Paco, Vicky Nienah en Xena Foto update 07-08-2010

Gestart door Kaatje, 15 augustus 2007, 16:45:43

« vorige - volgende »

♥Debby♥

wat een mooie foto's weer Karin!

ze hebben ruimte genoeg hoor in de kooi.. *fluit zachtjes... er kan nog meeeeer bij....*

Diesel woog vanmorgen 83 gram en was druk aan het eten en wilde ook maar weinig pap maar z'n krop was mooi vol dus het gaat echt heel erg goed!  die ochtend voeding halveren doet hij zelf dus al een beetje.. ik ben wel blij dat het zo goed gaat... geloof niet dat hij nog weken aan de pap zit..


♥Debby's Gevleugelde Vriendjes♥
Klik op de foto voor mijn boekje.

Sharon

Hey Karin,
ik lees wel dat het hier allemaal goed gaat.
Wat fijn dat Wickie al minder pap nodig lijkt te hebben.
Nog maar even, en dan is hij zelfstandig.

En wat ontzettend leuk dat je er twee popjes bij krijgt... misschien dan. Ik zal voor je duimen dat er twee popjes bij zitten hoor.
Maar jij weet wel uit te kiezen van wie je ze wilt hebben. Jongens jongens toch, wat is die Grisha een beauty  :-* :-*
Net als haar partner natuurlijk.
Je boft maar hoor!

Liefs
Sharon
Lees alles over de ondeugdjes Angel, Boyd en Caily:
Hun dagboekje

Lees alles over mijn vorige valkjes in mijn vorige dagboekje:Dagboekje 1


Anja

Hoi Karin,

Wat ben jij gek zeg om dat allemaal te doen voor je valkjes ;D ;D ;D ;D ;D
Nee hoor hier wordt ook vanalles verzonnen voor ze.
Je hebt weer mooie foto's gemaakt en er kunnen wel erg mooie mutaties bij G&N uit komen zeg.

Ik ga duimen voor 2 popjes.

Groetjes Anja

Kaatje

12 oktober 2007, 15:21:34 #483 Last Edit: 12 oktober 2007, 15:23:54 by kaatje98
Hoi Sharon,

Ja alles lijkt nu ineens in een sneltreinvaart te gaan en eerlijk gezegd sta ik ook helemaal versteld  ::) Ik durf het bijna niet te zeggen maar ik heb Wickie net gewogen en hij weegt 88 gram  :o :o

Dit kan toch bijna niet !? Hij heeft nog steeds geen pap op maar hij is wel al vanaf vanmorgen aan het scharrelen en ik heb de high potency mash door het eivoer gemixt en daar wordt echt flink van gegeten  :o :o

Er zitten toch geen verboden groeimiddelen in  ;),... alles gaat ineens zo rap !! Hij vliegt ook steeds beter en soms lig ik helemaal in een deuk ! Paco komt natuurlijk via de bank aanlopen en als Wickie dit dan ziet dat Paco op mijn schouder zit komt hij snel aanvliegen en land dan pal naast Paco om vervolgens zijn plek in te pikken !

Ik strooi ook onkruidzaad tussen de beukensnippers en daar is hij ook gek op ... maar ik ben blij dat hij toch flink wat van het nieuwe voer binnen lijkt te krijgen, ... ik zie dat namelijk aan zijn snavel omdat het fijngemalen en groenig van kleur is !!

Ook word Wickie de baas, dat heb ik al gezien ... Maar zolang Paco er vrede mee heeft dan heb ik er ook geen moeite mee, er wordt gelukkig niet gebeten of gevochten en daar ben ik al heel blij om !!

Ik zal straks wel heel blij zijn met de popjes hoor want nu lijken ze te vechten om mij en ik ben dan ook wel een popje, ...maar wel een mensenpopje  ::)  ;) ;)

Ik zal straks eens wat foto's laten zien van hun gevarieerde voer ... enuhhh van die pluimpjes met kanariezaad daar zijn ze echt helemaal wild van  ;D ;D

Enuhh goed uitgekozen !? Ik heb er geen eens verstand van en als ze maar gezond zijn ... maar dit is dus echt toeval hoor, maar nu ik het allemaal zo lees ben ik wel heel super trots dat Gerda mij haar popjes wilt toe vertrouwen ;D

En dat ik heel erg bof, dat begin ik me nu pas te realiseren  ;D ;D

Groetjes Karin

Mara

Hoi Karin

Jij hebt twee popjes gereserveerd bij Gerda. Nou, dan heb je een goede keuze gemaakt want ze heeft hele mooie valkjes. Echt waar.

Hoe is het vandaag bij jou en de birdies?

mara

Kaatje

Hoi Mara,

Ja hier alles goed hoor en met de birdies !? Wickie wordt nu al echt een Viking en met Paco gaat het ook goed, ... ik zal nog eens even kijken voor foto's !! Wickie weegt nu 86 gram ( ik blijf de hele dag wegen) en heeft nog geen pap gehad vandaag .... Super hè !!

Ik ben ook ontzettend benieuwd moet ik zeggen hoor naar het nestje van Grisha en Nezumi  ;D

Groetjes Karin

Mara

Hoi Karin

Dat is toppie dat Wickie vandaag nog geen pap heeft gehad. Ik hoop dat het zo blijft en dat Wickie goed zelf gaat eten...

Ben nu lekker een heel mooi nummer van Nightwish aan het luisteren, Eva. Lekker relaxen terwijl pap voetbal aan het kijken is.

Hihi, gaan jij en Rick morgen ook voetbal kijken?

Mara

Kaatje

Rick is morgen pas laat thuis en ik heb een poker toernooi ! Ik kijk eigenlijk alleen voetbal als de WK of de EK begint, en dan volg ik wel alle wedstrijden ( meestal 3 op een dag )  ;D

Verder boeit het voetbal me eerlijk gezegd erg weinig  ::)

Lekker hoor relaxen enuhh Nightwish, sorry maar die ken ik niet  ::)

Groetjes Karin

Mara

Hoi Karin

Ik geef ook niet zo veel om voetbal. Pap is nu Jong Oranje aan het kijken. Het EK en WK volg ik wel. Meestal samen met een vriendin van me omdat die in ploegen werkt, dan stuur ik haar berichtjes als er gescoord is. En andersom. ;)

Oei, een pokertoernooi. Ik ga morgen een kaarsje voor je branden. Goh, dat worden er al twee...... ;D Ik ga morgen lekker film kijken, weet alleen nog niet welke.

mara

Anja

Hoi Karin,

Wel weer winnen hè. Zal ik duimen...........want dat heeft de vorige keer ook geholpen.
Dan heb mss weer een Royal Flush ;) ;) ;)

Wat goed van Wickie zeg. Ik hoop dat hij stabiel blijft qua gewicht.

Groetjes Anja

Kaatje

Citaat van: Anja op 12 oktober 2007, 20:59:20
Hoi Karin,

Wel weer winnen hè. Zal ik duimen...........want dat heeft de vorige keer ook geholpen.
Dan heb mss weer een Royal Flush ;) ;) ;)

Wat goed van Wickie zeg. Ik hoop dat hij stabiel blijft qua gewicht.

Groetjes Anja


Graag meid, ... en uiteraard ga ik mijn best weer doen! dat duimen heeft echt geholpen de vorige keer  ;D

En een Royal Flush ... Ik heb nog eerder kans dat ik de lotto win, hihi ... zou natuurlijk super zijn maar dan moet ik toch wel heel veel geluk hebben  ;D

Ik hoop ook dat Wickie stabiel blijft, ... maar ik ben al heel trots op de kleine bink ... hij krijgt zo pap en ik denk dat het erin gaat als koek  ;)

Groetjes Karin

Kaatje

Hoi hoi ...

Wickie heeft het vandaag dus zonder de ochtend en de middagpap gedaan en woog vanavond na 5 ml pap weer 91 - 92 gram, .... het schommelde een beetje maar meneer zat natuurlijk niet stil  ;D

Nog wat foto's van het voer  ::)

Ach wij eten toch ook niet elke dag bloemkool  ;)





Die pluimpjes daar zijn ze verzot op ... daar zit kanariezaad in !( straks gaan ze nog zingen ook, hihi )

Groetjes Karin

Kaatje

Van links naar rechts

Potency mash
Spreekparels
Kanariezaad ( pluimpjes )
Onkruidzaad
Trosgierst
Honingparels
Knabbelstaven
Gepelde zonnenpitten   ( niet veel want dat is te vet )
Ongepelde zonnenitten ( niet veel want dat is te vet )
Valkparkietenzaad
Parkietenzaad
Pellets van Natribird die ik dan nog wel helemaal fijn maal en door het eten mix .. want ook dat lusten ze niet zo los !

Groetjes Karin

Anja

Wowie

Een hotel.

Spreekparels daar heb ik nooit van gehoord. Werken die ook ;D ;D ;D

Groetjes Anja

♥Debby♥

Hahahaa, en ik dacht dat mijn voorraadkist al behoorlijk vol zat.. whoehahahahaha....

die spreekparels vind ik echt geweldig!   

ze doen het geweldig he die 2 van jou.. super!



♥Debby's Gevleugelde Vriendjes♥
Klik op de foto voor mijn boekje.