De Hoeksche Valkjes - Ik moet er mee stoppen

Gestart door Jacqueline, 11 december 2007, 21:09:19

« vorige - volgende »

Anja


Ziet er goed uit hoor die broedhokken. Prachtig. Mijn complimenten voor "Bob".

De foto's van het NOP brengen weer herinneringen terug.

Groetjes Anja

Jacqueline


Jacqueline

Citaat van: Anja op 17 februari 2008, 20:51:56

Ziet er goed uit hoor die broedhokken. Prachtig. Mijn complimenten voor "Bob".

De foto's van het NOP brengen weer herinneringen terug.

Groetjes Anja



Hoi Anja,

Ik zal het doorgeven aan "Bob".

Wij konden toen niet mee naar het NOP vandaar dat we vorige week gegaan zijn. Gelukkig nu onder betere omstandigheden. De laatste keer dat ik daar geweest was was om een van mn valkjes weg te brengen naar Dr. Dorresteijn voor sectie.

Jacqueline

Citaat van: *Yvon op 17 februari 2008, 20:47:39
Hoi hoi

Ok,en dan mag het koppeltje even een rondje gaan vliegen ?  ;) :D

Denk je dat de kwartels ook zullen gaan broeden ?
Zou ook wel leuk zijn.  ;D

Groetjes Yvon





Ja hoor, dan kunnen ze even de vleugels strekken  ;) :D

We hopen wel dat ze gaan broeden maar als het niet zo is is ook niet erg.

Mara

Hoi Jacqueline

Mooie foto's. Vooral die van de mooie rosella.

Mara

Jacqueline

En de laatste serie. Hier moeten jullie het weer even een week mee doen. Volgende week weer foto's.



















Deze foto vind ik super


En deze ook










Op de volgende twee foto's mijn zoon met zn favoriet, hij wilde deze al mee naar huis nemen. Natuurlijk even uitgelegd dat dat niet ging.  ;D ;D





Anja



nou daar komen wij de week wel mee door hoor ;) ;) ;)

Als we volgende week dan weer net zoveel (of nog meer) foto's krijgen dan hoor je mij niet klagen hoor ;D ;D ;D ;D

Groetjes Anja

Jacqueline

Hoi Anja,

Hier zal je het ca. 2 weken mee moeten doen hoor. Ik heb het heel druk op mn werk en a.s. zaterdag gaan we naar de beurs en zondag heb ik ook al weer een afspraak staan. Dus helaas geen foto's. Maar wat in het vat zit verzuurt niet. ;D ;D

Anja


Helemaal mee eens Jacqueline. Dan is ook het genot nog veel groter ;) ;)

Groetjes Anja

Jacqueline

Deze keer nog geen foto's maar wel een leuke mededeling. Zaterdag gaan we weer een nieuw koppel ophalen.

De man is cinnamon split geelwang, lutino en de pop is een cinnamon geelwang. Hier kunnen we dus cinnamon lutino geelwang popjes uit kweken. Sommigen noemen dit ook wel een lacewing geelwang. Volgens mijn informatie komt deze mutatie niet zo veel voor.

In totaal hebben we straks dus 16 valkjes terwijl we vorig jaar nog gezegd hadden toen we aan de voliere begonnen dat we het bij 10 valkjes zouden houden. Ik heb geloof ik echt het valkenvirus te pakken.  ;D ;D ;D

Zodra ik foto's heb zal ik ze plaatsen.

Anja


Gefeliciteerd met je nieuwe aanwinsten.

Groetjes Anja

♪ Marlies

Leuk, nieuwe valkjes. :D

Jij hebt de smaak ook goed te pakken. ::) :P

Groetjes Marlies  ;)

Jacqueline

ja ik heb het echt te pakken maar ik ben geloof ik niet de enige. Vooral de geelwangen vind ik geweldig. En ik kom ze gewoon per toeval tegen.

Ik ben nu alleen nog op zoek naar 2 popjes maar daarvoor gaan we zaterdag even in Zwolle kijken.

*Yvon

Hoi hoi

Gefeliciteerd met je nieuwe koppel !!  ;D
Volgens mij heb ik gister toevallig dat koppeltje ook zitten bekijken op mp.
Klopt dat ?  ;) :D

Volgens mij is het gewoon het beste om :-X te zeggen over het aantal valkjes dat je wilt hebben.  ;D
Op de 1 of andere manier ga je door tot het dubbele.  ;D ;D

Groetjes Yvon



Klik op de foto en zie onze site.
Ons dagboekje is 
< hier >

Jacqueline

Citaat van: *Yvon op 20 februari 2008, 21:36:31
Hoi hoi

Gefeliciteerd met je nieuwe koppel !!  ;D
Volgens mij heb ik gister toevallig dat koppeltje ook zitten bekijken op mp.
Klopt dat ?  ;) :D

Volgens mij is het gewoon het beste om :-X te zeggen over het aantal valkjes dat je wilt hebben.  ;D
Op de 1 of andere manier ga je door tot het dubbele.  ;D ;D

Groetjes Yvon





Ik heb het koppel inderdaad van mp. Ik zocht eigenlijk iets anders op mp maar ik heb iets met de geelwangen. Ik kan het gewoon niet helpen. En aangezien deze kweker vlak bij Zwolle woont vangen we 2 vliegen in 1 klap. Hoeven we niet apart te rijden.

Ik zeg ook nu maar niet dat we het bij 16 gaan houden. Ik zie wel hoeveel het er worden maar niet het dubbele hoor. Die kunnen echt niet in de voliere.

Misschien een rare vraag maar als we zo lang moeten rijden straks terug kan je dan de valkjes het best zo donker mogelijk in de auto zetten of juist niet. Heb jij daar een idee over.