6 augustus 2025, 15:06:49

Valkparkieten Kwekerij 't Valkje 2005

Gestart door Lique, 29 december 2004, 01:53:16

« vorige - volgende »

Lique

Hallo allemaal,

Lang niets meer van me laten horen, maar ik heb het dan ook heel erg druk.
Wel heb ik onwijs goed nieuws, mijn eerste witmasker fallow of witmasker zilver is vorige week geboren. ik kon er eigenlijk net pas achter dat het geen albino is, want het jong krijgt een donker kuifje en donkere vleugeltjes door. De moeder is een witmasker, die erg slecht voor haar jongen zorgt. De vader is onbekend.
Dat betekent dat de vorige ronde van die pop, daar zijn 2 witmasker popjes uitgekomen, dat zij ook iets van fallow of zilver meegekregen kunnen hebben. Roxanne heeft weer mazzel dus ;D

Met de jongen gaat het erg lekker. ze worden wel heel groot. Toch valt het me tegen dat ze niet zo snel zelfstandig eten. Het gemiddelde ligt nu rond de 7 a 8 weken, dat is gewoon heel lang. Maarja, daar kunnen we weinig aan doen, ze zijn vanzelf een keer zelfstandig, en vanaf dan mogen ze weg.


Met de kwartels gaat het ook wel lekker. Ze groeien goed en eten ook erg goed. Alleen mams en paps zien de pootjes aan voor voer, en proberen ernaar te pikken. De jongen kunnen nu wat harder lopen, dus zullen de ouders hen niet zo snel meer raken. De hen heeft nu alweer nieuwe eitjes, hopelijk wacht ze nog even met broeden, en zorgt ze eerst voor deze 4 prachtjongen.

groetjes Lique

Rox4nne

Haai Lique,

Woooow, ik ben een mazzelkont! :D
Ze zien er allemaal in iedergeval heel mooi uit,
vooral die kleintjes die nu ook buiten zitten te zeuren om eten, die zijn echt zooooo lief!!!

Oja, had Peter al doorgegeven dat Scooby tot september blijft??!!
*jeeeej*

Liefs,
Roxanne

Lin

16 juni 2005, 10:10:52 #1142 Last Edit: 16 juni 2005, 13:57:16 by Lin
Hey Lique,

wat zal dat een verrassing zijn dat het geen albino is. kan je een keer een foto plaatsen? Wat fijn om te lezen dat het nu allemaal beter gaat met je en de valkjes. Het is wel lastig dat je de nestjes niet een beetje verspreid kan hebben.

En die kwartels wat een beleving weer. lijkt merg leuk om daar jongen van te hebben.

En hoe gaat het met de verkoop van de jongen voor alles een baasje al? en hoe gaat het met jou?

Groeten, Lin


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

Lique

17 juni 2005, 11:43:23 #1143 Last Edit: 17 juni 2005, 13:25:52 by Lique
Hoi allemaal,

Na de grote verbazing van een paar dagen geleden is er gisteren weer een fallow geboren, deze keer bij Itchy en Scratchy. Vandaag zag ik dat er een witmasker geboren was, Dus Itchy is split voor witmasker, dan zaleen volgend jong een witmasker fallow kunnen zijn. Wouw wat een mazzel toch :D ;)

Ouders:
Vader=Fallow split voor Witmasker
Moeder=Witmasker Gepareld split voor Fallow

Nageslacht:
Jonge man
25.0 % Witmasker Fallow split to {X2:Gepareld}
25.0 % Fallow split to Witmasker {X2:Gepareld}
25.0 % Witmasker split to Fallow {X2:Gepareld}
25.0 % Wildkleur split to Witmasker Fallow {X2:Gepareld}

Jonge pop
25.0 % Witmasker Fallow
25.0 % Fallow split to Witmasker
25.0 % Witmasker split to Fallow
25.0 % Wildkleur split to Witmasker Fallow

groetjes Lique

Marije

Mazzelaar!!! :D
We willen wel foto's natuurlijk van de fallowtjes he!? ;D
En krijgt Roxanne een fallow? :o...bofkont... ;D ;D ;D
Liefs,
Marije, Snowy en een kroel van Purrel

Bianca

Wat fijn om te horen dat alles zo lekker loopt! 8)
En wat een kick moet dat zijn om steeds weer een verassings"ei/kuiken" te hebben..... :D.
Ik hoop ook stiekem op verborgen splits maar ik gok dat ik dat geluk niet heb.......hihihihihihi ::)

Ik hoop dat je weer snel eens tijd hebt om foto's te plaatsen, want ik ben stiknieuwsgierig, whahahahahaha.

Als ik nu eens bovenin nederland kom, wil ik graag eens op visite komen (als dat mag natuurlijk) om nou eens te zien hoe het er in het echie uitziet bij jullie......Ik hoor zoveel verhalen, ook over milo (dat het zo'n schatje is).

Groetjes
Bianca

Ervaring is de optelsom van alle vergissingen die je hebt begaan.

Lin

Hey,

Wat gaaf een fallow, ik zou er ook wel een willen. Maar dat mag nog niet. Maar ik kan me een beetje indenken hoe jij je voelt met een verrassings mutatie, ik heb ze alleen maar gehad. wat een erg leuk nieuws voor je!

Groeten, Lin

ps foto!!


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

Petra en Cheeky

Wat een leuke verrassingen bij jou, Lique! Wat zul je blij zijn met een fallow!  :P

Jeroen N

Hoi Lique,

Pebbles doet het heel goed, ze word al lekker eigenwijs  ;D en ze vind de ventilator heel spannend  ::)

Ik had de dierenwinkel bij mij op de hoek foto's gegeven van toen ze nog een babytje was tot de laatste foto, een mooie valk, en hij vond haar zo mooi dat hij de foto's nu heeft opgehangen ;D leuk he! Nu is ze een foto model  ;)

Hoe gaat het met de valkjes? Hou je het allemaal wel vol met deze hitte?

Heel veel succes groeten Jeroen

Ankie

Hoi Lique

Gaat alles nog steeds goed?
Begin nu toch wel erg nieuwsgierig te worden :D.
Eet Nala al wat meer zelf? Ben ook erg benieuwd hoe ze er nu uitziet.
Ben ook erg benieuwd naar je Fallow.Gaaf hoor!!!

:-*Zazou & Ankie

gonnie

Hoi

ja ik ben ook erg nieuwsgirig naar Nala , Lique ik wil je niet opjagen hoor al lijkt het er natuurlijk wel op maar ik ben echt benieuwd naar die schoonheid.

Groetjes gonnie




Kirsten

Hoi Lique,

Wat super die verrassingen!,. Jij mag ook weleens mazzel hebben toch?,. is meer dan verdiend :-*

Ook ik ben nieuwsgierig naar de foto's maar wacht geduldig af :D

Groetjes
Kirsten

ps m'n eerste popje is gisteren weggegaan, moest toch even slikken, maar ze krijgt een goed thuis en een nieuw vriendje ;), moest later die avond ineens aan jou denken, omdat je dit natuurlijk al veel vaker hebt meegemaakt. Toch denk ik dat het nooit went,.


Onze hobbykwekerij en webshop vind je hier!

--------------------------------

Ankie

Hoi Lique

Ik heb vanmiddag foto's van Nala gekregen via Agnes en ze is SCHITTEREND!!!!!!!!!
Ik neem aan dat geen nieuws nog steeds goed nieuws is!!!
Ik hoop dat alles verder ook goed gaat daar .

Groeten van Ankie

Valerie

Fijn om te lezen dat alles daar nu goed gaat. :)
51 jongen is ook wel erg veel, dus heb je zeker wel de handen vol. Vooralals je ze er nog eens dagelijk uitneemt om aan handen te wennen. Nog niet aan vakantie toe?  ;D

Groetjes,

Valerie



Rian

Hoi Lique,

Hier eventjes een berichtje van Joey uit Arnhem  ;D
Joey wilt je eventjes laten weten dat hij het erg goed doet.  Hij komt niet veel aan, maar ziet er fit uit en eet ook best wel veel. Hij eet echt van alles. Wortel, peterselie, basilicum, sla, bruin brood, you name it, en hij eet het. Sinds vandaag wilt hij echt actief gekroeld worden en geniet er ook een beetje van. Je hebt is echt een enorme schat grootgebracht!!!!

Groetjes Rianne en Joey