Paco, Vicky Nienah en Xena Foto update 07-08-2010

Gestart door Kaatje, 15 augustus 2007, 16:45:43

« vorige - volgende »

Dierenfreackske

Hoi Karin en lieve Paco en meiden ...wat ben ik blij te horen dat Paco thuis is ....hij zal natuurlijk heel happy zijn en hij zal er zeker op voorruitgaan , wacht maar als je hem terug gaat wegen he ! En ik kan me voorstellen hoe gelukkig jullie allemaal weer zijn  dat jullie lieve Paco terug thuis is he ! Ik ga gerust slapen vannacht , want vorige nacht zat ik constant aan Paco te denken !  

Ik hoop dat hij een goede nacht heeft !En ga je ook bij hem slapen ? Ik denk dat je op je twee oortjes mag slapen he ! Hoe is het nu met hem ? Heeeft hij nog gefluit en al weer veel gegeten ? Je hebt er goed aan gedaan om hem terug te halen meid ! De goede timing zal ik zeggen . Ik ben gewoon heel gelukkig zeg ! Ik kon niet eerder reageren , ik was wel on maar was niet thuis hoor ! Mijn pc stond wel aan hoor dus het leek misschien of ik on was ? Hihi ....hopelijk is er straks nog meer leuk nieuws !  Op de andere dagboekjes want dit is de eerste natuurlijk he die ik nu zie ! Grtjs Ann




ave

Hallo,

Ik heb de laatste dagen je dagboek gevolgd en ben erg onder de indruk van jouw zorgen voor paco! :-*
Ik hoop dan ook echt dat hij het haalt!
Heel veel succes en geluk toegewenst!

Groetjes,
An

*Yvon

Hoi hoi

OOhw,wat fijn dat je Paco toch gehaald hebt !!  :D
Ik weet nu wel bijna zeker dat Paco weer helemaal op gaat knappen.
Nu hij weer in zijn eigen omgeving zit en bij zijn eigen vertrouwde baasjes en vrouwtjes.  ;)

Groetjes Yvon


Klik op de foto en zie onze site.
Ons dagboekje is 
< hier >

Kaatje

Hoi Monique,

Dat zal ik zeker doen hoor .... hij heeft al heel veel kroeltjes bij me gehaald en die geef ik hem met alle liefde  :D

Hoi Sanna  :D

De pap valt op zich wel mee qua het aantal ml, maar het was toch wel even wennen,... het is gelukkig goed gegaan maar Paco moest er wel even aan wennen hoor ! Ik had de natribird A19 maar ze hebben me in de kliniek de harrison's juveline meegegeven en die krijgt hij nu als pap !

Hij was net zo aan het rennen in de ziekenkooi en had geen rust in zijn kontje ... Hij zit nu even bij de popjes en hij zit goed op stok !! Hij is lekker aan het poetsen en is weer heer en meester ... Het eerste wat hij deed was lekker breed gaan zitten en liet zijn fluitje weer horen  :D

Hij zit alleen erg aan zijn pootje wat ingetaped zit, ... dit vind hij maar 3x niks, dat heb ik zo al gezien ... Hij loopt er overigens mee als een kievit, ook kan hij heel goed zijn balans houden op één pootje !!

Kortom ik ben dus superblij dat ik hem ben gaan halen, ik had geen rust in mijn lijf gehad als ik hem daar het weekend gelaten had !!

Liefs, Karin

Sanna

Citaat van: Kaatje op 14 maart 2008, 21:10:39
Kortom ik ben dus superblij dat ik hem ben gaan halen, ik had geen rust in mijn lijf gehad als ik hem daar het weekend gelaten had !!


Kan ik me helemaal voorstellen hoor! Ik hoop dat hij het zo supergoed blijft doen en dat hij na het weekend al aardig opgeknapt is.

Liefs, Sanna

Kaatje

Hoi Debby,

Bedankt voor je super gave plaatje  :D Hij zit erbij alsof hij niet weg is geweest  :D

Hoi Nellie,

Ik ben ook heel blij dat Paco Montana, mama's mokkies kind weer terug is  ;) Ik heb hem uiteraard al lekker verwend met kroeltjes ... Patrick had chinees gehaald en omdat hij van zijn bord wilde eten hebben we hem maar een kaal sliertje gegeven, die had hij binnen een mum dus helemaal op, terwijl hij er de laatste tijd vaak alleen maar wat hapjes uit nam ...

Ik zag dat het zichtbaar smaakte  ;)

Wat de A 19 en de A 21 betreft zie ik niet zo'n verschil gelukkig, ... ik heb gewoon even op google gezocht en bij de A 19 staat: Voor de handopfok van ara's, edelpapegaaien, grijze roodstaarten en andere babyvogels

NutriBird A 19 is een volledig vogelvoer voor de handopfok van ara's, edelpapegaaien, grijze roodstaarten en andere babyvogels met hoge energiebehoefte. Wetenschappelijk samengesteld voor een optimale groei.

En bij de A21 staat: Voor de handopfok van alle babyvogels, NutriBird A 21 is een volledig vogelvoer voor de handopfok van alle babyvogels. Wetenschappelijk samengesteld voor een optimale groei.

De A21 mist alleen de hoge energiebehoefte zoals ik er nu uit op kan maken dus ik denk dat het lood om oud ijzer blijft  ;)

Ik zal zeker het gewicht van mijn schaal aanhouden  :-* :-*

Liefs, Karin

Kaatje

14 maart 2008, 22:06:09 #2121 Last Edit: 14 maart 2008, 22:10:01 by Kaatje
Hoi Caroline,

Bedankt meid en ga maar snel !!

Hoi Annelies,

Dat gaan we zeker doen hoor  ;)

Hoi Jeanine,

Nou hè ... ik heb nog steeds af en toe het gevoel dat ik droom !! Het geeft me zo'n goed gevoel dat Paco weer lekker thuis is, ... wat een enorm gemis is dit zeg als je je valkje bijna 2 weken moet missen !!

En ook hoe hij er mentaal en lichamelijk aan toe is valt me heel erg mee, ... ik had iets veel ergers verwacht, gelukkig is het me 100% meegevallen, maar dat komt misschien omdat ik dat beeld van een maandag nog steeds voor me zag en ik niet wist wat ik kon verwachten !!

Ik heb Paco nog niet zien drinken en ik heb hem net wat water in zijn bekje gedruppeld !!

Ik blijf uiteraard ook nog steeds gebedjes doen, kaarsjes branden en enorm sterk aan hem denken want dat kan nooit geen kwaad !!

Hoi Sharon,

Dat geeft niks meid ... fijn om je weer te zien en ik weet zeker dat je op dat moment andere dingen aan je hoofd had want had je ook niet meer online gezien !!

Ik hoop dat met Angel alles in orde is, ... ik heb nog vaak aan je gedacht hoor en ik ben blij om je weer te zien  :D

Bedankt voor je lieve woorden  :-*

Hoi Lisa,

Paco was net niet meer te houden en was zo vreselijk druk in zijn kooi !! Ik heb hem even op een goede stok gezet bij de meiden en nog voor hij in de kooi zat, gingen zijn vleugels alweer wijd en begon hij alweer, de charmeur ... dit is hij gelukkig niet verleerd   :-* :-*

Hoi Ann, ...

Ik slaap vannacht nog even beneden voor de zekerheid en morgen weer gewoon boven, maar ik weet dus nu al dat ik vannacht een stuk beter zal slapen dan de gehele vorige week !!

Jij dus ook beloven hè dat je nu weer even je rust neemt want je hebt zoveel liggen waken over Paco .. je bent een toppertje hoor maar denk ook aan jezelf hè !!

Hij heeft wat gefloten en gegeten en hij heeft zijn pap gehad ... net heb ik een paar druppeltjes water in zijn bekkie laten lopen omdat ik hem nog niet heb zien drinken !!

Lief dat je gelijk bent komen kijken toen je thuis was ... je leeft dan toch heel erg mee hè ... kan me er wat bij voorstellen hoor !! Zelf maak ik het vanavond niet te laat, want het was vannacht behoorlijk laat voor mijn doen :o :o

Hoi Anneke,

Bedankt voor je berichtje, ... en ja, ... dat hopen wij uiteraard ook natuurlijk !!

Hoi Yvon,

We gaan er in ieder geval keihard tegenaan hier .... bedankt meid  :-*

Hoi Sanna, ik hoop dat ik de situatie na het weekend dus ook kan peilen, dan weet ik ook of ik er goed aan gedaan heb,  ... maar mijn gevoel zegt dat dit zeker zo is !!

Alles is in goed overleg met de dieren assistenten gegaan en ik heb alle vertrouwen in hun, en hun in mij gelukkig !!

Liefs, Karin






Dierenfreackske

Hoi Karin ....je bent mij vergeten   ;D   Grtjs Ann



Kimm

wat geweldig voor jullie zeg! welkom thuis paco!
geniet maar weer lekker van paco, je hebt hem veel te lang moeten missen. je hebt een goede keus gemaakt. heerlijk toch dat hij zo reageert!
een heel fijn weekend samen en geef hem een dikke knuffel.

groetjes kim

ik hou van je Pebbles! 14-11-2008/15-02-2010

Kaatje

Citaat van: Dierenfreackske op 14 maart 2008, 22:07:17
Hoi Karin ....je bent mij vergeten   ;D   Grtjs Ann


Natuurlijk niet meid ...

Hoe kan ik nou "het beste paard" van stal vergeten,... dat gaat toch niet  :-* :-* :-*

Knuffie voor jouw apart !!

Liefs, Karin  ;)

Sharon

Hoi Karin

met mij en Angel is alles goed hoor! Ze is nog steeds een heerlijke kroelkip, de eerste echte rui is nu over en we genieten gewoon lekker van elkaar.

Ik heb op het moment examens, dus ben nu echt wel veel met school bezig natuurlijk.

Ik ben echt zo ontzettend blij om jouw positieve berichtjes te lezen. Dat hij zich gewoon al veel beter lijkt te voelen. Geweldig gewoon!

Liefs
Sharon
Lees alles over de ondeugdjes Angel, Boyd en Caily:
Hun dagboekje

Lees alles over mijn vorige valkjes in mijn vorige dagboekje:Dagboekje 1


Kaatje

Hoi Kim,

Jouw berichtje zie ik dus ook gelukkig nog op de valreep !! Ik zal zeker van Paco zijn aanwezigheid genieten, goh wat een enorm gemis voel je dan zeg ... gelukkig heb ik hem weer onder mijn hoede en we hopen dat dit natuurlijk zo blijft  :D

Bedankt in je vertrouwen in mij en jij maar verder ook iedereen, ... een heel fijn en zonnig weekend gewenst !!

Hoi hoi ...

Ach gossie, ... de scheet zit zelfs op één pootje, ...hij heeft het pootje wat ingetaped is dus ingetrokken, ...wat een scheet is het toch !!

Liefs, Karin

Kimm

hoi karin,

weet je wat ik zo fijn vind is dat ik jouw gelukkige gevoel in je berichtjes lees. en dat vind ik FANTASTISCH VOOR JOU!!!

liefs kim

ik hou van je Pebbles! 14-11-2008/15-02-2010

Dierenfreackske

Hey Karin ...hihi ...had erover gekeken hoor , beetje verstrooid dat ik ben he ! Sorry ...jij bent ook toppie en zal wel goed slapen hoor ! Het wordt wel nog laat want ik moet nog de foto's sorteren en alles klaarleggen zodat ik morgen vroeg weg kan om foto's te maken aan zee ! Het is alweer een paar maand geleden of ik ga misschien aan de bootjes gaan foto's maken he ! Grtjs Ann



kimmie

15 maart 2008, 01:30:38 #2129 Last Edit: 15 maart 2008, 02:11:38 by kimmie
Hoi Karin,

Wat fijn dat Paco weer thuis is...!!
Hij voelt zich ook gelijk weer thuis zie ik...
Nu gaat hij helemaal opknappen...!!
Met zijn 4 favoriete meiden in huis, al dat lekkere eten en de knuffels en kroeltjes die met liefde worden gegeven...

Ik ben blij dat hij weer vrolijker is nu hij thuis is...

Dat is natuurlijk ook een hele gerust stelling voor jou...!!
Ik hoop dat je weer goed kan slapen vanavond...

Een dikke knuffel voor Paco en zijn meiden :-*

Groetjes Kim
Groetjes Kim, Karel en Lady