30 juni 2025, 22:51:23

Sallandse Valkparkieten

Gestart door Rob S, 5 mei 2006, 14:24:21

« vorige - volgende »

Rob S

Hey Rianne,

Ja dat is precies wat het eitje ook heeft ;D, nu maar hopen dat het ook zo gaat bij mij en dat ik vandaag of morgen een mooi donsje mag bezichtigen ;). Ik heb nog geen koper voor de duifjes, ik denk dat ik ze houd om te zien hoe ze eruitzien als ze helemaal op kleur zijn. En daarna zal ik wel een goed tehuis voor hen zoeken.

Groetjes Rob

Rianne


Rob S

Hoihoi,

Nog steeds geen jonge valkjes, maar dat kan ook haast nog niet. Morgen is de 21e broeddag dus dan zal het eerste jonge valkje wel uit het ei kruipen, hoop ik

Groetjes Rob

Christine

Dat kan morgen of overmorgen zijn! Gewoon beetje geduld afwachten en de jongen uit de eitjes kijken ;)

Veel succes en plaats regelmatig foto's van de valkenjonkie's als je er hebt!

Groetjes
Christine

*-*Rust zacht lieve Amy :'(*-*

Groetjes van: Flutty, Freya, Jazzy, Baïsha, Nicky, Ricky, Miko, Tosca, Dario, Cathy, Toby, Snowy, Timmy,  Simba, Ozzy, Diégah, Bounty, Mochita, Angelo, Gloria, Mumble, Khalina, Lyna, Lobke, Christy en Kobe **Fien, Luna, Amy & Sunny**

Mara

Citaat van: Rob S op  2 juni 2006, 10:53:16
Hoihoi,

Nog steeds geen jonge valkjes, maar dat kan ook haast nog niet. Morgen is de 21e broeddag dus dan zal het eerste jonge valkje wel uit het ei kruipen, hoop ik

Groetjes Rob


Hey Rob

Ze komen zelden uit op de dag dat ze uit moeten komen (tenzij dat ze bij mij in de voliere zitten, zucht.). Hier zijn ze precies op de dag dat ik ze verwachtte ook uitgekomen. Was wel erg spannend. Heb vorige week nog een grasparkietje uit het ei zien kruipen, was echt mooi om te zien.

Die van mij zijn al groot, gaat snel joh. De oudste is nu bijna 31 dagen en tja, uitvliegen komt steeds dichterbij. Geniet van die kleine schoonheden.

Liefs

Mara

Carin

Hoi Rob,

Leuk al die jonkies!!!

Heel veel plezier met je motorrijlessen!

Groetjes Carin

Rob S

Hoihoi,

Volgens mij wordt het nestje van de geparelde man en de cinnamon geparelde pop niets, 1 eitje is volgens mij al an t rotten, en 2 andere eitjes zijn ingedeukt >:(. Nu maar hoop houden op een 2e ronde..

De primrose pop heeft al 4 eitjes, en er zijn verder ook nog geen eitjes uitgekomen

Groetjes Rob

Rob S

Hoi allemaal,

Vandaag ben ik naar het Nederlands elftal geweest, samen met mn vriendin en haar ouders. Dat was echt zo donders gaaf. Echt super. En kom ik thuis, hadden mn ouders t licht in t schuurtje per ongeluk nog aangelaten, dus de vogels waren nog wakker. En toen dacht ik, ik kan wel eens even gaan kijken of er al wat uit het ei is gekropen. En ja hoor, 2 donsjes ;D. Een is vandaag uit het ei gekropen, en 1 net. Het was nog een beetje vochtig.

Groetjes Rob


Mara

Gefeliciteerd, hier is vandaag de eerste uitgevlogen!  ;)

Saar

gefeliciteerd met je donsje:D
Bij mij is ook t eerste grasje uit t ei gekomen vandaag :D
groetjes Saar :-*

Rianne

Gefeliciteerd met je donsjes! Wat voor mutaties zijn het? :)

Rob S

6 juni 2006, 16:57:02 #132 Last Edit: 6 juni 2006, 17:25:37 by Rob S
Hey Rianne,

Ik denk dat het allemaal wildkleurtjes worden, de donsjes zijn geel en hebben donkere oogjes. Maar wie weet zitten er nog verborgen splitten in dus er kunnen altijd nog verrassinkjes komen.

Ook is het totaal aantal eitjes opgelopen naar 13. De andere primrose pop heeft ook een ei gelegd, en de duifjes komen ook weer op gang. Vanmiddag vond ik t eerste ei daar ook weer in hun nest. Ik zal proberen om nog een keertje foto's te maken binnenkort, maar ben momenteel erg druk. Dus als ze komen zien jullie ze vanzelf wel :P.

Vanmiddag heb ik even het nachthok voor de vogels in de voliere afgemaakt, dat was nog steeds niet af. Even de bekabeling afgeschermd zodat de valkjes er niet aan kunnen knagen. Nu alleen nog even de buitenste betonrand een mooi zwart laagje betonverf geven, een grindbakje eromheen met van dat siersplit erin en dan is de voliere helemaal af ;D

Groetjes Rob

Rob S

En er is weer een donsje bij de wildkleur man en geparelde pop ;D. Dit nestje gaat wel mooi tot nu toe, alle jongen zijn heel erg levendig en hebben netjes hun koppie omhoog. Bij het nestje van de geparelde man en de cinnamon geparelde pop zijn er nog steeds geen eitjes uitgekomen :(, eigenlijk verwacht ik er ook niet veel meer van. De primrose pop die gister een ei heeft gelegd, heeft het ei uit haar nest gewerkt. Ik vond het net kapot in de voliere...

De duifjes gaan ook weer goed, het 2e eitje is ook gelegd, en over 14 dagen verwacht ik dus weer jnonge duifjes :)

Groetjes Rob

Mara

Gefeliciteerd Rob!! Succes ermee.

Groetjes

Mara