wie kan me vertellen wat het is (10-9-9)

Gestart door Nancy18, 26 augustus 2009, 18:14:29

« vorige - volgende »

Nancy18

26 augustus 2009, 18:14:29 Last Edit: 10 september 2009, 09:44:32 by Nancy18
Hallo,

Maandag ben ik naar de VA geweest met Noa. Sinds dien eten ze niet meer en zitten ze de hele dag maar stil/bol. Ze hebben baytril gekregen. Maar  heb het idee dat het niet echt aan slaat. Ik weet dat het even z`n tijd nodig heeft.

Ik heb vandaag gezien dat er bloed aan het einde van de veren zit. Ook zie ik veel veren op de bodem liggen. Ik moet nog 8 dagen baytril geven, en dan weer op bellen hoe het met ze gaat.

Ik heb zelf het idee dat het een of andere ziekte is.:S

Ook sinds dinsdag ben ik aan het bijvoeren ( harrisons Bird Food ).Omdat ze namelijk helemaal vermagerd zijn :(. Vandaar dat ik ze 3 keer per dag voer.

Als ze van de week nog niet beter zijn, dan ga ik naar de VA en dan ga ik vragen of hij bloed onderzoek kan doen. Om uit te sluiten dat ze geen ziekte hebben.:(

Kimm

hoi nancy,

gaat het om meerdere valkjes?

heeft de da de ontlasting onderzocht? zo ja, wat is hier uitgekomen? zo niet, laat snel de ontlasting onderzoeken.

heeft het valkje ook bloed aan zijn lijfje? kan je dat zien?
je zegt dat je harrisons bijvoerd. geef je pellets of geef je van die bolletjes? als ze niet eten, dan eten ze toch ook geen harrisons?

als ze vanaf maandag al niet meer eten, helemaal niks meer, dan zou ik niet langer wachten met naar een gespecialiseerde vogelarts toe te gaan.

groetjes kim

ik hou van je Pebbles! 14-11-2008/15-02-2010

Nancy18

Ik geef ze pap. En heb de poep naar laten kijken en daar is niks uitgekomen. Alleen dat ze benauwd zijn.

Ik ga al naar een vogel arts die daar verstand van heeft. (Vogel arts Nijmegen)

Dat zou ik niet kunnen zeggen. Ze hebben net ab gehad en laat ze nu even met rust. Ik heb ook de infra rood lamp op de kooi gezet voor warmte.

Kimm

volgens mij speelt dit al langer bij de valkjes of niet?
ik las even het andere topic van jou.
ik vind dit veel te lang duren hoor :-\
zelf zou ik niet wachten tot het weekend om is. ik vertrouw dit voor geen meter, eerlijk gezegt.
ze kunnen natuurlijk ook wat aan de luchtwegen hebben of iets heel anders.

groetjes kim

ik hou van je Pebbles! 14-11-2008/15-02-2010

Kimm

ook vraag ik mij af of de spoelwormen geen schade hebben aangericht als deze al weg zijn.
hoe is de conditie verder van hun?

ik hou van je Pebbles! 14-11-2008/15-02-2010

Nancy18

Slecht, Ze zitten alleen maar onder de infra rood lamp. af en toe verplaatsen ze zich.

Kimm

jeetje, nou als ik jou was zou ik vanavond of morgen gelijk de va gaan bellen hoor.
dit is absoluut niet goed :-\
ik wens je sterkte en ik ga uiteraard hard duimen voor jou en de valkjes.

hou je ons nog even op de hoogte?
groetjes kim

ik hou van je Pebbles! 14-11-2008/15-02-2010

Kimm

hoi nancy,

hoe gaat het met de valkjes?

groetjes kim

ik hou van je Pebbles! 14-11-2008/15-02-2010

Nancy18

Hoi allemaal,

Het gaat iets beter, ik heb toch nog even de vogelarts Nijmegen gebeld en heb gevraagd wat ik nog meer in de kooi kan zetten kwa voer... Ik heb nu dus zaadjes + eivoer erin. Ze beginnen al een beetje van het eivoer te pikken  ( nog niet iedereen ) . Ze eten nu gelukkig uit het spuitje. En iedereen eet min 2 op.

Ze beginnen ook soms weer wat te fluiten. Maar het is afwachten dat ze niet weer terug afvallen ( dat ze weer zieker worden )

Kimm

hoi nancy,

ik hoop werkelijk dat ze opknappen.
ik blijf duimen voor je.

groetjes kim

ik hou van je Pebbles! 14-11-2008/15-02-2010

Nancy18


Nancy18

Hallo allemaal,

Ik wou even zeggen dat er 1tje overleden is vannacht :'(..

Met de andere gaat het iets beter.. Ze eten alweer een beetje zelfstandig. Ik hoop dat deze ook niet overleden. Dat zou ik erg jammer vinden!

Kimm

och wat triest :'(

ik ben bang dat ze elkaar allemaal aangestoken hebben.
als ik jou was ging ik toch nog een keer naar de va toe.
ik vertrouw dit voor geen meter hoor :-\

sterkte met het verlies van je valkje.

groetjes kim

ik hou van je Pebbles! 14-11-2008/15-02-2010

Nancy18

Ben er al naar toe geweest... maar ze konden niks vinden...  Jah alleen benauwdheid.. Mja, Ik hou ze erg goed in de gaten.. En moet volgende week weer bellen VOGELARTS NIJMEGEN.

Nancy18

Hallo Allemaal,

Vanochtend had me vogel het heel erg benauwd. Dus heb de kooi nat gemaakt... Net hoorde in een klap en ze is nu net overleden :'(:'(... 2 vogels in 1 weekend.

Hier heb ik heel veel verdriet van..:(...