14 augustus 2025, 08:11:01

Theetje's valkenparade

Gestart door Theetje, 19 juni 2004, 00:33:17

« vorige - volgende »

Lique

15 juli 2004, 02:48:16 #60 Last Edit: 15 juli 2004, 02:49:55 by Angelique
Ho iTheetje,

Quasimodo lijkt mij een bonte.Ik kan alleen niet heel goed zien, of hij ook gepareld is.
Maar de vleugels is het wit wel heel erg breed.
Wel jammer is, dat hij geen gele kuif door heeft gekregen, want dan wist je voor  100 % zeker dat hij bont was.

Het kan natuurlijk ook een variant zijn, zoals bont cinnamon of bont cinnamon gepareld.

Kruimel is een wildkleur.

Hummel is nog te jong om te bekijken wat hij is.


groetjes Lique

tommy

joepie ik heb weer een speciale whahahahahhahah
wil je hem nu wel kwijt thea
oeps wat zeg ik nu
whahahaahh
annemieke

Theetje

Hoi allemaal,

Hier weer een foto-update van het spul.
Hummel lijkt wat achter te blijven bij de rest, maar die heeft ook een paar kleine aanloopproblemen. Hij heeft namelijk een luchtblaas achter in zijn nekje zitten. Volgens Feld niets om me zorgen over te maken, dus dat doen we dan ook niet. Het lijkt echter wel of ie gewoon wat langzamer is dan de andere valkjes. Maar ach dan blijft ie gewoon een weekje langer bij ons. En dan spreek ik steeds in de mannelijke vorm, maar volgens mij is het een pop want ook dit lijkt een geparelde te gaan worden.

Hieronder de foto's


Trijntje


Kruimel


Quasimodo


Hummel

Groetjes

Theetje


tommy

wauw die van mij wordt echt heel mooi

hahahahah

en helemaal voor mij alleen

lekker puh

doei lieverd

ik hou van jou

liefs miek

pona

Hallo zeg, kloppen die foto's wel. Ik heb ze vrijdag nog gezien en toen waren ze toch echt een stuk kaler en kleiner.
Het is ongelofelijk  :o :o :o

Wel een goed teken  :D :D :D

Groetjes Ilona
grtjs Ilona


Ellen

Hoi Theetje,

Ik ga uit mijn dak bij het zien van "Quasimodo".
Wat een poepie vind ik dat. Om op te eten.... :D

Je andere jonge valkjes natuurlijk ook maar deze
sprong er echt uit.
Ze zijn echt mooi , de trotse ouders. Een mooi koppel
om te zien.
Heel veel sucses hoor.
Gr.Ellen.

tommy

CitaatHoi Theetje,

Ik ga uit mijn dak bij het zien van "Quasimodo".
Wat een poepie vind ik dat. Om op te eten.... :D

Je andere jonge valkjes natuurlijk ook maar deze
sprong er echt uit.
Ze zijn echt mooi , de trotse ouders. Een mooi koppel
om te zien.
Heel veel sucses hoor.
Gr.Ellen.


he ellen mooi is me kind in spe he
whahahhahhah
ik weet wel welke ik moet uit kiezen hoor
gewoon de kaalste nemen
hihiihihiihihi
miek de trotse eigenaar van quasi

Theetje

Hoi allemaal,

Ja Miek, je hebt een leuk valkje hoor en dat gewoon over de telefoon uitgekozen. Was trouwens weinig te kiezen, was de enige die nog beschikbaar was ;)
Kun je nagaan wat het betekend als uitgerekend jij dat mooie valkje kunt krijgen :D

Ilona,

Ja gaat hard he? Ik sta er zelf ook nog van te kijken hoor. Het zal niet lang meer duren tot Trijntje uitvliegt. Die groeit echt erg mooi uit voor een lutino vind ik zelf. Is toch een wat "zwakkere"mutatie.

Hoi Ellen,

Dank je wel hoor. Ik kan zelf ook geen genoeg krijgen van de kleintjes. Quasi is inderdaad een geval apart. Ze is wel de felste van het nest. Ze blaast en sist meer dan de andere. En Hummel is gewoon een beetje een zielig hummeltje. Trijntje is eigenlijk van 2 andere ouders, maar zoals al verteld in dit stukje hebben Dokus en Ricky die zorg geweldig overgenomen.

Lizzy en Henkie (de echte ouders van Trijntje) lijken alweer aan een nestje te beginnen. Er wordt weer gesleept met beukensnippers en veren om een leuke berg te maken. Dit deed ze de vorige keer ook. Alleen nu twijfel ik een beetje of ik ze een blok moet geven omdat ik eigenlijk een beetje bang ben dat het weer mis zal gaan met ze en dat ik de jongen dan zal moeten laten sterven. Ik heb al een aanbieding gekregen om indien er problemen zijn de jongen met handopfok op te laten groeien, maar dat is voor mij echt een uiterste redmiddel omdat ik daar zelf niet volledig achter sta.

Ik denk er nog even over na wat ik hier nu weer mee moet doen. Misschien gaat het bij een volgend nest wel goed omdat ze het dan toch al een keer hebben meegemaakt, of misschien is het wel zo traumatisch geweest dat ze helemaal geen jongen meer accepteerd.

Ach we zien wel wat de tijd brengt.

Groetjes

Theetje


Cwazi

Laat ze maar doen Theetje, volgend jaar gaat het dan waarschijnlijk allemaal goed. Ze hebben de oefening nodig. Er is ook vast wel iemand te vinden bij wie je de jongen kan onderleggen ipv handvoeding? Misschien ook een ideetje. De mijne doen het heel erg goed en hebben kleine nesten, maar die moeten zo over 12 dagen beginnen uitkomen dus dat past dan niet echt meer...

tommy

he lieverd hoe is het met je groei je al een beetje
mama zit met smart op je te wachten hoor
heb alles al in huis
groei maar snel groot en sterk
en kom dan maar snel naar huis
thea zorgt toch wel goed voor je he
bijt haar maar lekker
en lekker hard sissen hoor
doei lieverd dikke kus van je ongedurige mama

Hummeltje

Hoi Theetje,

Nou we zijn nu ook online hoor. :D
Gaat alles goed met de kleine Hummel? We kunnen niet wachten tot ze komt.
Ze is al aardig gegroeid zien we.

Groetjes

Gerda

Theetje

25 juli 2004, 02:29:53 #71 Last Edit: 25 juli 2004, 02:30:36 by Theetje
Lieve Mamma Annemiek,

Ik groei al heel hard. Al mijn pennetjes zijn al door en het zijn al bijna net veren.

Ik blaas en sis me gek naar Thea maar die trekt zich er niets van aan en haalt me steeds uit het nest :-/

En ik mijn best maar doen om haar bang te maken, maar Thea zegt dat ze ook niet bang is van jou, dus laat staan van mijn kleine snaveltje.

Mijn grote zusje Trijntje gaat al bijna de deur uit. Ze heeft haar koffertje al gepakt en staat klaar om uit de nestkast te springen. Hebben wij weer wat meer ruimte.

Ik doe mijn best om zo snel mogelijk naar je toe te komen. Want sinds ik je ontmoet heb kan ik je niet meer vergeten

Dikke  :-*

Quasimodo


tommy

niet te snel hoor kind ik denk dat thea ook wel een beetje verliefd op je is net als op mij
dag lieverd
ps dikke kus voor thea

tommy

mensen niet denken dat thea en ik wat hebben
we zijn alleen maar hele goede vriendinnen
liefs annemieke

Theetje

He Miek,

Ik neem aan dat men wel weet dat ik een gelukkig getrouwd vrouw ben met Dajo, dus zal men ook wel begrijpen dat wij alleen maar goede vrienden zijn :D

Alhoewel ik laatst in de wandelgangen al andere vermoedens hoorde :-/

Maar goed, even een update over de kleintjes.
Trijntje hangt steeds vaker uit het nestkastje. Alleen de grote sprong durft ze nog niet te wagen.
De andere kleintjes blijven nog lekker binnen zitten en groeien gestaag verder.

De andere valken hebben een nieuwe villa gekregen waar ze met zijn zessen in kunnen vertoeven. Was even spannend om te kijken of ze het allemaal met elkaar zouden kunnen vinden, maar ze vermaken zich prima. Nu zijn ze nog met zijn vijfen, met de tijd zal ook Kruimel in die kooi worden gezet. Die komt eerst even apart te zitten in een kooi zodat ie goed tam zal worden, maar daarna mag ie mee spelen met de anderen.
Dokus en Ricky zullen ook na het uitvliegen van de jongen hun eigen kooi houden. Er zouden 8 valkjes in moeten kunnen, maar gevoelsmatig vind ik dat zelf wat krapjes. De kooien van de anderen zullen we helemaal ontsmetten met Dettol en demonteren voor opslag. Ze waren behoorlijk aan de prijs, dus die doe ik niet weg. Bovendien zijn het ideale kooien voor tijdens het broedseizoen. Lizzy heeft haar eierendrang onder controle, maar dat kan misschien komen omdat ze hier langzaam maar zeker allemaal de rui in gaan. De albino is al behoorlijk veel veren kwijt, maar ze ziet er nog steeds bedekt uit. Misty heeft de rui al gehad en nu komen Frans, Lizzy en Henkie nog. Geeft altijd weer een lekkere bende met overal door het huis veren. Maar ach je moet wat over hebben voor je hobby.

Binnenkort zal ik weer foto's plaatsen van de kleintjes en van de nieuwe villa.

Groetjes

Theetje