Timmio en Alanya zijn er! fotos/filmpjes bij mandy

Gestart door Lin, 26 augustus 2005, 18:59:56

« vorige - volgende »

Rianne

Ik zou me over dat roepen niet zo druk maken, in een voliere zijn ze toch minder tam en zullen ze niet naar jou roepen als je de tuin uit loopt. En anders maar wel. ;) 's nachts zijn ze toch stil en kan de hele buurt lekker slapen. ;D

Lin



Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

Ankie

Hoi Lin

Er was niet veel voor nodig om je te overtuigen he?
Leuk ,een voliere ,ben heel benieuwd naar je huis!
Gaaf hoor !

Groet van Ankie

♪ Marlies

Hoi Lin,

Dat roepen van zoveel valkjes valt best mee hoor. Je hebt het hiet toch gehoord afgelopen zomer. Er zaten er toen zo'n 35 :-\

Groetjes Marlies

Lin

Citaat van: marlies op 14 oktober 2005, 15:41:40
Hoi Lin,

Dat roepen van zoveel valkjes valt best mee hoor. Je hebt het hiet toch gehoord afgelopen zomer. Er zaten er toen zo'n 35 :-\

Groetjes Marlies


ik werd er helemaal gek van!  ;) ;D


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

♪ Marlies

Nee joh, dat waren de aga's :P

Lin

je hebt gelijk, maar kan voorstellen dat het wel irritatie kan opwekken als je buren bent. Maar agas maken inderdaad meer lawaai. Ik ha het gewoon eerst melden en dan een voliere bouwen of zal ik niks zeggen?


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

♪ Marlies

Gewoon  aanvragen bij de gemeente. Dan kunnen ze later ook niet klagen, want dan hebben ze zes weken de tijd om te reageren.
En dan gewoon elke keer een valkje erbij, dan kunnen ze langzaam aan wennen aan het geluid. ;D

Lin

Goede tip, ben je verplicht om het aan te geven?


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

Rianne

Ik geloof niet dat je een bouwvergunning nodig hebt voor een kleine voliere. Je zou ook bij de naaste buren langs kunnen gaan om te vragen maar de kans is groot dat ze bij voorbaat al nee zeggen.
Ik zet m ook gewoon neer hoor. De buren aan de ene kant weten het al en die aan de andere kant bekijken het maar. Die spelen ook gewoon piano om half 10 's avonds dus ja. ::)

♪ Marlies

Als je boven een bepaalde hoogte uitkomt moet je het aanvragen.

Rianne

Ik denk dat dat is als je 'm gaat metselen. Dat breek je niet zo gauw af.

♪ Marlies

Dat weet ik niet. Ik weet wel dat het ook iets te maken heeft of zo'n " bijgebouw" wel of geen fundering heeft.

Petra en Cheeky

Het is heerlijk om te lezen, Lin, hoe jij in gedachten al druk bezig bent met het inrichten van je huisje, de voliere en met het kweken zelf! Rianne is ook al zo enthousiast over het kweken samen! Ik hoop van harte dat jullie moeite beloond gaat worden!

Groetjes,
Petra

zazoe

Hee Lin!

Wat leuk dat je gaat samenwonen!!
Geniet maar lekker van het inrichten, ik vind het al leuk om dat voor een vogelkooi te bedenken... ::)

Las ik nou dat Milo meedoet aan de fotowedstrijd??
Go Milo! Go Milo! ;D
Ik ga meteen even kijken!

Liefs, Sanne.