16 augustus 2025, 10:53:52

1e ronde 2004

Gestart door Mandy, 5 februari 2004, 18:05:13

« vorige - volgende »

Kelly Stark

Hoi Mandy,

Wat erg dat dit gebeurd is. Wel vreemd vind ik. Kan je één van de twee niet laten onderzoeken? Want omdat het er twee zijn is het toch raar...

Weet je wat iemand me ooit vertelde? Een gaatje in een ei kan je voorzichtig dichtmaken met kauwgum. Maar dat gaat natuurlijk alleen als je enkel een eitje gevonden hebt en geen vogels in de buurt heb of zouden ze niet eten van de kauwgum?

Groetjes Kelly
Kelly

Mandy

Hoi Joyce,

Ik denk niet dat het van het plukken is geweest hoor, want dan zouden er al vele jonge valkjes dood gegaan moeten zijn overal, want bijna alle kwekers hebben daar helaas wel mee te maken.
In mijn andere dagboek zei ik net dat het enige wat ik verzinnen kan ze iets binnen hebben gekregen wat niet helemaal goed was? ::)

Hoi Kelly,

Zolang het met de oudste goed gaat doe ik niets en ga ik er maar vanuit dat deze 2 pech hebben gehad. :-/

Kaugom lijkt me nou niet zo ideaal, ik denk inderdaad dat ze daar wel aan willen knabbelen en zo het ei misschien verder beschadigen? ::)

Ik heb er ook geen nagellak op gedaan, vind het een beetje eng. Het komt dan eigenlijk via dat gaatje direct op het eivlies en zo kunnen er volgens mij ook schadelijke stoffen bij het vruchtje komen. Dus ik doe niets en wacht rustig af. :)
Groetjes van Mandy en de hele beestenboel.
Wil je ons zien, kijk dan op; www.mandysbeestenboel.nl

Mandy

3 juni 2004, 16:57:04 #527 Last Edit: 3 juni 2004, 16:58:53 by Mandy
Punky&Rani waren vanochtend uit het blok maar kon ze nergens vinden! :o Zaten ze helemaal zielig in een hoekje weggedoken! :P
Ik heb hun blok schoon gemaakt en ze er nog maar ff terug in gedaan, ze waren er helemaal moe van;


Suske&Wiske zitten nu in de grote volière en Hans&Grietje zitten nu in de buitenkooi. Zo kan vader Kuifje Grietje ook niet meer plukken en betreden! ;)

Het ene eitje van Suske&Wiske heb ik gemerkt en bij de inmiddels 5 eieren (4 bevrucht) van Pino&Pipo gelegd, wie weet kan er nog een jong uit komen. :)
Groetjes van Mandy en de hele beestenboel.
Wil je ons zien, kijk dan op; www.mandysbeestenboel.nl

Kolkkie

Hoi Mandy,

Wat een kanjers zijn Rani en Punky. Gezellig met z'n 2-tjes in het hoekje slapen :).
Zo te zien zijn het echt schatjes :).

Heb zo'n zin in volgende week zondag.

Groetjes,

Mariska
Trots baasje van Pukkie en Harley (koppeltje), Lisa (dochter), Einstein (oma van 22 jaar), Bart en Homer.

Coco R.I.P. ??-??-1995 - 14-08-2006

Mandy

Nou ze hebben het echt gehad in het blok hoor, ze zaten er net weer uit! :P
Ze zijn ook al 4 weken dus het kan best. Ik laat ze er nu maar gewoon uit.  ;)
En het 3e jonkie van Jut&Jul is er ook uit, dus het wordt weer druk buiten. 8)
Groetjes van Mandy en de hele beestenboel.
Wil je ons zien, kijk dan op; www.mandysbeestenboel.nl

Joyce28

Ja je hebt gelijk Mandy,inderdaad zou het niet van het plukken kunnen komen,er worden zoveel jongen geplukt door hun ouders.Wist je het maar he  :-/

Punky en Rani zijn ook erg mooi geworden,ziet er alweer heel anders uit met meer veren  :)

Mandy

Vandaag zijn Misty, Crokie en Beebob opgehaald. :)

Crokie en Beebob waren al wat tam, maar moeten nog verder tam gemaakt worden, want dat waren pittige tantes die het me best moeilijk gemaakt hebben, maar dat komt vast goed. En ook met Misty, want die zat helemaal niet binnen en moet dus erg gaan wennen aan alles, maar met een enthousiaste Esther die al 2 tamme valkjes heeft zal dat ook dik in orde komen. ;)

Punky en Rani zitten nu voor het eerst buiten en zijn echt zielige babietjes die in een hoekje weg duiken en erg om eten bedelen. Maar Ot&Sien zijn erg druk met plannen voor een 2e ronde. Ik was even bang dat ik ze bij moest gaan voeren, maar toen ik net de kropjes voelde waren ze toch gevuld. Ook zag ik Punky zelfs al wat zaadjes eten. :P
Dus ik denk dat ik Punky maandag naar binnen haal. Rani laat ik wat langer buiten, want die wordt toch pas later opgehaald (26-27 juni). En ik heb er dadelijk dan al 3 binnen; Binky Lucky en Punky. :)

Bij Pico&Bello moet morgen het eerste jonkie uitkomen, tenzij het eerste ei het onbevruchte ei is, want ik hoor ook nog geen gepiep. Ik heb nog niet durven kijken. Het is hun eerste nest dus ik wil ze zo min mogelijk storen. :)

En Fred&Wilma broeden ook nog steeds prima. Daar moet 10-6 het eerste ei uit komen tenzij dat het onbevruchte ei is, spannend. :P

Gisteren zag ik Wiske zowat heel de dag in blok 5, was eerst van Ot&Sien, dus ik dacht dat ze een ei had gelegd, maar helaas. Maar nu zit ze er ook alweer een hele dag in, dus wie weet...? ::)

Groetjes van Mandy en de hele beestenboel.
Wil je ons zien, kijk dan op; www.mandysbeestenboel.nl

Andrea

Hoi Mandy,

Het gaat druk worden binnen dus. Kan Punky mooi Binkie gezelschap gaan houden als hij maandag naar binnen gaat.
Maak je daar nog foto's van?

Ik ben benieuwt wanneer Pico en Bello hun eerste jong krijgen. Leuk hoor jongen van jouw jongen. En o.a. Sparkles familie breid zich snel uit. Ze is eerder dan mij tante :D

Groetjes Andrea

Binkie en Sparkle

Mandy

7 juni 2004, 02:16:12 #533 Last Edit: 7 juni 2004, 02:17:02 by Mandy
Hoi Andrea,

Morgen zal ik in mijn andere dagboek foto's van je Binkie plaatsen hoor, maar eerst heb ik hier een mooie fotosessie van Punky en Rani! ;D

Punky en Rani zaten toestraks zo mooi in het avondzonnetje dat ik er wel foto's van moest maken! 8)

Lief hé  :-* ;


Close-up van Punky;


Mama Sien is ze aan het voeren  :P ;


Close-up van Rani;

Ze heeft gelukkig geen zichtbare kale plek achter op d'r kopje;

En ze is net als Punky niet bang van handen  :) ;
Groetjes van Mandy en de hele beestenboel.
Wil je ons zien, kijk dan op; www.mandysbeestenboel.nl

daan

joh wat zijn ze mooi geworden.
En schitterende foto's weer hoor.

Groetjes Daan

Henry

                                     he mandy

nou b1 is onwijs relex zeg in de trein zat hij eerste klas voor het raam en begon heel de tijd te fluiten van blijdschap :D
hij zit nu al bij de andere kleine valkjes van dit jaar.en ik heb hem al eventjes op mijn vingers gehad ik denk wel 3 minuten en toen wou hij weer terug.maar enkel ik laat hem eventjes niet los vliegen he want ik weet iet of ik hem makkelijk kan pakken dus ga eventjes hard werken en dan kan hij snel samen los met de andere valkjes ;)

henry en de valkjes

Mandy

Ooo wat goed Henry! ;)
Ja je zal ze vast goed tam kunnen krijgen hoor! :P
Ze was hier ook heel rustig en lief. Heeft ze al wat gegeten en gedronken bij je? :)
Groetjes van Mandy en de hele beestenboel.
Wil je ons zien, kijk dan op; www.mandysbeestenboel.nl

Henry

                                   he mandy


nou ik weet enkel dat hij aan de trosgierst heb gezeten en veel zat zijn veren goed te strijken.hij zit nu te slapen maar ik hou het goed in de gaten


henry

Paul

Hoi Mandy,

Leuke foto's weer van de kleintjes en ze zijn al groot geworden zeg en heel goed in de veertjes :-)
Punky is toch het valkje van Mariska?
Dan weet ik in elk geval vast welke ze gaat africhten zodat ie mij pakt  :D
Ook lekker dat B1 het zo naar zijn zin had onderweg :-)
Die komt ook in een paradijsje waar ie veel los mag in elk geval :-)
Het is altijd fijn om te horen dat je valkjes goed terecht komen he :-)

Groetjes, Paul

Joyce28

7 juni 2004, 13:26:17 #539 Last Edit: 7 juni 2004, 13:27:15 by Joyce28
zo hee,dat zijn mooie foto's,wauw!!  :)
zien er goed uit allemaal,mooi hoor
en maakt Lucky het al "bont" bij je binnen?  :P