22 juli 2025, 15:49:17

.~*Stardust*~. ..Happy New Jear!!!!

Gestart door lynette, 18 september 2007, 19:44:45

« vorige - volgende »

Sharon

Hoi Lynette,
wat gaaf dat Extreem naar jou toe komt! Hij is echt heel erg mooi! Gefeliciteerd met je nieuwe aanwinst.

Liefs
Sharon
Lees alles over de ondeugdjes Angel, Boyd en Caily:
Hun dagboekje

Lees alles over mijn vorige valkjes in mijn vorige dagboekje:Dagboekje 1


Kaatje

Hoi Lynette,

Wouwie, dus Extreem komt lekker bij jullie wonen !! Van harte gefeliciteerd meid, Extreem is echt een schitterend valkje !!

Groetjes Karin

Mara

Hoi Lynette

Ten eerste, wat nobel dat je Hope gered hebt uit een dergelijke situatie, en ik hoef je geen waarschuwingen meer te geven betreffende gezondheid en zo.

Ten tweede, gefeliciteerd met je nieuwe aanwinst, Extreem.

Wat vreselijk van die vliegen en zo, bah. Zo onsmakelijk zeg.  Sterkte ermee.

mara

lynette

Bedankt voor de felicitaties :D
Extreem was al vanaf het begin mijn faforiet.
Had nooit gedacht dat hij nog vrij zou zijn als ik aan de beurt was op de lijst ik ben echt SUPER blij.
en ik zat gisteren te stuiteren op me stoel van blijdschap  ;D ;D ;D
Ik ga nu een beetje rond kijken naar een goeie extreem bijpassende naam voor hem.
want echt hoe hij uit zijn ei kwam doet zijn naam echt eer aan.
En heerlijk eigenwijs zoals zijn broertje Joep.
Nou zoals de rest van broertjes en zusjes + pleegbroertje krijgt hij een prachtig huisje en hij heeft superouders en pleegmoeder die goed voor hem zorgen dus het komt helemaal goed.


met hope gaat het nog steeds goed en ze word steeds actiever en heeft een streng trosgierst al lekker vermalen en zit er nu mee te spelen.

Vandaag ga ik haar een beetje fruit geven kijken hoe ze reageert en het lekker zou vinden.

Bullit en de rest van de valkjes hebben het goed naar hun zin ondanks ze weinig de kooi uit kunnen.
Ze lopen er goed op los te fluiten en roepen.


Vandaag gaan we in ons huisje kijken en hopen dat het mee valt.
We moeten helaas eerst weten wat de oorzaak is van de vliegen (maden) en dan kunnen we gaan kijken of we iemand aansprakelijk kunnen stellen.

de boven buurvrouw heeft nog steeds niet gebeld tot ergenis van ons  >:( :-\ we hadden 3 x dagen geleden een briefje onder de deur gedaan of er in haar schuur gekeken kon worden of daar iets was wat lag te rotten.

het kan ook bij de andere buurvrouw liggen maar zij is niet aanspreekbaar (zwaar deperesief) en hoop dat we snel weer naar huis kunnen.

Vandaag gaan we de vogels in me voliere lekker eens verwennen en ik neem me fototoestel mee


Tot vanavond

Groetjes Lynette



Kweekseizoen 2012 is bijna begonnen

Sharon

Hoi Lynette,
nou, dan vind ik het zelfs nog fijner voor je dat Extreem nog vrij was. Je verdient het echt om hem erbij te krijgen!

Ik ben blij om te horen dat de vogeltjes het goed stellen.
En wat ontzettend fijn dat Hope zo is opgeknapt, maar ik had je al verteld dat ik dat ook had verwacht als ze goed verzorgt zou worden.

Veel plezier vandaag in je volière! Ik kijk nu al uit naar de foto's.

Ik hoop trouwens dat het vliegenprobleem snel wordt opgelost.

Liefs
Sharon
Lees alles over de ondeugdjes Angel, Boyd en Caily:
Hun dagboekje

Lees alles over mijn vorige valkjes in mijn vorige dagboekje:Dagboekje 1


Kaatje

Hoi Lynette,

Ik kan me heel goed voorstellen dat je nog steeds zit te stuiteren van blijdschap, ... wat een heerlijk gevoel is dat hè !? Wij kennen dat gevoel ook heel erg goed hoor met onze kleintjes Vicky, Nienah en Xena .... en natuurlijk Paco niet te vergeten, maar Paco is al bijna 6 maanden hier  :D

Zo klein en nog zo onschuldig, dit geeft inderdaad een super gevoel, fijn hoor meid, ik ben heel erg blij voor jullie !!

Wat fijn dat het met Hope goed gaat en dat ze lekker van de trosgierst heeft zitten eten en deze zelfs al helemaal vermalen heeft  ;D Dit vind ik toch echt een heel goed teken hoor en ik heb er nog steeds een heel erg goed gevoel over dat ze er zo bijzat van eenzaamheid en verdriet, als ik lees hoe ze nu al is opgeknapt kan dat alleen maar meer gaan worden !!

Succes vandaag met het bekijken van jullie huisje en bahhh wat vervelend dat die ene buurvrouw dus nog steeds niet gebeld heeft en de andere totaal niet aanspreekbaar is !! Gelukkig heb jij in ieder geval al stappen ondernomen en ik hoop dan ook echt dat jullie heel snel weten waar de bron vandaan komt, ... het ligt in ieder geval niet aan jullie !!

Groetjes Karin

Caroline

Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

Kaatje

Hoi Lynette,

Je bent een echt bofkont hoor !!! Wat een prachtige foto's van Extreem !!

Hoi Caroline,

Wat ontzettend lief dat je deze prachtige foto's voor Lynette in haar boekje hebt geplaatst, wat een plaatje is Extreem zeg, J'adore trouwens ook hoor !!

Groetjes Karin

Caroline

Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

Dierenfreackske

Hoi Lynnette ...ik vind het heel leuk dat Extreem naar jou komt ! Het was mijn lievelingsdonsje bij Caroline haar dagboekje ! Ik vond Extreem de mooiste van het nestje !
Maar vond ook de andere de moeite hoor !!! Gelukkig blijft het goed gaan met Hope en is ze goed opgeknapt he ! Grtjs Ann



lynette

Ohhh dankje Caroline  ;D ;D ;D
zit hier te me druk te bedenken welke naam hij zou krijgen

moet echt bij hem passen ;D

Extreem:
Eigenlijk is Extreem een beetje een watje .... het liefst kruipt ie nog steeds af en toe terug in het blok.
Verder is hij net zo ver als Joep, hij eet trosgierst knabbelt zaadjes, stapt keurig op mijn vinger maar is iets angstiger dan de andere maar dit gaat vast wel minder worden.

hier een naam die ik erg mooi vind en er goed bij vind passen
Diego (van Ice age die sabeltandtijger)


Vandaag heeft Angel een ongelukje gehad ik weet niet hoe ze het heeft gedaan maar ze heeft heel veel veertjes verloren en ze heeft bloed aan haar vleugel.
Ze heeft er weinig last van en eet en poetst zich

de andere vogels zijn erg stil dus ik denk dat ze ergens van geschrokken zijn of Angel met haar vleugeltje tussen de tralie heeft vaast gezeten

de katten kunnen niet bij de vogels komen dus het is voor mij een groot raadsel :(


Kweekseizoen 2012 is bijna begonnen

Sharon

Hoi  Lynette,
Diego is wel een erg leuke naam hoor! Dat is goed bedacht. Past volgens mij echt wel bij hem vanwege de kleuren.

Wat naar dat Angel weer een ongeluk heeft gehad. Echt heel erg vervelend. Hopelijk geneest het snel weer.
Arme meid. Geef haar maar een dikke kroel.

Liefs
Sharon
Lees alles over de ondeugdjes Angel, Boyd en Caily:
Hun dagboekje

Lees alles over mijn vorige valkjes in mijn vorige dagboekje:Dagboekje 1


lynette

hoi hoi

Ik ging net even de veren beter bekijken zie ik op de boden mog anderen veren liggen dus ik denk dat er een flinke ruzie is geweest

ik heb ze even in de woonkamer staan en de katten opgesloten
ik ga de vogels even opseveren  :(

groetjes Lynette


Kweekseizoen 2012 is bijna begonnen

Sharon

Hoi Lynette,
wat erg dat er misschien ruzie is geweest. Het is te hopen van niet hoor. En het is al helemaal niet te hopen dat Angel elke keer de dupe wordt, ze al zo'n pechvogeltje...

Laat je het ons weten als je iets ontdekt?

Lief
Sharon
Lees alles over de ondeugdjes Angel, Boyd en Caily:
Hun dagboekje

Lees alles over mijn vorige valkjes in mijn vorige dagboekje:Dagboekje 1


lynette

hoi hoi ben ik weer

het zijn Krummel en Angel geweest maar waarom :(:(:(

Groetjes Lynette


Kweekseizoen 2012 is bijna begonnen