De Bonte Parel : stoppen met valkjes(212) Ook de 4 tamme kan ik niet houden :o(

Gestart door Karin, 13 oktober 2007, 23:30:08

« vorige - volgende »

Karin

Groetjes, Karin





mijn website

mijn dagboek

De Bonte Parel hyves

Karin

Vanmiddag zijn Tjippie + Dipsy en Sjaakie opgehaald. Happy zit nu helemaal alleen zielig in de kooi  :-[ Morgen ga ik Happy wassen en dan mag hij / zij bij mijn valkjes in de kooi ! Hopelijk gaat Happy snel beter eten !
Groetjes, Karin





mijn website

mijn dagboek

De Bonte Parel hyves

patty_dordtse valkjes

Komt vast wel goed hoor karin met jouw als pleegmama

wel goed wassen hoor ook achter zijn oortjes mss verstaat hij je dan beter  ;D ;D ;D en dan kan die je beter horen en begrijpen wat je nou bedoelde met eten haha :P
Buster,Mandy,Zero,Angel,Kovu,Kiara,Balou,Bijou,Diesel(Lucky&Diego4Life)
jonge valkjes te koop





Klik op de foto voor onze website

*Manon*

Hoi hoi Karin,

Fijn te lezen dat alle jongen fijne adresjes hebben gekregen, dat is alweer een zorg minder.

Nu Happy nog, maar hopelijk kijkt hij snel de kunst af  ;)
En dan nog een paar daagjes en dan gaan jullie er even lekker tussenuit?
Heerlijk meid, geniet er van!

Liefs Manon

patty_dordtse valkjes

Buster,Mandy,Zero,Angel,Kovu,Kiara,Balou,Bijou,Diesel(Lucky&Diego4Life)
jonge valkjes te koop





Klik op de foto voor onze website

Karin

Tot mijn grote verdriet moet ik hier melden dat ik definitief ga stoppen met de hobbykwekerij en mijn valkparkietjes. Zoals jullie hier gemerkt hebben gaat het niet goed hier. Mijn man heeft laten weten van me te willen scheiden. Iets wat ik absoluut niet wil, maar voor een huwelijk heb je 2 mensen nodig  :'( Ik zal het huis uit moeten en kan dus maar een paar vogels mee nemen. Dat worden de meest tamme en dat zijn Madelief, Dana, Nanuk en Meego. 1 koppel die ik dolgraag zou willen houden maar moeilijk gaat omdat de man niet tam is zijn Summer ( mijn grote liefde ) en Salsa. Maar deze 2 zijn zo gek op elkaar dat ik het niet over mijn hart kan verkrijgen om ze uit elkaar te halen  :-[ Ik ga nu zoveel mogelijk valkjes proberen te herplaatsen en te verkopen. Mochten er mensen zijn met een grote volière met een sluis hebben ( wel een voorwaarde ) en een nachthok en één of meerdere koppels zouden kunnen plaatsen hoor ik het graag. Voor sommige koppels vraag ik geld, andere koppels mogen gratis weg. Mijn man en ik gaan als vrienden uit elkaar dus gelukkig kan ik mocht ik nog niet alles kwijt zijn als ik uit huis gaan nog wat vogels daar laten tot ze herplaatst zijn. Ook heb ik diverse kamervolières te koop ( natuurlijk nadat de vogels eruit zijn  ;) ), het zijn geweldige kamervolières van het merk ferplast en ik heb nog kooien van ferplast staan. Ook verkoop ik de broedkooien ( stelling van 3 broedkooien plus onderkast ) en de grote volière ( 4 meter lang, 75 cm diep en in 4 delen te delen, alleen voor binnen geschikt door de grote deuren ). Mocht iemand interesse hebben hoor ik het graag. Zoals jullie begrijpen zal ik hierna niet veel meer op valkparkiet.com aanwezig zijn. Maar mochten er mensen vragen aan me hebben over valkjes kunnen ze me altijd emailen.

Ik heb wel van de week nog even foto's gemaakt van de jongen van Dimple en Magic ( wat zal ik dit koppel missen  :'( ). Er is nog 1 jong te reserveren :







Groetjes, Karin





mijn website

mijn dagboek

De Bonte Parel hyves

Caroline

Jeetje meis, ik schrik ervan ....

Ik wil je heel veel sterkte wensen, zowel met het opbouwen van een nieuw eigen leventje als met het afscheid nemen van je zo geliefde valkjes.

Misschien een stomme vraag maar kan je wel je honden behouden?? Het lijkt mezelf namelijk verschrikkelijk als je daar ook nog afscheid van moet nemen.  :'(

Hele dikke knuffel.  :-*
Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

Karin

Ja, gelukkig wel. Hij wilde graag één hond houden, maar dat gaat niet. Hij werkt fulltime en daarnaast wil ik de honden niet scheiden en ik hou verschikkelijk veel van beide. En dat ziet hij ook wel in. Dus de honden gaan met mij mee. De katten blijven bij hem. Die zijn 17 t/m 19 jaar, dus die willen we niet verkassen.
Groetjes, Karin





mijn website

mijn dagboek

De Bonte Parel hyves

Kimm

hoi karin,

ik vind dit heel erg verdrietig voor je  :'(
ik heb er weinig woorden voor maar ik wil je ontzettend veel sterkte wensen.



groetjes kim

ik hou van je Pebbles! 14-11-2008/15-02-2010

Monky

Och Karin, wat ontzettend erg.

Je krijgt een hele dikke knuffel van Whooshy, Garath, Disa en Grovertje  :-* :-* :-* En natuurlijk van mij.

Heel veel sterkte, Karin.

Liefs,
Monique



Hermien

                                      :'(   :'(   :'(   :'(

Ik ben verbeisterd. Natuurlijk wisten we dat het niet zo lekker met je ging. Maar wat er precies speelde, wist ik echt niet en heb het ook niet in deze richting vermoed. Wat een verschrikkelijk nare situatie, te meer omdat je niet alleen je partner verliest, maar ook nog je hobby. Een hobby waar je álles van jezelf in kwijt kon en misschien zelfs je zorgen af en toe op de achtergrond deden verdwijnen. Lieve Karin, ik weet niet wat ik nu schrijven moet. Hoop alleen dat je toch de moed kunt opbrengen om, ook zonder hobbykwekerij, regelmatig hier op het forum te komen. Al was het maar voor de contacten en de adviezen die je ons geeft.......en....eh......je moet toch Goofy's  avonturen blijven volgen?

Karin, vanuit Krimpen kan ik je alleen maar heel veel sterkte wensen en hopen dat voor jou volgend jaar heel veel nieuwe deuren opengaan. Dat liefde, warmte, gezondheid en nog veel meer jou een SCHITTEREND 2010 gaan bezorgen. O, en mocht je dat willen, kun je Goofy altijd even 'live' komen bezoeken, hoor.

Dikke knuf van mij en mijn 'Veertjes'.

                                 :'(   :'(   :'(   :'(

patty_dordtse valkjes

21 december 2009, 09:04:49 #3011 Last Edit: 21 december 2009, 10:04:07 by patty
Lieve Karin,

Goed dat je het ook hier schrijft.
Het is een grote zorg voor je en natuurlijk heel moeilijk.
We zijn een forum en er zijn  mensen die je heus willen helpen.
En het is goed als vrienden uit elkaar te gaan en dat je valkjes nog mogen blijven tot ze verhuizen toch...
Ik spreek je snel goed.

Dikke knuffel  :-*
Buster,Mandy,Zero,Angel,Kovu,Kiara,Balou,Bijou,Diesel(Lucky&Diego4Life)
jonge valkjes te koop





Klik op de foto voor onze website

Nynke

Wat erg zeg...
Heel veel sterkte gewenst de komende tijd en ik weet zeker dat je valkjes een goed onderkomen zullen vinden.

ManjaV

Hey Karin,

Wat een ontzettend triest berichtje. In de eerste plaats natuurlijk de scheiding en daarnaast het afscheid van een aantal van je geliefde valkjes. Ik hoop en verwacht dat je hele lieve nieuwe baasjes vindt. Summer en Salsa houdt je dan zeker toch zelf? Misschien kan je vanuit je nieuwe huis ook wel weer gaan kweken op kleinere schaal.
Ik wens je heel veel sterkte met alles toe.
Ik hoop dat we je toch nog af en toe hier zien...en ik ben heel erg blij met mijn lieve Sunny en Yonni Zumba....en mijn complimenten voor de manier waarop je de nieuwe valkjes altijd naar hun nieuwe huisje liet gaan...het zag er heel verzorgd uit altijd...
Liefs, Manja


MIKKI, MIJN EERSTE VALKJE...

Geboren 072005 / bij mij 092005 / afscheid 02092007 "Altijd in mijn gedachten"

Bezoek ook mijn website: www.everyoneweb.com/HobbykwekerijMikki

hilde

heel veel sterkte karin

en ik wens dat je valkjes een goede en lieve thuis gaan vinden



groetjessssss