20 juli 2025, 23:53:29

Suus' dagboek

Gestart door suus, 4 juli 2004, 22:42:46

« vorige - volgende »

Rika

hai suus ,
zo de zien die valkjes heel goed uit zien .
ja die verliefstel is aan gegroeit . MMMM
op weg naar goede start ;)
ben blij dat ellendig weer voorbij is.
pff wat een zware weken zeg he ?

suus

27 augustus 2004, 02:01:05 #106 Last Edit: 27 augustus 2004, 02:01:38 by suzanne1
Het bleek gisteravond dus niet 1malig of een vergissing te zijn, want vanavond zaten ze weer met z'n 6-en op 1 broedhok BINNEN :D :D :D
Ben er erg blij mee. Dat is ook wat makkelijker plannen voor de avond (hoef ik niet met schemer thuis te zijn!!!)
groet suus
Groet
Suus

Mijn liefste Chico

robentru

Hoi Suus,
wat voorbeeldig en goed opgevoed zijn je valkjes: uit zichzelf naar binnen gaan. Zal je een rust en goed gevoel geven.
Succes vandaag, hoop dat de regen snel stopt..... :-/
Groetjes, Trudy.

suus

Hallo,
Nou het vloertje ligt erin. Het droogt alleen nog niet zo met dit weer. Maar we hebben de tijd! Alleen de muur moet nog geimpregneert worden. Maar dat kan pas als de muur droog is en als het ook droog met het weer blijft.
Verder hebben we nog heel goed nieuws en dat is dat we twee geelwang koppels hebben. De poppen zijn lutino en geparelde bonte geelwangen en de heren zijn cinnamon en ook een geparelde bonte geelwang. Erg mooi. De foto's volgen!
Groet
Suus
Groet
Suus

Mijn liefste Chico

suus

oeps nog vergeten te zetten dat het ook nog cinnamon is bij die geparelde bonte geelwangen.

Ik heb net zitten kijken maar als ik de lutino geelwang split met de cinnamon man dan komen er de volgende jongen uit:
Mother:Lutino Yellowcheek (sex-linked)
Father:Cinnamon Yellowcheek (sex-linked)

male offspring:
100% Yellowcheek (sex-linked) Split To {X1:  Cinnamon} {X2: Lutino}

female offspring:
100% Cinnamon Yellowcheek (sex-linked)

en als ik dus die bonte cinnamon geparelde met elkaar zet nou dan is het ook een hele verassing wat er uit komt!!

Maar makkelijk wel hoor van dat eerste koppel kun je precies zien welke man en pop zijn!

Groet
Suus
Groet
Suus

Mijn liefste Chico

suus

Zooo
de grote dag is daar,,, Mijn bonte witmasker en albino zitten bij mij in mijn eigen voliere en er zit geen valk meer van mij bij mijn neef!
Ben er erg blij om.
Ik heb 1 uitzondering gemaakt, om deze valkjes niet in quarantaine te houden. Hier heb ik lang overnagedacht maar heb het om een paar redenen niet gedaan. Dit omdat ik de valken van mijn neef een paar keer in de week zie vanaf dat ze de voliere ingegaan zijn. En hij geen teken van ziekte heeft. Verder dit wetende dacht ik, om ze nu in een kleine kooi te stoppen... Ik weet de verzorging van mijn neef, die is gewoon goed. Dus heb ik het zo gedaan. Ik hoop dat er uitkomt dat het een goede beslissing is geweest!
Hier eerst nog even een goede foto van mijn o zo mooie bonte cinnamon witmasker (hoezo trots ;) :D:


Dan hier zitten ze in de voliere:


En zoals jullie al eerder hebben kunnen lezen in andere topics, heb ik 4 GEELWANGEN!!! Ben er zooo blij mee!

Ze zitten nog in quarantaine, wil ze ook niet te veel verslepen voor hele goede foto's maar hier volgt er in iedergeval 1 zodat jullie een idee krijgen!


Ik zal nog mooiere foto's maken als ze eenmaal in de voliere verblijven, maar dat duurt nog 3 weken. (heb ze nu 1 week en houd een quarantainetijd aan van 4 weken)
Groet
Suus
Groet
Suus

Mijn liefste Chico

suus

 :D :D :D :D lees ik net mijn laatste 2/3 berichten terug in dit dagboek, staat het al uitgebreid beschreven van die geelwangen ... foutje  ;) :D
Suus
Groet
Suus

Mijn liefste Chico

Joyce28

mooi hoor,en die geelwangen ook :-*
die kom ik in het echt bewonderen ;D  :P

Joyce28

7 september 2004, 18:54:09 #113 Last Edit: 7 september 2004, 18:55:39 by Joyce28
hihi,nou Suus,bedankt voor je gastvrijheid,vond het erg gezellig en mijn dochtertje ook :D
die zit nu om nog meer valkjes te zeuren :o ;)

Je hebt echt mooie valkjes en die witmasker mannen had ik nog nooit in het echt gezien,maar die zijn ook gaaf,en Blossom met zijn deuntje,wat een schatje :-*
Ik wilde er nog 1 meenemen in de handtas,maar je ging ze tellen zei je,dus toch maar niet gedaan :D :P

En de geelwangen zien er in het echt nog mooier uit,super
Ik hoop dat je daar jonkies van zult krijgen ;)

Ik kom zeker weer een keer koffieleuten hoor,als het mag ;D

suus

 :D :D :D Ja tuurlijk ben je welkom!

Ik vond het ook erg gezellig. En zeker als ik kleintjes heb, moet je eens komen met je kids, voor hun ook leuk om te zien hoe dat eruitziet en gaat!!

En leuk hoor zo'n dochter die liefhebber is van valkjes, nu zag je overigens ook wat het is om er 4 te hebben. Maar de twee "groten" bij mij moeten niet zoveel hebben van blossom en Snowy.... Dus voordat is het wel leuk dat ik er 4 heb...
We zijn ernstig aan het twijfelen geraakt of Snowy wel de voliere in moet of toch maar niet.... Toen ze er van de week in was, was blossom gelijk de pineut bij de groten, Okke en Chico. Ach we zien nog wel even.
Groet
Suus
Groet
Suus

Mijn liefste Chico

Anita1

whahahaha als ik kleintjes heb.lolol suusje!gaat nu lekker bij je he? ben erg blij voor je.heb je ook verdient hoor.en joyce hoe vond je het bij suus? lekkere kwebbel heeft ze he? heb ik n.l ook hahahaaa.erg leuk dat jullie bij elkaar zijn geweest.en suus kom op met die jonkies.knuff anita :D :D ;D

suus

Jaaaaa positief blijven denken he!!! Beter dan van het negatieve uitgaan!!!
Ik hoop op vooral Mooie jongen!!
groet
Suus
Groet
Suus

Mijn liefste Chico

Joyce28

CitaatJaaaaa positief blijven denken he!!! Beter dan van het negatieve uitgaan!!!
Ik hoop op vooral Mooie jongen!!
groet
Suus


precies,positief blijven denken

Ik zou Snowy gewoon lekker binnenhouden hoor,het is zo'n kroelkont.
Je laat ze toch geregeld vliegen?En je hebt er een mooie kooi voor

boezempje

hai suus


heb nog nooit in je dagboek geschreven getiept hihihi,
heb het ff gelezen je heb een mooi dagboek meis,
en een paar prachtvogels,ik ga je dag mooi bijhouden hahahah

gr essie

phaedra

9 september 2004, 18:36:43 #119 Last Edit: 9 september 2004, 18:37:42 by phaedra
Hoi Suus, regelmatig volg ik je dagboek en ja je hebt prachige valken, maar mijn vraagje is hoe groot is je voliére en is er ook een binnenvoliére aan en hoeveel valkjes ga jij erin zetten ? Want wij gaan volgend jaar een buiten + binnenvoliére zetten en ik weet nog niet hoe groot ik hem zou maken en ik vraag me dikwijls af hoeveel valkjes mag ik erin zetten + waarschijnlijk gaan ze nog kweken ook !
Zo groetjes uit lierke plezierke (phaedra) ;)