29 juli 2025, 17:37:39

Cobie`s  Valkjes.

Gestart door Cobie, 29 mei 2003, 00:56:23

« vorige - volgende »

Kolkkie

Hoi Cobie,

Wat jammer dat het nestje van die bonte het niet heeft gehaald. Is er nog een oorzaak aan te wijzen, of zomaar?
Frans, veel sterkte met het verlies. Cobie, jij natuurlijk ook.

Ook jammer dat Blue Sky weg is, maar voor de bestwil van de vogel is het natuurlijk beter.

Volgend jaar kan je zeker aardig wat nestjes verwachten, als het nu al zo aan elkaar kleeft :D :D.

Geef al die lieverds een lekkere knuf van mij.

Groetjes,

Mariska
Trots baasje van Pukkie en Harley (koppeltje), Lisa (dochter), Einstein (oma van 22 jaar), Bart en Homer.

Coco R.I.P. ??-??-1995 - 14-08-2006

Cobie

Hoi Mariska.

Frans denkt dat het door de koude nachten komt. En dat zou natuurlijk heel goed mogelijk zijn. Ik vind het erg vervelend voor frans, ook voor mezelf natuurlijk. Ik had al 2 mooie foto`s gekregen, het waren mooie valkjes.
Ja en voor Blue Sky is het beter inderdaad, hij kreeg echt te weinig aandacht van mij  :-/. Nu heeft hij het echt getroffen, en ik word op de hoogte gehouden.
Hopelijk krijg ik volgend jaar ook wat nestjes jonge valkjes  ;D. Ze zijn welkom hoor bij mij  :P. Maar dat moeten we maar ff afwachten. Ik geef ze allemaal een knuffel van jou, maar daar ben ik wel ff mee bezig hoor  :P :P :P :P.
Bedankt maar weer voor je reactie ;).

Groetjes van Cobie.
Groetjes van Cobie en de valkjes

[/glow]
Cobie's valkjes klik hier

Paul

Hoi Cobie,

Jammer dat Blue Sky er niet meer is maar misschien wel beter zo want hij werd zo een beetje vergeten door als die valkjes :-(
Misschien word ie wel veel tammer nu hij alleen zit en veel aandacht krijgt :-) is hij er ook wel uit bij die mensen waar hij nu zit?
En wat de jongen betreft, ik denk dat jij volgend jaar ook wel een aantal nesten gaat krijgen hoor je hebt nu zoveel valkjes en ik denk dat het zonder grasjes echt veel beter gaat dan voorheen dus maak je daar maar niet ongerust over :-)

Groetjes, Paul

Lique

Lieve cobie,

Wat een moeilijke beslissingen heb je genomen zeg.
Maar zeker de juiste. Ik weet zeker, dat je er goed aan hebt gedaan, ookal is het even moeilijk.

Groetjes Lique :-*

Cobie

Hoi Paul.

Ja inderdaad voor Blue is het veel beter, hij krijgt nu veel meer aandacht. Hij mag er ook de hele dag uit. Het is gebleken dat ik mijn valkjes toch veel liever heb. En dit ging tenkoste van Blue.
Ach en volgend jaar reken ik zeker op jongen  :P.

Groetjes van Cobie.



Groetjes van Cobie en de valkjes

[/glow]
Cobie's valkjes klik hier

Cobie

Hoi Mopje.

Het waren inderdaad geen makkelijke beslissingen  :-/.
Maar ik denk ook inderdaad dat ik het beste heb gedaan, zeker voor Blue. De valkjes kan ik nog gewoon zien, ik loop dan ff naar achteren. Toen Blue weg was heb ik ook best ff een traantje gelaten hoor  :'(. Maar ik ga gewoon weer door met de hulp van Beetle en de rest van mijn valkjes.

Knuffel van Cobie.
Groetjes van Cobie en de valkjes

[/glow]
Cobie's valkjes klik hier

daan

Hoi Cobietje,

Tijd niet gesproken meissie. Ik hoop dat alles goed gaat met je. Hier is in ieder geval alles ok hoor, we hebben we weer een paar nieuwe valkjes bij, hihihi.
Zo ik lees dat er bij ook het een en ander is veranderd. Hopelijk gaat het nu beter, nu je die beslissingen heb moeten nemen, tuurlijk want je gevoel is altijd goed toch!!!
Succes meissie en ik spreek je.

Knuffie Daan

Ellen

Hoi Cobie, ik kan er nog niet helemaal een touw aan vastknopen hoe het reilt en zelt bij jou.
Wat heb jij toch een heleboel valkjes. Ik ben de tel even kwijt hoor.
Het gaat in ieder geval  nog steeds goed daar. En daar gaat het om.
Leuk om te lezen .........groetjes Ellen.

Cobie

Hoi Daantje.

We hebben elkaar inderdaad een tijdje niet gesproken  :-/.
Ik zit nu weer op het goede spoor hoor, dus je geen zorgen maken over mij  ;). Wat leuk dat je er weer nieuwe valkjes bij hebt. Ik zal gauw èèns in je dagboek de foto`s bekijken.
Ik weet zeker dat ik goed heb gedaan hoor met mijn beslissingen  :P. Ik spreek je gauw weer.

Groetjes en veel liefs van Cobie.
Groetjes van Cobie en de valkjes

[/glow]
Cobie's valkjes klik hier

Cobie

Hoi Ellen.

Ik ga je helpen met het touw knopen  :P :P :P :P.
Binnen heb ik nu dus 9 valkjes, 8 in de kamervoilerre en 1 apart in een grote kooi.
En in de buitenvoilerre zitten er nu ongeveer 23. Ik zou ze echt èèns moeten tellen  ::).  Maar verder gaat hier inderdaad alles verder goed.
Ben je nu weer helemaal bij?

Groetjes van Cobie.
Groetjes van Cobie en de valkjes

[/glow]
Cobie's valkjes klik hier

Ellen

Ongelooflijk..32 valkjes. Dat zal mij een leven geven in die
voliere..:D
Kan je ze nog wel uit elkaar houden?
Is natuurlijk niet echt belangrijk dat je van iedereen
afzonderlijk de naam weet .
Maar jij hebt meer valkjes in jouw voliere als dat er
kinderen in een klas mogen :D.

Leuk hoor.....groetjes Ellen.

Cobie

Hoi Ellen.

Ik heb binnen dus 9 valkjes, en de rest zit buiten  :P.
De meeste valkjes die buiten zitten hebben geen naam, ik zou al die namen niet kunnen onthouden  :-/. Nijntje, Kleintje, Daffy en Citroentje zijn de valkjes buiten met een naam.
De rest noem ik altijd Poppetje  :D. Ik kan de valkjes wel uit elkaar houden, ze hebben toch allemaal wel een eigen kenmerk. En inderdaad het is een grote klas, waar altijd wel wat te beleven is.

Groetjes van Cobie.
Groetjes van Cobie en de valkjes

[/glow]
Cobie's valkjes klik hier

Marianne

Hoi Cobie,

Tjee 32 valkjes........... om jaloers op te worden.
Heerlijk rustgevend is het volgens mij als je naar je voliere aan het kijken bent.
Ik geniet al met die 4 van mij.

Groetjes Marianne
Ook de valkgroetjes van Bassie, Dobey, Pino, Yuko, Zazou, Dory, Koda, Kazoo, Jut en Jul !!!

Cobie

Hoi Marianne.

Niet jaloers worden hoor, dat is echt niet nodig. Ik kan ook echt van mijn voliere genieten, vooral als je lekker buiten kunt zitten. Daar is het nu te koud voor dus ga ik iedere dag ff in het nachthok zitten met de deur naar de ren open. Soms komen de valkjes dan ook in het nachthok zitten. Dat is echt lekker knus. Maar van mijn kanjers binnen geniet ik het meest :P. Maar die zijn natuurlijk ook tam. Geniet maar lekker van jouw 4 kanjers.

Groetjes van Cobie.
Groetjes van Cobie en de valkjes

[/glow]
Cobie's valkjes klik hier

Cobie

Hallo Allemaal.

Jullie hebben het vast wel op het forum gelezen. Er is nu papegaaienziekte. Bij verschillende mensen zijn er al valkjes gestorven  :'(. Dit is natuurlijk vreselijk triest. Aangezien ik ook in Zwolle valkjes heb gekocht op de beurs maakte ik mij natuurlijk ook zorgen. De valkjes die ik bij Leon heb gekocht zijn prima in conditie. Maar ik heb ook bij een ander een valkje gekocht. En dit valkje maakt een beetje een rustige indruk, er zit weinig pit in. Dus heb ik dokter feld gebeld en de situatie uitgelegd. Hij vond het toch beter om mijn valkjes te gaan behandelen met antibiotica. Dus de valkjes buiten en binnen plus de vogels van Daan krijgen nu antibiotica. Dit moet ik 3 weken doen en daarna is er geen gevaar meer. Dokter Feld raade mij ook aan de huisarts even te bellen, omdat ik de laatste tijd wat benauwder ben dan anders. Dat heb ik dus gedaan en nu moeten Daan en ik ook 1 week antibiotica slikken. De huisarts vertelde mij ook dat het beter zou zijn om 2 weken geen contact met de vogels te hebben. Maar vertelde er gelijk bij dat dit voor ons onmogelijk is. Je kunt je vogels niet zonder verzorging zetten. En dus vond hij het beter om ons een kuur van antibiotica te geven. Ik ben erg blij dat Angelique dit zeer bijtijds op de site heeft gezet. Ze had ook haar mond kunnen houden, net als Mandy die het bekend maakte. Ik ben ze daar echt dankbaar om. Tuurlijk raak je in paniek bij deze ziekte, maar als je er optijd bij bent kun je een hoop ellende voorkomen. Een arts geeft natuurlijk niet zomaar antibiotica, niet aan mens of dier. Ik moet er niet aan denken wat er gebeurd als ik mijn valkjes binnen besmet. Ik zou er niet aan moeten denken dat èèn van mijn valkjes door deze ziekte zou sterven. Het klinkt misschien heel bizar dat ik dit zeg maar ik heb met de valkjes binnen een hele intieme band. De valkjes buiten zijn mij ook zeer lief maar de valkjes binnen zijn een soort kinderen voor mij.
Dan kan er op het forum wel met rotte appels gegooid worden naar Lique en Mandy, en toch ook wel naar mij. Maar meiden ik ben jullie dankbaar voor jullie kordate optreden. Ik heb wel geleerd dat als ik een nieuw valkje aanschaf dat ik het valkje toch een paar weken apart zet. Ik wist dit natuurlijk wel, maar je denkt altijd dit zal mij niet overkomen  :-/.
Gelukkig zijn er goede medicijnen, en kunnen wij onze valkjes dit geven. Tot slot wil ik zeggen, laten we elkaar steunen in deze periode en laat andere mensen maar praten.

Veel liefs en sterkte van Cobie en de Valkjes.
Groetjes van Cobie en de valkjes

[/glow]
Cobie's valkjes klik hier