19 mei 2025, 15:02:39

De valkjes van Karin

Gestart door Karin, 3 februari 2004, 23:59:09

« vorige - volgende »

Karin

Groetjes, Karin





mijn website

mijn dagboek

De Bonte Parel hyves

Mandy

Aaahhh wat leuk! ;D

En wat is ze toch mooi hé. :P

Hier hebben Grietje en Pareltje ook nog even gevlogen, maar ze blijven liever bij je om gekroeld te worden hoor. ;)
Groetjes van Mandy en de hele beestenboel.
Wil je ons zien, kijk dan op; www.mandysbeestenboel.nl

Stijn dc

hoi

wat is het toch een schatje, en zo mooi. Was het een cinnemaon geparelde witmasker?

SDC:D

Barbara

Hoi Karin,

wat een schatje zeg! Leuk hè, zo'n nieuw valkje! Ik heb ook een nieuwe, zie mijn dagboek 'Xena, Croky en Dimi'. Hoeveel weken is Dimple? Mijn Xena is van 4 maart, dus 44 dagen oud. Voer je haar ook nog bij? Ik voer Xena wel, dat heeft ze nog wel een beetj enodig, maar net at ze zelfs zaadjes gelukkig.

Veel plezier met Dimple!

Groetjes,

Barbara

Henry

                         he karin

nou mooi he dat je nu dimple hebt he?maarja nu komt de spannede strijd wie nou een mannetje heeft he :D
want anders zijn de parels weg :D
en hoe was sneeuw-pareltje nou ik hoop dat het goed zal klikken tussen jou valkjes en dimple.

henry en de valkjes

Karin

Haha Mandy, nou, ze ging meteen op onderzoek uit hoor  ;D Maar later op de avond heb ik haar weer bij me genomen en toe vond ze mijn ketting toch interresanter. Ik laat haar voorlopig nog niet bij de andere valkjes, zeker 2 weken niet, zodat ze goed tam blijft. Want dat zag ik aan Magic, als ze eenmaal met zijn alle gaan vliegen  ;D Ik wil haar wel af en toe met Cookie laten zitten, die vliegt toch niet. ALhoewel hij nu wel een meter haalt  ::) Zijn vleugeltjes groeien ongelijk hard, dus het is nog even klungelen. Ik hoop dat hij helemaal ok wordt na de eerste grote rui.

Groetjes, karin.
Groetjes, Karin





mijn website

mijn dagboek

De Bonte Parel hyves

Karin

Dank je Stijn ! Ja, ze is een  cinnamon geparelde witmasker.

Groetjes, karin.
Groetjes, Karin





mijn website

mijn dagboek

De Bonte Parel hyves

Karin

Hoi Barbara,

Ze is nu 5 1/2 week en eet al 5 dagen zelfstandig, dus ik hoef haar niet bij te voeren. Ze pelt alles netjes zelf. Gefeliciteerd met Xena !

Groetjes, Karin.
Groetjes, Karin





mijn website

mijn dagboek

De Bonte Parel hyves

Karin

Hoi Henry,

Ja, dat wordt spannend want jij wil juist een man hè ? En wij popjes. Zal je net zien dat wij mannen hebben en jij een pop  :D Pareltje is om op te vreten hoor ! En Grietje ook  ;D

Groetjes, karin.
Groetjes, Karin





mijn website

mijn dagboek

De Bonte Parel hyves

Kelly Stark

Gefeliciteerd met Dimple Karin. Je mag er echt trots op zijn hoor  :)

Groetjes Kelly
Kelly

demi

hoi karin

wat een knapperd is dimple echt een snoepie!!!
mandy heeft altijd hele mooie vogels! mijn felicitatie`s met je nieuwe valkje1


groetjes diana w

Karin

Dank jullie wel !

Groetjes, Karin.
Groetjes, Karin





mijn website

mijn dagboek

De Bonte Parel hyves

Karin

Ik ben natuurlijk weer veel te lang bezig geweest met psp om een nieuwe handtekening te maken. Ik ben niet tevreden, dus binnenkort zal er wel weer een nieuwe komen, maar voorlopig heb ik er nu één waar Dimple ook bij staat  ;D Ik ga nu naar bed, want ik moet morgen vroeg werken !  ::) Het gaat erg goed met Dimple. Ze heeft lekker bij me gezeten, maar ook gevlogen. Bovenop de volière en meteen alle valkjes in paniek : wie is die vreemdeling  :D

Groetjes, karin.
Groetjes, Karin





mijn website

mijn dagboek

De Bonte Parel hyves

Nes

Hey Karin,

gefeliciteerd met Dimple  :) ze is echt een prachtvalkje.
Ze lijkt sprekend op mijn Binky, die komt ook bij Mandy vandaan. Ouders: Jut en Jul. Dan hebben we min of meer zusjes, haha  :).

Groetjes Nes.

Karin

Dank je Nes ! Ja, zo te zien hebben we zusjes van elkaar  ;D Leuk hoor, het is zo'n schatje !

Groetjes, karin.
Groetjes, Karin





mijn website

mijn dagboek

De Bonte Parel hyves