## Binky's friends deel 2. ## ** 01-10-2006 t/m 01-10-2008 **

Gestart door Caroline, 1 oktober 2006, 00:01:44

« vorige - volgende »

Anke

Hoi Caroline,
Wat gaat dat toch hard. Ook de jongen van het L-nest alweer zelfstandig en verhuisd :o
Gelukkig zal je niet lang zonder die lieve pluizebolletjes zitten ;)
Groetjes Anke




Klik op de foto om mijn dagboekje te lezen...Kijk ook eens op de website van de Santpoortsevalkjes

Dierenfreackske

31 augustus 2008, 10:36:14 #7081 Last Edit: 31 augustus 2008, 11:24:13 by Dierenfreackske
 ;Hoi Caroline , jaaaaa, het gaat heel hard hier !
Wat leuk he ! Grtjs Ann



Anja

Hoi Caroline,

Jeetje wat gaat het snel hier. De valkjes al weer verhuisd en het nieuwe kweekseizoen begint al bijna bij je.

Ik kan beamen dat je een superman als man hebt hoor. Daar zijn er maar weinig van. Ben er maar zuinig op ;D ;D ;D
Ik ben zelf ook zo goed bedeeld want ook mijn ventje is een superman.

Liefs Anja

*Esther*

Heeej,

Heeft het bazinnetje(s) ook nog een rust pauze?? ;D

gr Esther

Caroline



Jawel .... van af nu (Binky eet gewoon zelfstandig) .... tot het eerste donsje er is .... als ze snel zijn is dat nooit eerder dan ....eind spetember het blok .... even wipwappen en meestal binnen 2 weekjes het eerste eitje .... 3 weekjes broeden dus vanaf begin november verwacht is de eerste pluisjes weer.  ;)

De periode dat ze eitjes leggen en broeden hoef ik ook niet veel meer te doen dan normaal, hooguit een keertje extra douchen, nestcontroles en schouwen en hennepzaad geven.

Dus .... toch 2 maandjes rust.  ;)

En .... voorbereidingen maken voor .... mijn nieuwe dagboekje .... mijn eerste liep van 1 okt. 2005 - 1 okt. 2006, deze loopt van 1 okt. 2006 en ik zou eigenlijk een nieuwe gestart moeten zijn 1 okt. 2007, door de drukte omtrent Sophy haar geboorte, gevolgd door de gordelroos ben ik het toen helemaal vergeten ..... dit boekje loopt dus al weer bijna 2 jaar en is niet meer te lezen voor nieuwe leden vandaar ik 1 okt. 2008 # Binky's friends # Deel 3 ga starten.  :D



Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

Dierenfreackske

Hoi Caroline , leuk dat je weer een nieuw dagboek gaat beginnen , fijn dat het beter gaat ook met je he ! Knuffel , Ann :) :)



*Yvon

Hoi hoi

Ok,op naar deel 3 dan.  ;D
En daar zal je vast een boel tijd in steken wat de voorbereiding betreft.
Al je valkjes opnieuw voorstellen,poe poe........  :P ;D

Groetjes Yvon

Klik op de foto en zie onze site.
Ons dagboekje is 
< hier >

Anja


Een boel werk maar het genot hier is dan des te groter lijkt me.
Zien we al je valkjes weer een voor een voorbij komen. Of heb je andere plannen om het 3de boekje te beginnen?

Liefs Anja

Wilma1

Hier is het niet bij te houden  ::) als je "even" niet bent langs geweest  ;D ;D ;D leuk wéér een nieuw boekje... het winterboekje ???

Ik hoop dat je gordelroos inmiddels weg is, of is verminderd ???

;) Wilma


Kijk ook eens bij:

*DEEL1 *DEEL2 *DEEL3

lynette

Diégo is PAPA

het donsje is gistere geboren







Groetjes Lynette


Kweekseizoen 2012 is bijna begonnen

Caroline

Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

Mandy

Jeetje Caroline, voor het dagelijkse valkenvolk is het al werk om hier alles bij te houden laat staan voor zo'n verdwaalde valk als mij die af en toe voorbij vliegt! :o
Maar zal proberen je nieuwe dagboekje wat meer bij te gaan houden, net als bij de rest. Met dat geweldige weer zal ik toch wat meer tijd binnen als buiten doorbrengen. ;)
En helaas weer last gehad van die nare gordelroos, bah, wat een ellende. En Sophy alweer 1 jaar, jeetje wat vliegt de tijd!
Je hebt mooie jongen gekweekt en je hebt alweer zin in nieuwe pluisjes hahaha, wat een heerlijk virus is het toch. ;D
Hier ook zoals je ziet, heb nu toch weer valkjes binnen. Luna, voorheen Xena, heeft nu Sol als vriendje. Sinds ik geen grasjes meer binnen heb en ik geen afstand van Luna kon doen heb ik maar een mooie getekende zelf gehouden. :)
Als de situatie anders was geweest had ik jaren geleden zelf Ozzy en Noa gehouden. Dat blijven hele speciale valkjes voor mij. Doet ze het nog steeds goed?
Groetjes van Mandy en de hele beestenboel.
Wil je ons zien, kijk dan op; www.mandysbeestenboel.nl

Hermien

Weet je, die valkenouders kijken ook echt zo trots op die foto! Zo van: Zie onze prachtige baby's eens!

Gefeliciteerd!

;D   ;D   ;D
        ;D

Caroline

Ja hè Hermien .... dit kleine donsje is een neefje of nichtje van Binky .... de mama van Binky, Princess, is een ouders zus van Diégo, de linker valk op deze foto's, de papa van het donsje.  :D








Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

Anke

Hoi Caroline,
Gefeliciteerd met je "valkjes" neefje of nichtje ;D
Groetjes Anke




Klik op de foto om mijn dagboekje te lezen...Kijk ook eens op de website van de Santpoortsevalkjes