Twentsche Valkjes: Alle valkjes zoeken fijne huisjes.. ik stop met mijn hobby...

Gestart door *Manon*, 9 juni 2008, 20:09:07

« vorige - volgende »

Kimm

hoi manon,

nou dat vind ik echt geweldig dat gebbe eindelijk bij jou kwam. de lieverd!
ik kan mij heel goed voorstellen dat je daar intens van hebt genoten.
ach wat een lief donsje zeg  :D

liefs kim

ik hou van je Pebbles! 14-11-2008/15-02-2010

*Manon*

Mijn mooie wildkleurmeisje Bibi, lag vanmiddag dood in het nachthok van de kwartels.

Ze is niet helemaal fit uit de kweekkooi gekomen, na een nestje gehad te hebben met Billie, waarmee ze 6 eitjes kreeg en de jongen aanpikte, zijn ze terug in de voliere gegaan.

Billie en Bibi werden een stelletje en waar de ene was, was de andere ook.
Sinds een paar dagen zat ze wat boller, eergisteren rilde ze en ik was dus erg waakzaam omdat me dat niet goed leek.
Maar de volgende dag was het geril over en at ze ook weer.
Maar ze bleef bol zitten.
Ik heb nog gekeken of ze een eitje dwars had zitten, maar omdat ze niet tam was, kon ik haar niet goed bekijken alleen van een afstandje.

Gisteren zat ze ook lekker te eten, al bleef ze bol zitten dus ik dacht eigenlijk dat ze in de rui kwam....

Toen ik haar vanmiddag kwijt was in de voliere, kreeg ik al een raar gevoel, binnen in de kweekkooien waar ze van buiten in kan, zat ze niet en toen ik jael vroeg of ze nog even naar binnen wou gaan om te kijken of bibi daar was, zat ze daar niet, ze lag in het binnenhok van de kwartels... een plekje waar normaal geen vogel komt, maar Bibi heeft dat plekje uitgezocht om te sterven.

Ondanks dat ik eigenlijk niet echt een band met Bibi had, hadden we toch wat samen.... ze was niet tam, maar zou haar voor geen goud weg willen doen... ze hoorde erbij zoals ze was.

Nu ze er niet meer is, is er toch een lege plek in de voliere.... Billie zit nu alleen op de stok waar ze normaal met z'n tweetjes zaten....


Bibi, het mooie meisje waar ik verliefd op werd...het valkje wat mij direct keihard in de vinger beet toen ik haar ging ophalen bij Ivana... het valkje wat maar niet tam durfde te worden... wat altijd moe vloog om op te stappen zodat ik haar in de binnenvoliere kon doen... wat wel vriendjes wilde worden, maar het niet zo goed durfde.... het meisje die zo op haar plek was in de voliere... die een vriendje vond in Billie... Bibi, mijn mooie meisje die maar 1 jaar mocht worden  :'(

Rust zacht mooi meisje  :-*


patty_dordtse valkjes

Buster,Mandy,Zero,Angel,Kovu,Kiara,Balou,Bijou,Diesel(Lucky&Diego4Life)
jonge valkjes te koop





Klik op de foto voor onze website

Sjet

oh  dat is  heel triest zeg ! 
kunje   zien hè  dat   vogels toch ook  zelf een plekje zoeken om te  kunnen sterven  dat  wist ik  niet dat ze dat deden  eigenlijk.
ik wens je   heel veel sterkte  Manon ? jammer dat ze maar  1 jaar mocht worden ,   Lieve Bibi  rust zacht .

Groetjes  en liefs  Je Moeder  (Georgette)

Creatura

Hey Manon,

Dat is balen joh! :( Bibi was inderdaad een mooi meisje zo te zien.
Zielig ook voor Billie :(
Sterkte ermee

xx Renske

carco

Ach wat erg zeg  :(

Sterkte.

Groetjes: Caroline.
Klik op het plaatje voor onze site!




Paula

Och Manon, wat triest!

Je zegt dat je eigenlijk niet echt een band had met Bibi. Maar wat ik uit jouw berichtje lees, was er wel degelijk een band door alle kleine dingen die jij je nog zo goed herinnert.

Heel veel sterkte met het verlies van jouw meisje.
Kijk ook eens in mijn boekje:   ;)
http://www.valkparkiet.com/sqlforum/index.php/topic,34632.0.html

Groetjes van Paula en ...  :)

hilde

sterkte manon ik weet ook wat het is een valkje te verliezen maar mijn mooi meisje was nog geen jaar oud  :'( denk er nog veel aan

sterkte nogmaals

Caroline

Ach meis, wat intents verdrietig ....  :'( :'( :'(

Heel veel sterkte met het verlies van een dinnetje.

Rust zacht, lieve Bibi.  :-*
Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

ManjaV

Ach Manon, wat een verschrikkelijk nieuws  :'( :'( :'(
Heel veel sterkte met het verlies van je lieve Bibi. En weet je, tam of niet tam, we houden toch van ze allemaal he, en je hebt zeker een band met elk valkje.  :-*
Arme Billie...geef hem maar een knuffeltje van mij.
En ook een knuffel voor jou.

Liefs,
Manja


MIKKI, MIJN EERSTE VALKJE...

Geboren 072005 / bij mij 092005 / afscheid 02092007 "Altijd in mijn gedachten"

Bezoek ook mijn website: www.everyoneweb.com/HobbykwekerijMikki

Kimm

hey manon,

ook nog even hier, heel veel sterke met het verlies van Bibi.

rust zacht lieve Bibi... :-*  :-*

liefs kim

ik hou van je Pebbles! 14-11-2008/15-02-2010

Saar


*Manon*

Dank jullie wel voor de lieve berichtjes  :-* :-*
Ik weet dat ik het niet moet doen, maar ik denk dat dat ook een logische gedachten is, dat ik nu denk... was ik maar.. had ik maar.... natuurlijk wist ik dat dat rillen niet goed was... wat betekent het eigenlijk als een valkje rilt...? ze rilde met de vleugeltjes net of ze het koud had.... maar omdat het gisteren over was was en ze weer ging eten, dacht ik dat het juist beter met haar ging... en omdat ze nog wel bollig zat en suf uit de ogen keek, dacht ik dat ze last van de rui had.... maar ik hield me vast aan het feit dat ze toch at... en vond dat een positief iets.

Nu achteraf kan ik me wel voor mijn kop slaan.... maar ja... ik had dit niet voorzien  :(

Jammer hoor... ze was zo mooi met haar grijze smoeltje... Bibi is het valkje die ik gekocht heb om dat ik die mutatie juist zo mooi vond...  alle andere valkjes vind ik ook mooi, maar die heb ik mede aangeschaft omdat ik een bepaalt soort jongen wou kweken.... Met Bibi had ik geen plannen... ik vond haar gewoon mooi  :)

Serita

Jeetje wat naar zeg!

En die vragen stel je je natuurlijk altijd, ondanks dat je weet dat je hetniet beter had kunnen doen. Je hebt je best gedaan, en je lieve meissie is nu in de valken hemel!

Sterkte!

☺ Pita ☺

Aaaah altijd kl*te om een dood valkje te vinden.
Sterkte meis ;)