Chewy, Yoda, Yabba, Solo, Wooki en Obi!!

Gestart door Annouschka, 2 augustus 2004, 14:45:59

« vorige - volgende »

Riny

Hoy Annouschka
Dat is allemaal goed nieuws.
Mag ook wel na zo'n vervelende tijd.
Ik hoop voor jullie dat die nu defenitief voorbij is.
Groetjes Riny ;D ;D ;D

Annouschka

Hoi,

ja idd en wat ik nog vergat te zeggen, Chewy's gewicht gaat weer de hoogte in, ze weegt terug 118 gram :o :-[

groetjes

Lin

Zo wat een gewicht, die is wel goed aan het eten dus. Hoe gaan de fotos?

Groeten, Lin


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

Riny

Hoy Annouschka
Dat gaat ze goed,nog even en ze moet aan de lijn denken.
Groetjes Riny :D :D :D

Annouschka

Hoi,

we zijn gisteren naar Beestjes en Baasjes geweest, was echt heel erg leuk en de foto's daarvan staan hier:
http://www.valkparkiet.com/sqlforum/index.php/topic,9168.0.html

Verder heb ik nog niet echt de tijd gehad voor andere foto's maar die komen nog wel.

groetjes

Annouschka

Hoi,

nog even een update, ze stellen het allemaal heel goed mijn valkjes :) en daar ben ik blij om.

Vorige week donderdag had Yoda terug overgegeven maar ik ben er bijna zeker van dat hij z'n vrouwtje wilde voeren want hij was helemaal niet ziek ofzo.  Ben vorig weekend met m'n katten bij m'n gewone DA geweest en haar het hele verhaal, ze was wel al van een deel op de hoogte, verteld, zij zegt dat het nog altijd van die AB kan zijn dat ie overgegeven heeft, dat het lang zal duren eer ze weer op hun positieven zijn.

Maar we hebben geduld.. veel geduld..

Chewy's gewicht gaat weer in stijgende lijn :-[ ik denk dat dit valkje gewoon een aanleg heeft om dikker te zijn dan de rest, ze is ook erg groot en fors dus ja, als zij maar gelukkig is das het bijzonderste.

groetjes

Rianne

Chewy moet flink in beweging! Dan is ze straks rondom gespierd en geen vetbultje meer te zien! ;D

Annouschka

Hoi,

ons Chewy is gewoon te lui :D ze is echt liever lui dan moe, eten, wipwappen met Yoda en eens op m'n schouder komen zitten is al wat ze doet.

Ik heb ze voorlopig niet meer gewogen dus weet ik niet of er nog is bijgekomen.

Verder gaat het hier redelijk, vorige week is er wel door een nog eens overgegeven, we denken Yoda, waarom weten we niet, ik hoop maar dat het baltsen is voor Chewy dat ie doet.

We zijn terug bezig met een kuurtje melkzuurfermenten voor een weekje terug en dan terug gedaan.
De rui is aan z'n 2de deel begonnen, onze Solo ziet er echt niet uit, net een punker :D hij heeft het wel wat lastig daardoor, is wel normaal, moet niet meevallen de rui.

Zo, ik heb nog steeds geen nieuwe foto's :-[ maar heb niet zoveel vrije tijd, iedere dag naar de kine met m'n vriend en werken enzo.  Maar ze komen nog en het wordt een uitgebreide sessie ;D

groetjes

Anita1

fijn dat het zo goed gaat meiss.
jippie weegt ook 135 gram!!! zijn de dikkies van tineke he? whoehahaaa.
maar die is ook lekker lui die jip.alleen maar willen kroelen he?
dus ik gooi haar dan de lucht in.hoppaaaaaa vliegen vliegen trainen ahahaha.ik heb het idee dat er al iets af is.
maar het eruit halen vind ik ook eng nu.
ze moet weer gaan leggen,en vorige keer zat madam op mn schouder,en gooide ze een ei kapot op de grond :-X
maar ja kan ze niet in de kooi vastbinden.dus trainen maar weer.
geniet maar lekker van je anjerss.ze verdienen het.knuf anita

Lin

Hoi,

Wat bedoel je precies met een kuurtje melkzuurfermenten, hoe werkt dat? Wel een logische naam dan Chewy (van kauwen?) als chewy zo lui is.

Groeten, Linda


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

Annouschka

Hoi,

nee, Chewy is mijn lutinopopje, is mijn eerste valkje, die komt van de dierenwinkel ;)
Ze is soms gewoon te lui om d'r kooi uit te komen maar als ze niet wil, dan wil ze niet, ik ga haar ook niet dwingen, als zij zich maar goed voelt, das het belangrijkste.

Idd, Chewy betekend kauwen, dat kan wel toepasselijk zijn, al haar eten maar een sloper is ze niet, de sloper hier in huis is Yabba, die sloopt alles, de ladder, onze oren, gratis piercings in de neus enzo :D :D  maar ze bedoelt het niet kwaad, ze denkt dat neuzen en oren eetbaar zijn :D
Mijn vriend heeft eigenlijk alle namen gekozen, wie de starwarsfilms gezien heeft, weet waar ze vandaan komen ;)

groetjes

Annouschka

Hoi Lin,

die melkzuurfermenten heb ik gekregen van mijn DA, die dienen om het zuurgehalte in de krop, de maag terug op peil te brengen na al die antibiotica kuren.
Omdat er nog een keer overgegeven was, heb ik terug een weekje melkzuurfermenten gegeven na overleg met de DA natuurlijk alhoewel het geen medicatie is.

Verder geef ik 3 keer per week vitaminepoeder in hun drinken, ook door hem zelf gemaakt, hij is nl ook apotheker, en ik heb de indruk dat ze daar veel meer aan hebben dan aan andere vitaminedruppels bv van bogena, ik zag na 3 weken al een duidelijk verschil in verenpak en in activiteit.  Komt ook wel door het stopzetten van de ab maar ik denk ook mede te danken aan dat vitaminepoeder, vooral ons Chewy is van een vogel die er niet uitzag overgegaan tot het prachtvalkje van vroeger, haar veren waren volledig bruin geworden (is een lutino), waren kapot enz, ze is nu nog wel geplukt maar ja dat komt door d'r man Yoda maar ziet er voor de rest heel erg goed uit. Ze straalt gewoon :)

groetjes

Lin

Hey

Bedankt voor je uitleg daar leer ik weer van. Blij dat chewy dan zo opknapt van die vitainepoeder.

Groeten, Lin


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

Gerda

Hoi Annous,

Heerlijk dat alles zo goed gaat. Mag ook wel een keertje toch?
Geef ze alle vier maar een kuifkriebel. Vooral Solo (toch een beetje mijn favorietje!!!).

Groetjes Gerda

Annouschka

Hoi,

allevier??? ;D ;D :) :) :D
Allevijf zal je bedoelen ;)


Ja ja, geheel onverwachts is er nog een valkje bijgekomen :)  Zijn naam is Wooki en is vandaag precies 8 weken oud, hij komt vanbij Tineke vandaan en is een prachtige geparelde valkparkiet, het is denk ik niet echt ene cinnamon, ik weet eigenlijk niet precies wat voor mutatie het is alleen dat hij een scheetje is en wij onmiddellijk verliefd werden, vooral mijn vriend dan :o ???
Ja, ik stond er ook van te kijken, ik vond het natuurlijk ook wel een schatje en hij was nog niet verkocht, z'n zussie wel en anders moest ie terug de voliere in :( ;D ;D

Hij zit nu nog even appart van mijn 4 musketiers en straks mogen ze samen eens losvliegen, Wooki is wel handtam maar nog niet echt supertam maar dat zal wel komen :)

Ben hier heel erg blij mee, t'is zo'n scheet echt niet te doen :)
Hij eet volledig zelfstandig dus hoeft niet mee bijgevoerd worden ofzo.

Hij is een haantje de voorste dat heeft Tineke ons al verteld en dat zie je ook, perfect voor bij mijn bende.

Hij zit nu al lekker aan de trosgierst te knabbelen en de rest heeft natuurlijk alleen maar oog voor hem, ze zitten de hele tijd naar elkaar te roepen.

Zo, ik ga jullie niet langer in spanning houden, hier zijn de foto's:








groetjes
Annouschka