## Binky's friends 3 ## ◄ 31 dec. 2012 ► ♫ Happy New Year!!! ♫

Gestart door Caroline, 30 september 2008, 23:39:24

« vorige - volgende »

Caroline



Op de onderstaande foto's is erg duidelijk te zien dat ik de kaboutertjes net weer niet heb hoeven te voeren .... Eros & Perle pakken het heel erg netjes weer zelf op.  :D

Ik ben super trots op ze en uiteraard ook op de kaboutertjes die nu echt heel erg boos op me zijn als ik het blok open.  :o

Wat een mega verschil vergeleken met eergisteren.  :D

Parel wo0g net 61 gram.  :D

Pedro heeft eindelijk zijn ring gekregen, Die moest hij eigenlijk de dag dat hij ziek werd krijgen maar vanaf toen ik hij alleen maar afgevallen, sinds 2 daagjes komt hij aan en is nu zijn pootje dik genoeg.  :D

Genoeg geklets .... foto's!!!!









Voor Marian en alle andere liefhebbers .... ik probeer morgen even tijd te maken om de O-tjes op de foto te zetten.  ;)

Fijne avond.



Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

*Yvon

Hoi hoi

Pfoeeeeee,wat is er een hoop gebeurd bij jou.  :o
Nog gefeliciteerd met de promo van Ed !!  :D
Dat zal vast wel wennen worden nu je dagritmes anders zullen gaan worden.  :)
En dan je kaboutertjes........ mennnnnnnnn wat heb jij een goed werk verricht.  :o
Wat een moed en lef heb je gehad om ze met de kropnaald te voeren.  :o
Daar mag je je eigen best wel een flinke schouderklap voor geven hoor !! (niet te hard dan  ;)  )   ;D
Het is echt een topprestatie wat je hebt geleverd !!
Gelukkig doen Eros&Perle het ook weer goed en kan je weer een beetje rustiger aan gaan doen,toch ?

Groetjes Yvon


Klik op de foto en zie onze site.
Ons dagboekje is 
< hier >

Dierenfreackske

Hoi Caroline, wat gaaf meiss, je mag wel trots zijn hoor op je donsjes en ouders maar ook op jezelf, want dankzij je help hebben ze het gehaald he meiss! Super super mooie en lieve foto's, smelt hoor! Grtjs Ann :D :D :D



*~Jeanine~*

Helemaal vergeten.

Gefeliciteerd met de promotie van Ed :-[

Slaap lekker voor straks en een fijne zondag :-*

Liefs Jeanine

Caroline



Klopt helemaal, Yvon!!

Ik kan het weer wat rustiger aan gaan doen, ik heb net alleen Winky van de O-tjes hoeven te pappen en uiteraard de kaboutertjes Synulox en Nystatine Labaz moeten geven maar de kropjes waren zo mogelijk nog voller gevuld als op de foto's  eerder vanavond, hier boven geplaatst.  :D

Ik heb samen met jullie hulp echt de juiste keuze gemaakt door de jongen bij pa en ma te laten en niet onder de lamp te leggen.

Ik heb vandaag alleen vanmorgen een half kropje pap gegeven, de rest van de dag hebben de ouders hun taak weer overgenomen. Dit betekend voor mij waarschijnlijk nog een paar dagen alleen nog 2 x daags medicatie. De kropnaald kan in de kast, hij was zijn tientje meer dan waard.  ;)

Ik heb denk ik net op tijd nog het filmpje gemaakt, grote kans dat ik de kropnaald niet meer hoef te gebruiken.

Niet te geloven eigenlijk!!

Ik ben meestal best positief, ook wat betreft mijn valkjes maar ik had echt niet gedacht dat deze jongen het zouden gaan redden en met mij meerdere mensen. Bij het Feldkliniek gaven ze me heel erg weinig kans en Fa. Heesakkers al tig jaar kwekers van grote parkieten legde me uit hoe ik de kropnaald moest gebruiken, gaf me nog tips over de verzorging en de medicatie maar zei me eerlijk: Meidje, die redden het nooit.  :-X

Ik ben er op dit moment echt van overtuigd dat zij en ik zelf ook het helemaal verkeerd hadden, ze gaan het redden.  :D

Fijn detail nu pa en ma weer druk aan het voeren kunnen, ze blijven beter van de pennetjes af. Omdat ik de jongen een zo optimale verzorging wil geven heb ik wel besloten om voorlopig pa er nog bij te laten. Niks is nu zo belangrijk voor ze dan goeie voeding van pa en ma om groot en sterk te worden, dit is niet te vergelijken met pap, dit is maar een noodoplossing geweest. Aangezien het toch 4 jongen zijn is het best veel voor één ouder. Als ik Eros apart ga zetten verliest Perle ook voor een deel haar aandacht voor de jongen, zij gaat dan lopen ijsberen door de kooi omdat ze naar haar ventje wil.

Dan maar beter een beetje kale jongen.  ;) Laat ze nu eerst maar groot en sterk worden. Kleine Picasso ziet er echt nog uit als een babietje, hij is maandag al 2 weken. De groei van allemaal heeft echt deze hele week stilgestaan.

Van de week stelde ik keer op keer uit om nest controle te doen, ik durfde gewoon niet in het blok te gaan kijken, er zo van overtuigd dat ik weer een dood donsje aan ging treffen .... nu ben ik niet bij het blok weg te slaan, keer op keer ga ik even kijken, mezelf ervan overtuigen dat ze het echt allemaal lijken te overleven. Echt niet te geloven!!  :o

Echt super gaaf!!!!  :D :D

Ik wil dan ook jullie allemaal bedanken want echt waar, zonder jullie hulp, steun, tips, meningen, lieve woorden, mooie plaatjes, fijne gesprekken aan de telefoon en vele vele berichtjes, IM's mailtjes en zelfs kaarten had ik dit nooit maar dan ook nooit alleen gered.  :-* :-* :-*

ALs ik ooit iets voor jullie terug kan betekenen laat me dit dan weten, ook ik zal er dan voor jullie zijn.  :)

Nu ga ik mijn bedje opzoeken.

Trusten.  :-*



Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

Dierenfreackske

Hoi Caroline, ja , echt , niet te geloven zeg , fijn nieuws is dat !
Ze gaan het natuurlijk redden , ze zullen hun achterstand zeker wel inhalen he! Ik hoop dat je een goede nacht hebt en ook de kindjes en valkjes en donsjes, ik vind het zooooooo tof dat ze volle kropjes hadden, en hele mooie foto's hoor! Ik heb genoten, geniet jij maar lekker van je donsjes en valkjes, en ik ben zo blij dat het nu weer goed gaat, slaapwel, grtjs Ann



Kimm

hoi caroline,

wat een mooie uitleg heb je gegeven. en het filmpje vind ik super eng maar ik denk zeer zeker dat het heel goed is als je het eenmaal kan. ik hoop het nooit te hoeven doen,maar aan de andere kant zou ik het wel willen leren. ;)
ik ben super blij voor je dat het zo ontzettend goed gaat en ik heb er nu ook een heel goed gevoel over. ze zijn sterk en met jouw hulp gaan ze het redden!!!!
echt ik vind het helemaal super wat je doet. en zo leren wij hier allemaal weer wat bij.

slaap lekker voor zometeen :D

liefs kim

ik hou van je Pebbles! 14-11-2008/15-02-2010

Peggy

wat heerlijk om de foto's te zien van jouw dappere kaboutertjes..ze toveren zomaar een glimlach op mijn gezicht..je klinkt nu ook erg positief en dat vind ik al helemaal geweldig..Ze zien er echt goed uit..laat ze nu maar lekker groot en sterker worden.  Wel komisch dat ze nu al weer zoveel praatjes krijgen;  dat moet wel goed voelen,of niet dan  ;)

en meis,je doet al zoveel voor ons..ik denk dat iedereen hier al weet dat jij ( bijna ) alles voor ons zou doen..want ja,  je bent immers een 'goei vrouwke '

:-*

Truste zometeen en droom maar lekker van je kleine dappere krijgertjes...

Liefs Peggy


Mijn lief en trouw koppel; Joep&Guusje



Voor ons dagboek; klik hier

Kirsten

Oh Caroline wat een heerlijke berichten!. De kleintjes hadden een (kleine) kans, maar jij hebt hem vol gegrepen.

had hetgeen tussen haakjes stond gisteren niet goed gelezen sorry! hihi ::) :D Ik voed ook via de rechterkant(van voren gezien) van de snavel en dan linksachter in het bekje naar beneden. Zo kan ik goed over het tongetje heen en ben die handeling ook met gewoon voeren met een spuitje gewend, misschien was ik daarom wel in de war...  ::)

ja vindt dat ze er super uitzien,. geweldig! helemaal te gek!
Super de super gedaan meid!

Hopelijk nu even een lekkere rustige zondag :-*

Groetjes
Kirsten


Onze hobbykwekerij en webshop vind je hier!

--------------------------------

Marian

 :D :D :D
Wat zien de 4 kaboutertjes er goed uit!!
Ondanks de achterstand....ze staan er en kijken de wereld in :-*
Ik ben zó blij voor jou Caroline!
Je hebt het meer dan geweldig gedaan!

Rustige zondag, tot later
Marian

Anke

Hoi Caroline,
Wat een heerlijke foto's van je O-tjes.
Ik kan me zo voorstellen dat je nu niet meer van het blok vandaan te slaan bent :)
Groetjes Anke




Klik op de foto om mijn dagboekje te lezen...Kijk ook eens op de website van de Santpoortsevalkjes

christa

geweldig nieuws caroline!!
ik hoop dat je nu en beetje tijd voor je zelf krijgt .
en mooi voor jou ed dat hij een promotie heeft gekregen.
groeten christa

*Esther*

Zo heej,

Wat heb ik veel bij gelezen hier.
Maar ik begrijp dat alles nu weer in iets rustiger vaarwater komt.

Van onregelmatig naar regelmatig werken..... dat is inderdaad erg wennen! Wij werken beide onregelmatig en kunnen het aardig op elkaar afstemmen.
Het is vooral heerlijk als de kinderen allemaal naar school zijn en wij lekker een ochtend en een stukje middag hebben.
Gaan jullie de ORT niet missen? Of is dat wel gecompenseerd.

gr Esther

Mara

HoI Caroline

Het gaat de goede kant op zie ik. Super zeg. Mooie foto's, heb het filmpje niet gekeken, vind het een beetje een akelig idee maar het heeft zijn nut bewezen.

Fijne zondag!!

Liefs

Mara

Agnes


Groetjes van Agnes en de Veluwse valkjes.