20 juli 2025, 18:30:14

Sharons (b)engeltje Angel (1)

Gestart door Sharon, 25 augustus 2007, 20:01:57

« vorige - volgende »

Sharon

Hoi Kim

ik ben blij om te horen dat jullie het fijn vinden dat ik er weer ben.
Bij mij zal de liefde voor de valkjes ook overwinnnen hoor! Wees daar maar niet bang voor! Ik ben gewoon te gek op ze  ;D

Hoi Caroline
dank je wel voor je prachtige plaatje!

Liefs
Sharon
Lees alles over de ondeugdjes Angel, Boyd en Caily:
Hun dagboekje

Lees alles over mijn vorige valkjes in mijn vorige dagboekje:Dagboekje 1


Anja

Hey Sharon,

Je bent er weer. Ook ik heb je gemist hoor.



Groetjes Anja

danielle

Hoi Sharon,
Ik heb met tranen in mijn ogen je boekje bijgelezen.
Ik weet niet zo goed wat ik moet zeggen, zoiets verdien je gewoon niet. Arme Milo, arme jij  :'( . Wat moet dit een schok zijn geweest. Ik weet hoe het is om opeens te zien dat je valkje zo ziek is, dat je meteen beseft dat er iets mis is. Ik vind het ook dapper van je dat je Milo naar Bianca hebt gebracht, want het is erg moeilijk om je valkje achter te laten met de gedachte dat je niet zeker weet of hij nog terug komt of niet.
Ik vind het jammer dat ik weg was in de tijd dat het is gebeurd, want had je graag wat extra steun willen geven.
Ik herken het wel wat je schrijft over het weer halen van een nieuw valkje. Je gaat gewoon twijfelen als je in kortere tijd meerdere valkjes hebt verloren. Maar probeer dat niet te doen en bedenk je dat je het ook voor Angel doet, die graag een vriendje erbij heeft. Maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan natuurlijk, ik zelf weet niet hoe lang ik nog nodig heb om weer een tweede valkje aan te schaffen, want ja angst voor dat ze weer ziek worden zit er wel.
Milo heeft in ieder geval echt een super leven bij je gehad. Alle verhaaltjes die ik heb gelezen, liet zien hoe grote band jullie hadden.
Ik wil je echt heel veel sterkte wensen.

Grote knuffel van Danielle

natacha

Hallo lieve Sharon,

Ik ben blij dat je terug bent op het forum maar ik vind het spijtig dat je je niet gelukkig voelt. Ik hoop dat je je snel weer beter voelt. Jij verdient het geluk meid, net gelijk jij het iedereen anders altijd gunt.
Ik ben er zeker van dat Angel echt van je houdt. Die kuren horen nu eenmaal bij een valk, een mens heeft die trouwens ook met momenten

Groetjes
Natacha

Dierenfreackske

Hoi Sharon ...ik weet ook zeker dat Angel van je houd hoor ! Dat is trouwens ook normaal hoor die kuren want Wiske heeft dat ook al gehad ...maar dat gaat wel weer over hoor !
Een mens heeft dat trouwens ook he zoals Natascha ook al zei !
Ik hoop dat je je snel wat beter voelt !
Grtjs Ann



Sharon

Hoi Anja

dank je wel meid! En wat een prachtig plaatje.

Hoi Danielle

welkom terug meid! Je werd echt gemist hoor!
Ja, het is echt niet leuk wat er de afgelopen weken is gebeurd. Jij weet inderdaad ook hoe ik me voel en wat er in me omgaat nu. Maar het komt helemaal goed hoor! Het heeft me erg geholpen om het op te schrijven allemaal en ik krijg steeds meer het gevoel dat ik er klaar voor ben om Angel een vriendje te geven.

Hoi Natacha

dank je wel hoor! Ik ben ook blij om terug te zijn.
Ik hoop echt dat ik nu weer gewoon gelukkige tijden mee mag maken hoor. Maar dat komt vast goed.
Dank je voor je lieve woorden.

Hoi Ann

dank je wel hoor! Wat een vertrouwen hebben jullie in mij.
Het zijn inderdaad gewoon kuren, en die gaan zeker weer over!

Liefs
Sharon
Lees alles over de ondeugdjes Angel, Boyd en Caily:
Hun dagboekje

Lees alles over mijn vorige valkjes in mijn vorige dagboekje:Dagboekje 1


Kaatje

Hoi Sharon,

Wat vervelend om te lezen dat je je zo ontzettend naar hebt gevoeld en je het verlies van Milo nog niet echt een plaatsje hebt kunnen geven !!!

Waar je dus nooit aan mag twijfelen is dat je geen goed baasje zou zijn, meid je bent een kanjer van een baasje en dat weet Angel maar dat weten wij ook hier !!

Je gaat ook echt weer heel erg gelukkig worden met Angel, ze is in de rui en ze voelt waarschijnlijk ook jouw verdriet aan dus dat is even dubbel op !! Ik ben heel blij om te lezen dat je het gevoel hebt dat je weer klaar bent voor een vriendje voor Angel en dan zal je ook zien dat het geluk jou weer toe lacht !!

Het is je zo gegund en ik hoop dan ook werkelijk dat je snel bericht van Bianca krijgt en je niet al te lang hoeft te wachten, dan zijn jij en Angel weer gelukkig en dan weet ik ook zeker dat het een stukje makkelijker zal zijn om het verlies van Milo een plekje te kunnen geven !!!

Fijn om je weer online te zien !!

Liefs Karin

Sharon

Hoi Karin

het is inderdaad behoorlijk vervelend allemaal. Maar gelukkig voel ik me nu een heel stuk beter!

Dank je wel voor je lieve woorden hoor!

Ik twijfel er ook niet aan dat ik weer gelukkig zal zijn met Angel hoor. Dat komt helemaal goed, dat weet ik zeker.

Angel gaat echt weer een maatje krijgen hoor! Wees daar maar zeker van.

Ik heb helaas dus nog steeds niets gehoord van Bianca... ik hoop maar dat er niets mis is of zo...  :(

Liefs
Sharon
Lees alles over de ondeugdjes Angel, Boyd en Caily:
Hun dagboekje

Lees alles over mijn vorige valkjes in mijn vorige dagboekje:Dagboekje 1


Dierenfreackske

Hoi Sharon ....natuurlijk komt het weer terug goed !
Je moet vertrouwen op je lieve Angel he ! Echt waar ....
het komt echt goed , daar mag je niet aan twijfelen zeg ! Jij bent anders altijd diegene die een ander moet oppeppen en
nu is het eens aan ons om je terug moed in te spreken he !
Het komt echt goed , geloof me maar !
Soms hebben valkjes nou gewoon zo'n kuren he !
Dat zijn trouwens echt heel unieke diertjes daarvoor
en met elk hun typisch eigen karaktertje plus dat ze
nog eens heel eigenwijs zijn maar ook heel lief hoor ! Grtjs Ann



Sharon

Hoi Ann

ik zal vertrouwen hebben hoor! Wees maar niet bang. Ik weet gewoon zeker dat het weer helemaal goedkomt tussen Angel en mij hoor. Maar eigenlijk is er ook niet echt iets aan de hand tussen ons. Ze wilt op het moment alleen even niet meer gekroeld worden, dat is alles. Dus komt zeker helemaal in orde!

Het zijn zeker stuk voor stuk unieke diertjes, en daarom houden we ook zo veel van ze.

Liefs
Sharon
Lees alles over de ondeugdjes Angel, Boyd en Caily:
Hun dagboekje

Lees alles over mijn vorige valkjes in mijn vorige dagboekje:Dagboekje 1


Sharon

Hallo allemaal

ik kom hier nog even een kleine update schrijven.

Ik voel me echt al een heel stuk beter. Goed durf ik zelfs te zeggen. Het heeft me echt wel geholpen om mijn verhaal en gevoelens hier neer te schrijven. En natuurlijk ook al jullie bemoedigende woorden. Jullie zijn allemaal echte schatten!  :-*

Ik heb nu dan ook een definitief besluit gemaakt. Angel krijgt er een vriendje bij!
Ik heb het gevoel dat ik er nu weer klaar voor ben om er weer helemaal voor te gaan! Weer heerlijk genieten van de foto's, en uitkijken naar het moment dat ik het baby'tje eindelijk op mag gaan halen...

Ik wacht nog steeds op een antwoord van Bianca. Ik hoop maar dat ik snel iets van haar hoor. Dan weet ik namelijk of er een kans is dat ik deze ronde nog een valkje kan reserveren. En als dat niet het geval is, moet ik even kijken wat ik dan ga doen.

Bianca... laat je me please even iets weten??

Liefs
Sharon
Lees alles over de ondeugdjes Angel, Boyd en Caily:
Hun dagboekje

Lees alles over mijn vorige valkjes in mijn vorige dagboekje:Dagboekje 1


*~Jeanine~*

Hoi lieve Sharon,

Gelukkig dat je je weer beter voelt en een beslissing hebt gemaakt dat je lieve Angel er een vriendje bij krijgt.
Als je de beslissing voor je zelf hebt gemaakt lucht het al heel wat op lijkt me. :)

Ik ga voor je duimen dat je deze ronde nog een kleintje kan reserveren.
Heb je al een idee wat voor mutatie je het liefste zou willen?

Ik weet zeker dat je hier ons ook weer lekker laat mee genieten.

Hoop dat Bianca snel contact met je opneemt. Ik weet dat ze het erg druk heeft op dit moment. Met de nieuwe webwinkel enz enz. Heb je daar trouwens al een kijkje genomen? Echt prachtig geworden  ;) www.pets-dream.nl

Bianca zal vast snel weer contact met je opnemen.

Grote knuffel voor je  :-* :-* :-*

sandy

ik ben heel blij voor je dat je weer wat beter voeld en zeker dat je er lief vriendje voor angel er gaat nemen toppie
het is je gegunt ik blijf het zeker volgen

Sharon

Hoi Jeanine

het lucht zeker heel erg op, en het voelt echt goed om Angel weer een vriendje te schenken. Ik hoop dan ook echt dat ik deze ronde nog een kleintje kan reserveren. Eerlijk gezegd heb ik al wel iets in gedachten, maar dat houd ik nog even voor me...

Ondertussen heb ik al een mail van Bianca gekregen. Kennelijk is er iets fout gegaan met mijn mail.

Hoi Sandy

ik ben zelf ook heel blij dat ik me weer een stuk beter voel hoor. Angel verdient het dan ook echt om er een maatje bij te krijgen.

Liefs
Sharon
Lees alles over de ondeugdjes Angel, Boyd en Caily:
Hun dagboekje

Lees alles over mijn vorige valkjes in mijn vorige dagboekje:Dagboekje 1


Annelies

 ;) hoi meisje,

Heerlijk weer die update van jouw.

Helemaal super jouw besluit voor een vriendje voor angel, en ja dat beestje gaat het heerlijk krijgen bij jullie 2

Hoop dat je idd snel iets hoort van bianca heb je iets om naar uit te kijken.

Gr. Annelies