
Tis een geil standje! Hij heeft al diverse popjes gedekt hahahahahahaha

Op dit moment zie het er niet naar uit dat Shaggy tammer gaat worden helaas. Wel is duidelijk dat hij nu beter in zijn vel zit.

In de tussentijd hebben wij Pino opgenomen. Pino is een schatje dat buiten bij Lique in de voliere zat. Hij heeft zich flink geblesseerd door ergens tegenaan te vliegen, waardoor hij gewoon écht naar binnen moest, maar Lique had geen plaats en mailde me dat.

Ach ja, dan breekt je hart, dus wij zijn naar Zwolle gereden om hem op te halen ;) Met Pino gaat het wáánzinnig goed, net als met Lady.

Wat er verder nu met Shaggy gaat gebeuren moeten Lique en ik nog bespreken. Ik denk dat we alle vier (met aanhang haha) wel weten hoe en wat, maar om daar "definitieve" beslissingen in te nemen is toch wat anders :(

Als je trouwens precies alles wil weten, ik heb het zoveel mogelijk op mijn site gezet (alhoewel ik daar de laatste week óók niet aan toegekomen ben).

Wel fijn dat je er nog aan denkt!!!!  :)