19 juli 2025, 13:45:15

Dagboek van Queeny & Princess

Gestart door Patje, 27 mei 2005, 23:02:57

« vorige - volgende »

Gerda

He Patje,

Je dames zitten er relaxt bij!!! Schattig stel!!
Ja en zo'n tongpiercing, ik begin er niet aan. Ik heb veel voor mijn alkjes over, maar dat niet :D :D
Grisha is nu trouwens zowieso niet bij me weg te slaan als ik begin te kroelen. Dus ik hoef gelukkig niet pffff!!!

Blijf maar lekker veel foto's maken. Ik vind het leuk om de beide dames te blijven volgen (met iets meer belangstellling voor Princess, want dat is familie, maar Queeny is echt een schatje hoor!).

Ja en wat kunnen ze vliegen he!!! Niet normaal zo hard. Mijn grasjes kunnen bijkans nog harder. Hun bijnamen zijn ook F15 en F16 :D

Groetjes Gerda

Ankie

Hoi Patje

Geinige foto van je zusje met tongpiercingding ;D.
Carine heeft de foto nog niet gezien,maar die kijkt straks wel even, ze heeft het momenteel erg druk met school en moet straks ook nog werken. Dat arme kind. ;) :P.
Zazou heeft 1x flink aan haar tongpiercingding getrokken en volgens mij vond ze dat niet echt prettig ::). Zazou wilde ook niet meer loslaten,misschien dat dat scheelt :).
Prachtig is dat als ze zo hard vliegen. Ben heel benieuwd hoe dat straks hier gaat als Nala er is.
Ben blij dat het met Queeny & Princess zo goed gaat.
Geniet ervan!!!

:-* van Zazou,groet van Ankie

bobbie

Hoi Patrick,

Wat heb je weer een leuke foto's gemaakt  8), ben ik gek op  ;)
.
Ik vind het helemaal te gek voor je dat het zo goed gaat tussen Princess en Queeny.
Tot de volgende keer.

Groetjes, Nel :)

Petra en Cheeky

Hele leuke foto's, Pat! Hier werd weer flink gelachen om je commentaar, de villa in de cabriostand, hoe kóm je erop! De foto van de tongpiercing is ook heel goed gelukt! Arme Pascale! Hoewel, ze lacht nog!
Liefs, Peet

Enne... hier komt Cheeky himself nog even....

Heeee Princess & Queeny,
Ik had heel graag dat feestje willen houden, maar ja, altijd als ik feestjes wil geven, komt er iets tussen!  :(  Maar ik heb hier sinds gisteravond een privé-feestje met Chara.... hoewel ik haar er flink van verdenk dat ze ook best een kerel kan zijn, heb ik haar toch ff flink geïnspecteerd.... gewassen...en eten uit haar bekkie gestolen! Tja, Queeny, onze avond alleen heeft bij mij toch wakker gemaakt dat ik gezelschap wel errug leuk vond!
Ik hoop jullie snel weer te zien!
Fiet few.......Cheeky

gonnie

Hoi

gave foto`s , het zal echt een toevals treffer gaan worden dus.

Groetjes Gonnie




Rianne

Leuke foto's weer! Wanneer neemt Queeny zelf een tongpiercing?

Patje

Hoi allemaal,

Ik denk dat queeny niet echt op een tong Piercing  zit te wacten. Ik denk dat het tongetje te klein is. Ik denk echter wel dat Carine nu erg welkom is in huis ( wat mij betreft was dat al zo, maar zeker queeny is het nu met me eens)  ;D

Groetjes Pat en de Dames

Ankie

Hoi Patje

Ik zal het aan Carine doorgeven ;). Ze leest op het moment niet zoveel in de dagboeken, want ze heeft het erg druk met school en dat gaat even voor nu. :( Leuk om te horen dat ze welkom is ;D :D ;D. Het is alweer laat en het werk roept :P :P.

:-* Zazou & Ankie

Petra en Cheeky

9 juni 2005, 19:39:49 #68 Last Edit: 10 juni 2005, 09:27:00 by (¯`°•.•°´¯)Petra
tja, Queeny en Princess, nou staan jullie zomaar op de 2e pagina... en dat terwijl ik, Cheeky, een leuke opdracht voor je baasje heb:

Hier komt-ie dan, de uitdaging  ;):
Een mooie close-up van beide dames in galapakjes.....
Is dat uitvoerbaar, baasje Pat? ;)
(Laat mij, Cheeky, ook eens genieten...)

Knuffies van ons allen:
Cheeky, Chara & Petra

Agnes

Hoi Pat,

Kun je ook een foto maken van de dames in knuffelstand?
Net zoiets als Cheeky en Chara?
Ik zoek foto's van knuffelende valkjes om m'n man over te halen er ook eentje bij te nemen.
Een foto waarbij ik kan zeggen: "zie je wel hoe lief dat is'" ;D ;D

groetjes van Agnes.

Groetjes van Agnes en de Veluwse valkjes.

Joyce28




Hier Agnes ook de mijne ;D

Leuke foto's Pat,mooie kooi in cabrinostand,hihi


Petra en Cheeky

Ter info:
WEGENS COMPUTERPROBLEMEN VAN HUN BAASJE
IS ER EVEN GEEN NIEUWS VAN HET
QUEENY/PRINCESS-FRONT.....


Kirsten

hoi hoi,.

Ik hoop dat het snel opgelost is,.

Groetjes
Kirsten


Onze hobbykwekerij en webshop vind je hier!

--------------------------------

Patje

Hallo allemaal, daar zijn we weer.

Tsja, het Pc-tje zei even doe het nu zelf maar. Ik denk dat hij gek werd van alle valkjes, ik heb hem dus in twee dagen even moeten heropvoeden.  ;D

Ik baalde er wel van dat ik door al dit geneuzel niet op de chat marathon kon zijn. Ik hoorde gelukkig van Petra en Cor dat het erg gezellig was.

Over de knuffelende valkjes gesproken, zover als op die leuke foto's van Agnes is het hier helaas nog niet. Het houd een beetje op met gezellig naast elkaar zitten en kijken hoe het baasje zwetend en vloekend zijn pc probeerd aan de praat te krijgen.  :D

Vervolgens komen er dan wat geluidjes uit die verrekte veel weg hebben van uitlachen, maar, dat vergeef ik ze maar.

Zie hier de foto's van gisteren:

Wattoetie nou??


Ik denk dat ie um kapot gemaakt heeft. gna gna  :P


Nou, dat was um weer effe voor nu, ik hoop deze week wat meer leuke foto's te kunnen plaatsen en weer even op alle dagboeken te kunnen reageren. (schiet er af en toe bij in, sorry  :-\ )

Enneh, Petra, bedankt voor de banner. Ik vind hem super leuk.

Groetjes Patje en de Dames

Ankie

Hoi Patje

Welkom terug ;D. Is wat he,zonder pc.!!!! :D >:( :(.
Valkjes kunnen je volgens mij inderdaad af en toe gewoon uitlachen en hebben dan de grootste lol ;D. Daarom is het ook leuker als ze met z'n 2en zijn ;D. Binnenkort kunnen wij dat ook mee gaan maken en ben heel benieuwd. Begint Princess al een beetje aan je handen te wennen of moet ze er nog nix van hebben?

:-* van Zazou & groet van Ankie