4 augustus 2025, 16:16:52

VALKENDORP

Gestart door gonnie, 14 mei 2005, 13:47:19

« vorige - volgende »

Riny

Hoy Gonnie
Volgens mij hebben jullie in Fawlty Towers van de tv gezeten,weet je wel die serie . ;D ;D
Jou verhaal is helemaal niet saai en doe vooral rustig aan.
Als je alles in een dag wil lezen wat hier geschreven is ben je morgen weer aan vakantie toe.
Groetjes Riny :D :D :D

Christine

wat leuk dat je het zo goed gehad hebt en ja mannen komen wel eens met onverwachte verrassingen om de hoek, wat leuk dat frans en indy niet meer van je weg te slaan zijn dikke soen :-*

*-*Rust zacht lieve Amy :'(*-*

Groetjes van: Flutty, Freya, Jazzy, Baïsha, Nicky, Ricky, Miko, Tosca, Dario, Cathy, Toby, Snowy, Timmy,  Simba, Ozzy, Diégah, Bounty, Mochita, Angelo, Gloria, Mumble, Khalina, Lyna, Lobke, Christy en Kobe **Fien, Luna, Amy & Sunny**

Lin

Hey,

Jeetje twee blauwe tenen. Hoe loop je dan? Of kruip je tegenwoordig?  ;D Maar wel slecht geregeld daar. dat viel echt tegen dan. Wel mooie fotos kunnen maken? Gelukkig was het hotel in het bos wel goed bevallen.

en heerlijk om dan thuis te komen en merken dat je valkjes je gemist hebben.

veel plezier met je etentje, hopelijk is daar alles beter geregeld.

Groeten, Lin

p.s. dat boek gaat over valkjes?


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

gonnie

Hoi
Ja Christine , ik heb een lieve man, maar ii mag er ook zijn hoor ;D ;D ;D

Lin ,het boek gaat over kooi en voliere vogels en beschrijft 250 verschillende vogels.
En de blauwe tenen heb ik van de afdalingen ,je schuift dan zo naar voren dat mijn grote tenen erg gekwetst zijn ,ik denk zelfs dat de nagels eraf komen , maar dat geneest weer wel ik zou het zo weer doen.

Riny  die serie ken ik niet , ik zou echt weer zo terug willen , die rust , en je komt al die dagen niemand tegen in het bos geweldig , nou ja noemand een oude man op een solex en een mountan biker.
Groetjes Gonnie




Riny

Hoy Gonnie
Dan denk ik dat we allebei hetzelfde boek hebben.
Groetjes Riny :D :D :D

gonnie

Hoi
Riny ,ja dat boek heb ik gekregen een mooi boek , ik ga er nog een kopen , ik heb geld gekregen , van vrienden en daar koop ik nog een boek van ,ik weet alleen nog niet welk.
Groetjes Gonnie




Ankie

Hoi Gonnie

Welkom terug!!!
Ga morgen je verhaal even lezen ,want ik ga zo lekker met vrienden uit eten!

Groet van Ankie

Petra en Cheeky

Kan me goed voorstellen Gonnie dat je nu al de ongerepte natuur en de stilte mist!! Dat had ik ook toen ik terug kwam uit Duitsland... Je kunt soms uren lopen zonder iemand tegen te komen, heerlijk!

Wat fijn dat ze allemaal zoveel aandacht hebben besteed aan je verjaardag! Alles versierd, mooie kado's ! Super! Welke versierselen kreeg jij om? Een hawai-krans of slingers? Kan me voorstellen dat je dan wel ff door de grond wilt zakken.... :-\ ;)

Lief dat Frans en Indy je zo gemist hebben en zo lekker aanhankelijk zijn!  ;D

Heb je lekker gegeten?

Groetjes,
Petra

Ankie

Hoi Gonnie

Eindelijk even tijd gehad om je verhaal te lezen !
Ook vervelend dat het zo slecht georganiseerd was ,maar gelukkig hebben jullie het wel naar jullie zin gehad en
je leert er weer van he?
Wat leuk dat je zo bent verwend op je verjaardag. Had je wel verdient ook !!!!

Toch ook wel weer lekker om weer bij Frans en Indy te zijn !
Ik hoop snel weer wat foto's van die 2 te zien  ;D.

Groet van Ankie

Kirsten

Hoi Gonnie,

Jeetje wat een avontuur,. maar ik zeg inderdaad maar zo dat je de gezelligheid toch zelf moet maken en zo te lezen is dat goed gelukt.
Prachtig boek heb je gekregen en wat een verrassing, dat je ook nog een ring kreeg :D Je hebt het zo te lezen goed gevierd, ehhhh zijn er nog foto's? ;) :D

Groetjes
Kirsten


Onze hobbykwekerij en webshop vind je hier!

--------------------------------

gonnie

Hoi
Kirsten ,ja er zijn foto`s , niet zo bijzonder, maar als je bedenkt dat je daar alleen op de wereld was wel, ik moet ze nog verkleinen daarna zal ik er een paar plaatsen .
Groetjes Gonnie




Ankie

Hoi Gonnie

Ben ook wel benieuwd naar de foto's!
Alles goed verder?
Moet nu de pc. weer afstaan aan Dianne!
Tot gauw!

Groet van Ankie

gonnie

22 september 2005, 11:35:31 #852 Last Edit: 22 september 2005, 11:40:13 by gonnie
Hoi

Net  naar de markt geweest kom ik thuis,zet meteen de kooi openen zoals altijd komt frans er het eerst uit ,verder blijft het zo stil ,indy komt maar niet ,als ik haar wil halen zie ik aan de binnenzijde bloed, en aan  haar staart zit  bloed ,dus ik ga eerst mijn handschoenen pakken en zet de kraan op lauw water en pak een schone doek, en dan zie ik een wondje aan haar vleugels, ik heb het schoon en droog gemaakt ik geloof niet dat ik verder iets er aan kan doen, ze is heel erg rustig nu. gevlogen heeft ze nog niet echt.
De catharina`s zijn opvallend stil , dus op verder onderzoek , en wat ik al dacht ,kira heeft bloed op haar snavel , en ook een beetje op haar vleugel maar geen wondje,duidelijk gevochten , zo stil zijn mijn catharina`s nog nooit geweest als nu, en ze zitten ook niet bij elkaar terwijl ze nooit anders doen als bij elkaar zitten ,vreemd.

en alsof iik nog niet genoeg dierenleed heb vertelt, het dwergkonijntje van Gwenda is vannacht overleden , we zijn na gister het leek een epileptise aanval van het konijn , naar de dieren arts geweest die hem heel raar vastpakte ,mijn dochter vertelde nog tegen de da dat ze de vorige dag op school had geleerd hoe je een dwergkonijn moest vastpakken ,niet zoals de da het deed dus , ze had hem een pijnstillende injektie gegeven voor het geval hij pijn zou hebben, het konijn at ook niks meer gister avond mijn dochter zei onderweg al hij haalt het niet hoor mam. dus we zijn een beetje bedrukt vandaag.
wat een lang verhaal weer .
We waren trouwens 55,63 euro kwijt voor het onderzoekje
Groetjes Gonnie




gonnie

22 september 2005, 11:37:34 #853 Last Edit: 22 september 2005, 11:39:13 by gonnie
foutje




Riny

Hoy Gonnie
Wat een slecht nieuws allemaal bij jou.
Vindt nu maar eens uit wie er met wie gevochten heeft.
En wat doe je er nu mee,zet je ze apart?
Ik denk wel dat het daar toch een keer van komen zal volgend jaar.
Als Indy en Frans nu al zo bezig zijn zul jij volgend jaar wel oma worden,en dan zullen ze toch uit elkaar moeten.Ik zou die 4 vandaag eens extra goed in de gaten houden,misschien kom je er dan achtyer wie de dader is.
En wat erg van jullie konijntje en de rekening is ook niet misselijk zeg.
Groetjes Riny :D :D :D