* Valkjes uit Marken ~ 7 donsjes ~ 07-08 foto's van gevonden valkje ~

Gestart door Zyra, 21 februari 2009, 00:00:42

« vorige - volgende »

Caroline

Jeetje, balen dat je zo slecht bent van je astma joh.  :-\

Weet je zeker dat het niet van de kat komt?? Mijn neefje, astma patient, kon vroeger niet eens bij mijn ouders voor de deur staan of hij kreeg geen lucht meer, mijn ouders hadden Perzische katten.

Voor iemand die zwaar astma heeft, zoals jezelf omschrijft er zelfs 100 % door afgekeurd bent, vraag je ook wel erg veel aan je longetjes .... honden, katten, vogels ....

Het is allemaal leuk en aardig maar denk wel aan je gezondheid meis, je leeft maar één keer, als dit zijn waarde niet heeft omdat jij een ongezonde leefruimte voor jezelf maakt, ben je denk ik niet goed bezig.

Je kunt nu en niet optimaal van je beestjes genieten en ze krijgen niet de aandacht die ze verdienen.

Neem niet te veel hooi op je vork.

Heel veel beterschap.  :)
Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

Zyra

Hey Caroline,

dank je wel voor het mee denken, maar het ligt niet aan de kat hoor :) Vroeger was ik inderdaad alergisch, maar toen ik een jaar of 7 was was ik dat niet meer en vorig jaar tijdens de testen kwam er ook geen allergische reactie op katten :) Bij mijn ouders hebben we sinds ik niet meer allergisch ben voor katten ook altijd katten gehad :)

Ik denk meer dat het nu licht aan de weersveranderingen, koud, warm dan weer koud en natuurlijk alle pollen die nu toch enorm veel in de lucht rond zweven.. daarom blijf ik nu ook het liefst binnen om dat zoveel mogelijk te vermijden ;) morgen start ik met elke 4 uur vernevelen, want een lichte longontsteking heb ik ook alweer te pakken, dus ga ik gewoon het zelfde doen als wat ze in het ziekenhuis zouden doen, alleen de antibiotica mis ik dan, maar de huisarts vondt het nog niet nodig om daarmee van start te gaan.

Er is wel heel leuk nieuws in de voliere :) Vanmorgen bij het controleren van de blokken vondt ik een donsje van Noa :D
Er is een heel klein rod stipje te vinden in de oogjes, en dus denk ik cinnamon  ;D ik ga de blokken nu extra goed in de gaten houden en controleer minimaal 3 keer per dag de donsjes van top tot teen ivm het rare gedrag van ricco bij zijn eerst 2 nestjes waar hij de jongen zelfs tot de dood aan toe zat stuk te bijten in het kontje :( Zodra ik maar een heel klein dingetje merk aan de donsjes gaat ricco a-la-de-minuut de voliere uit en mag hij zich binnen gaan vermaken. Maar sinds Ricco ook eitjes heeft met Jenna (althans, dat vermoeden krijg ik, omdat Ricco ook vaak in dat blok te vinden is) kijkt hij niet meer om naar Noa en haar blok. Ik kijk het nog even aan, maar ik denk dan ik ookde eitjes van Jenna ga verplaatsen naar het blok van Luna. Jenna en Ricco zitten half te broeden waardoor het eitje wel al ietsjes veranderd van kleur maar nog geen adertjes vertoont. Ook wil ik heel graag de jongen van Jenna weten door haar rare kleur. Jenna krijgt dan nep eitjes en hopelijk gaat Luna en Kenji goed broeden en de jongen groot brengen zonder problemen :)

Vanavond zal ik proberen foto's te plaatsen van het eerste donsje en zal dan ook zijn/haar naam bekend maken

Groetjes Dees

Zyra



Mag ik jullie voorstellen:

Beertje





Het is een geel donsje met rode puntjes in de oogjes wat zou duiden op cinnamon. Ik ben erg nieuwschierig naar de mutatie van hem/haar :D



Zyra

Dex:








Lilo:



Luk en Muk, de jonkies van Randy, ze eten al zelfstandig :D






Rox:












Rox en Dex samen op de stok, dichter bij elkaar zul je ze niet vinden..



Stitch:




Summer en Snowy samen:




Yara:




Yenthe en Lilo samen:



Gezellig samen bij elkaar..
Bovenste rij van links naar rechts: Mylo, Yenthe
Onderste rij van links naar rechts: Kenji, Mystic, Yara, Jenna



Caroline

Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

Kimm

hoi desire,

gefeliciteerd met je donsje beertje :D oh wat lief he.
ook hele mooie foto's!~
hoe gaat het met de valkjes van suzanne?

groetjes kim

ik hou van je Pebbles! 14-11-2008/15-02-2010

Zyra

Hey Kim,

Met Rox en Dex gaat het prima, ze hebben het reuze naar hun zin in de voliere en zodra ikde voliere instap zitten ze al op mn schouder :) Als ik voor de voliere sta dan gaan ze in het gaas hangen op oog hoogte, de scheetjes :)

Binnen schreeuwde ze de oren van mn hoofd af, maar buiten zijn het zoete kindjes en schreeuwen kennen ze blijkbaar niet meer.

Gisteren had Jenna een grote knik in de staart, deze kon ik nu niet bekijken omdat ze haar blok absoluut niet uit wilde, maar zag wel dat er een eitje stuk was :( ook lag er nog een eitje onder haar en dat zag er vanaf een afstandje goed uit, ik wil Jenna zo min mogelijk storen en kijk bij haar dus maar 1 keer per dag.

Bij Luna liggen er nog maar 2 eitjes, waar de rest isgebleven heb ik geen idee van :o Het zaagsel in het blok ziet er schoon uit, dus of het is verborgen, of het is heel netjes opgegeten, en dan hoop ik toch op het eerste hoor.

Beertje wordt wel gevoert, maar wordt aan de kant geschoven door de ouders, zowel ricco als noa zitten in het blok en het lijkt alsof ze ze allebei weg duwt.. ik kijk het nog even aan, maar anders zal ik Beertje toch warm moeten houden, ze voelde een stuk kouder aan als ik gewent ben, maar was nog wel levendig..

Heeft iemand tips voor mij wat ik nu het beste kan doen met Beertje?

Groetjes Dees

Zyra

Vanmorgen lag Beertje dood in het blok.  ::)

er zijn 6 eieren over verdeeld over 3 blokken waaarvan ik er al 2 afschrijf omdat die voor Beertje uit zouden moeten komen. de eitjes van Jenna vertonen nog niks en bij Luna zie ik ook nog niks. Ik ga er dus vanuit dat ze onbevrucht zijn maar laat ze wel liggen.


Kimm

ach wat zielig  :-\  :'(

rust zacht lieve beertje.. :-*
sterkte desire,

groetjes kim

ik hou van je Pebbles! 14-11-2008/15-02-2010

Zyra

er zit gewoon een vloek op een cinnamon valkje voor mij, al mn cinnamonnetjes gaan dood, of ik ze nu reserveer bij iemand of dat ikz e zelf kweek.. allemaal gaan ze dood, heb op het moment zoiets van ik haal de blokken weg, heb hier geen zin in steeds weer.. vindt het zo zielig voor de ouders, Noa is helemaal de kluts kwijt, is helemaal door het dolle heen en weet niet wat ik met haar aan moet, ze zoekt overal haar donsje maar vindt het niet, zelfs zo erg dat er al goeie ruzie is geweest waardoor Jenna nu bebloede vleugelbogen heeft, het arme diertje..

het is dat ze nog eitjes hebben maar anders....

Caroline

Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

Gerdy

hoi Desiree..

wat balen van Beertje..jemig is nooit leuk om zo een valkje te vinden..het is de laatste dagen wel raak op de site met donsje/kleintjes die het niet halen.

heel veel sterkte meis

rust zacht Beertje

liefs Gerdy

*Esther*

Hey,

Leuke foto's heb je gemaakt!

Balen van het donsje.
Geduld...... :-\

gr Esther

Zyra

Ik stop (tijdelijk) met het forum. Dit heeft verschillende redenen..

- Ik heb te veel aan mijn hoofd ivm de buren en woningbouw
- Ik krijg amper reacties in mijn boekje, en vraag me dus serieus af waarvoor ik dit doe
- Als ik bij spoed een topic open dan wordt er genoeg gelezen maar reacties worden er niet gegeven..

Ik krijg erg het gevoeld at ik hier niet welkom ben, zo ook hier in Marken waar ik op dit moment gewoon weg gepest ga worden.

Ik ga in ieder geval voorlopig zelf genieten van mijn valkjes zonder het gevoel te hebben dat ik iets verplicht ben, want ja als ik heel eerlijk ben dan krijg ik dat gevoel wel om er een beetje bij te horen.

Ik blijf wel lezen, en af en toe eens reageren, maar mijn boekje blijft voorlopig gesloten en wil daarom ook bij deze aan de moderators vragen of ze er een slotje op willen doen.

Bedankt allemaal die wel intresse toonde in mij/mijn valkjes

Groetjes Dees

*Esther*

Hey,

Jammer joh, maar je moet doen waar je je goed bij voelt.
Je doet dit alles toch vooral voor jezelf?
Ergens bij willen horen, doe je ook zelf. Ga niet in de slachtoffer rol zitten, dat is helemaal niet nodig!

Sterkte met je gezondheid, dat zal je ook wel de nodige energie kosten denk ik.

gr Esther