Vraagje over kooi - Pino, Mollie en Macho* in Istanbul

Gestart door Machootje, 25 maart 2009, 12:22:13

« vorige - volgende »

Machootje

Hoi Caroline, Jacky, Sally, Marlies,

Nog bedankt voor jullie berichtjes ook!
Ik wens iedereen bij deze ook

een heel gezellige jaarwisseling en het allerbeste voor het nieuwe jaar!!

Rust zacht, lieve Macho! 22-8-2009

Machootje

Citaat van: Hermien op 26 december 2009, 19:59:21
Wat vervelend dat je parnter ontslagen is. Dan wens ik voor 2010 dus dat hij snel een nieuwe en veel leukere baan vindt en dat jouw twee mormels snel bijtrekken en tam gaan worden.

Van de Veertjes aan het Vederkruid, of ook wel mijn 'Vliegtuig' een vette Kerstknuffel.

                                    :-*   :-*   :-*   :-*


Hee Hermien,

Bedankt voor de kerstknuffel en je berichtje! Ik hoop ook dat mijn twee mormels wat gaan bijtrekken, maar het lijkt er al een beetje op! Sinds een paar dagen komen ze toch wel wat nieuwsgieriger kijken als ik bij de kooi zit en me zit uit te sloven voor ze  ;D

Een dikke knuffel terug voor jou en je veertjes en ik wens je een heel gezellige jaarwisseling en alle goeds voor 2010!

:-* Judith

Rust zacht, lieve Macho! 22-8-2009

Kimm

hoi judith,

wat leuk dat ze wat nieuwschieriger worden, komt helemaal goed hoor, kost alleen wat meer tijd bij hun.

hele fijne jaarwisseling daar in turkie  :D

liefs kim

ik hou van je Pebbles! 14-11-2008/15-02-2010

Marian

Hoi Judith,

Bij deze wens ik jou en Kerem alle goeds en gezondheid voor 2010 toe! :-*
Hihi, eten jullie ook oliebollen in Turkije?? :-\ ;D



Liefs, Marian

Machootje

Hee Marian,

Dank je wel! Nee, helaas geen oliebollen! Ik weet ook niet hoe ik ze zelf moet maken  ::) Maar er is hier wel een zoetigheid die erop lijkt, alleen dan veel kleiner, zal eens kijken hoe je dat maakt of anders... kopen!

Tot in het nieuwe jaar!

Rust zacht, lieve Macho! 22-8-2009

Bello

Catka we zullen je nooit vergeten....missen doen we je allemaal, dag liefste knuffel

Caroline

Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

Machootje

Hoi Dorothe en Caroline

Bedankt voor jullie wensen! Jullie ook een heel goed 2010 gewenst!!


Rust zacht, lieve Macho! 22-8-2009

Bello

Catka we zullen je nooit vergeten....missen doen we je allemaal, dag liefste knuffel

Machootje

Hoi Dorothe,

Jaa, we waren behoorlijk gezakt  :-[ Komt omdat ik me de laatste tijd helemaal niet lekker voel en nu was er eindelijk uit een urineonderzoek uitgekomen dat ik blaasontsteking had, maar ik had niet echt de bijbehorende klachten, vandaar dat ik daar echt niet aan gedacht had. Naast die blaasontsteking ben ik vooral erg veel aan het piekeren en maak ik mezelf een beetje gek met allerlei rare gedachten.  ::)
Hierdoor was mijn bloeddruk ook behoorlijk gestegen, maar inmiddels probeer ik me wat minder druk te maken en gaat dat wel iets beter.

Helaas heb ik door dat alles een beetje te weinig tijd aan onze twee boefjes besteed vind ik, hoewel ik ze wel nog steeds elke dag trosgierst voer en vooral Pino langzaam aan weer op mijn vinger durft te komen (maar die moet ik dan niet gaan bewegen want dan is hij alsnog weg!) Maar het gaat dus wel weer de goede kant op. Dan gaat het maar wat langzamer, maar ik denk dat ik uiteindelijk het vertrouwen wel kan winnen. 

Ook is Pino weer helemaal in zijn hum en krijgen we dagelijks hele serenades  ;D En ik geloof dat Mollie mijn kusjes ook begint te begrijpen, hoewel ze als ik die kusgeluidjes maak eerst heel geinteresseerd naar me kijkt om vervolgens naar Pino toe te gaan om met hem te knuffelen!  ::)

Rust zacht, lieve Macho! 22-8-2009

Hermien


Machootje


Rust zacht, lieve Macho! 22-8-2009

Kimm

hoi judith,

ten eerste beterschap hoor voor jou! doe maar lekker kalm aan.

weet je, het komt wel hoor bij pino en mollie. deze valkjes doen er gewoon wat langer over, maar ik denk echt dat jouw geduld en tijd uiteindelijk beloond zal worden.
geniet maar lekker van ze.

liefs kim

ik hou van je Pebbles! 14-11-2008/15-02-2010

*Manon*

Hoi hoi Judith,

Jeetje een blaasontsteking kan veel ellende met zich mee brengen he!
Beterschap hiermee  :-*

Je moet wel heel veel geduld hebben he met je valkjes...pfff neem mijn petje af voor je hoor!!
Maar ook ik denk dat het toch een keer zijn vruchten gaat afwerpen en je valkjes je zullen leren vertrouwen.

Fijn weekend!!

Groetjes Manon

♪ Marlies

Nou Judith, dan kunnen we elkaar een handje geven. Ik ben dinsdag ook een plasje weg gaan brengen om op blaasontsteking te testen. Helaas had ik wel alle bijbehorende klachten. :-\
Gelukkig gaat het nu na een kuurtje weer goed. Dinsdag nog een plasje ter controle en dan maar hopen dat het helemaal weg is, want het is zeker geen pretje. :-\

Fijn dat het met Pino en Mollie toch wel de goede kant op lijkt te gaan. Vooral doorgaan, de aanhouder wint. ::)

Beterschap, ennne niet teveel piekeren hoor.

Groetjesssssssss ;)