Het Disneyteam! Alle valkjes verhuisd. Ze doen het allemaal heel goed.

Gestart door *~Jeanine~*, 25 september 2007, 00:17:18

« vorige - volgende »

Dierenfreackske

Hoi Jeannine ...fijn dat het zo gaat met Feline en de rest van de valkjes ! Hoe is het met Beauty ondertussen ? Is hij het al goed gewoon daar met zijn broer ? Grtjs Ann



*~Jeanine~*

Hoi Ann,

Dankjewel. Moet het nog gaan uitvogelen ;)

Hoi Annelies,

Dankjewel :-* Het zijn echt 3 beauty's.
Baloo begint een beetje zijn parels te verruilen. En zijn koppie begint ook wat geler te worden. Het is een prachtig mannetje. En als Pino en Baloo ztraks op Elvis lijken dan zeg maar  :o :o :o wauw want die is echt prachtig.

Ik ga blozen van je compliment dankjewel :-*

Hoi Ann,

Sorry je moet nog langer wachten want ik snap er de .... niet van :-X :-\

Hoi Anke,

Dankjewel n fijn dat je genoten hebt.
Feline doet het echt super goed. Ze eet goed en is superlief. Ze is al echt dikke vriendin geworden met Zazou :D

Hoi Sally,

Het was echt moeilijk en als ik aan afgelopen zaterdag terug denk krijg ik nog een brok in mijn keel.
Ik denk ook dat het voor Anja, Ton en Lisa heel leuk is dat ze hun schatjes kunnen blijven volgen. En Caroline natuurlijk ook ze heeft toch een speciale band met de G'tjes ;)

Fijn dat je van de foto's heb genoten.

Hoi Ann,

Met Beauty gaat het ook heel goed. Hij volgt zijn grote broer op de voet :D Waar Dobey gaat daar gaat Beauty. Ik ga van de week naar mijn moeder en dan zal ik ook van Beauty foto's laten maken.

Anja


We vinden het geweldig dat we onze schatten zo kunnen blijven volgen. Af en toe is het nog wel slikken geblazen maar ze hebben het allemaal goed.

Groetejs Anja

Dikke knuf voor Feline en ook voor Amanny.

Anja


Ik heb gisteren heerlijk gekroeld met jullie valkjes bij Chantal. Ze zijn zooooooooooooooooo mooi Jeanine.

Hoe is het hier?

Groetjes Anja

Caroline

Ik kwam namens Remy en Gorgi even hi zeggen en gelijk vertellen dat er een klein witmaskertje geboren is bij Pablo & Coco.  :D
Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

*~Jeanine~*

Hoi Anja,

Kan me voorstellen dat het af en toe behoorlijk slikken is.
Ben vandaag bij mijn moeder geweest. En met Beauty gaat het prima net al met Feline en de rest ;)

Wat lief dat je lekker met onze valkjes heb kunnen kroelen bij Chantal. Ben jaloers op je ;)
Morgen zal ik proberen om wat foto's neer te zetten :-*

Hoi Caroline,

Geef je onze kereltjes een dikke kus en knuffel ;)
Gefeleiciteerd met het donsje van Pablo en Coco :-*
Pablo en Coco zijn snel zeg. Echt super.
Stiekem zuim in voor een kleine mini Perle ;)

Dierenfreackske

Hoi Jeannine ...fijn dat het zo goed gaat met Feline en Beauty hoor !
Fijn weekend nog ! Grtjs Ann



*Petra*

Hoi Jeanine,

Als je het goed vindt, geef ik jouw toekomstige valkjes morgen even een dikke knuf  ;).

Groetjes Petra  :D


Jonge tamme valkjes zoeken goed huisje !

Kaatje

Hoi Jeanine,

Ik dacht, wow .... ik loop vast enorm achter, maar gelukkig valt het wel een beetje mee ! Ook heb ik jullie gehele verhaal gelezen van het ophalen van Feline en Beauty !

Wat ontzettend fijn dat Feline en Beauty het zo goed doen, en wat leuk dat je man zelf al lijkt aan te geven dat hij graag nog een valkje erbij wilt, hahaha wat zal hij straks opkijken !!

Natuurlijk ben ik reuze benieuwd naar zijn reactie, de I-tjes zijn nu allemaal uit het blok en worden hopelijk heel snel zelfstandig en dan kan je daar ook weer fijn van genieten  :D

Heerlijk dat je Ton en Anja op deze manier zo fijn op de hoogte kan blijven houden over hoe het met Feline en Beauty gaat. De kinderen hebben vast nog lekker vakantie en het is prachtig weer, dus lekker vaak langs Oma Dobey  ;)

En de foto's die je geplaatst hebt zijn toch ook heel erg mooi !? Straks kan je je lekker uitleven met je nieuwe camera en ons lekker verwennen, .... ik kijk er nu alnaar uit  :D

Nog een hele fijne vakantie met de kinderen, fijn dat het zo lekker weer aan het worden is .... geef iedereen + de valkjes maar een dikke knuffel  :-* :-*

Groetjes, Karin

*Petra*

Hoi Jeanine,

Nou, ik kan je vertellen ... ze zijn prachtig !!
Vooral Shanti (schrijf ik het goed?), vind ik schitterend mooi.

Groetjes Petra  :D


Jonge tamme valkjes zoeken goed huisje !

Caroline

Hé meis, hoe is het .... het is zo stil bij jullie .... hopelijk zijn jullie druk met vakantie vieren.  :)

Foto's zijn aan het uploaden .... Iwan=Remy slaapt vannacht voor het eerst zonder papa en mama, samen met zijn zusje in de grote lummelenkooi .... dan gaat het snel.  ;)

Tot zo met foto's!!
Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

Caroline



Remy & Gorgi, 6 mei 2008.



Iwan=Remy










Iggy=Gorgi








Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

Dierenfreackske

Hoi Jeannine wat fijn dat alles zo goed gaat met je nieuwe valkjes en Feline en Beauty , en de valkjes bij Chantal en Caroline de valkjes zijn al bijna zelfstandig he zeker ? Grtjs Ann



danielle

Hoi Jeanine,
ALles goed met jou en de valkjes?
Ik ben blij dat het zo goed gaat met Feline en Beauty. Het zijn echt schatjes van valkjes. Echt fijn dat ze zich op hun gemak voelen, dat is denk ik een hele geruststelling voor Anja. Het zal inderdaad erg moeilijk geweest zijn, bij het ophalen van deze schatjes.
Ik vind het super van jou en je moeder dat jullie ze opvangen.
En de kleine valkjes zullen wel snel jullie kant op komen, of niet?
Volgens mij duurt het toch niet lang meer tot ze zelfstandig zijn.
Wat een schatjes Remi en Gorgi  :-* .

Groetjes Danielle

Sally

Hallo Jeaninne,

Leuke foto's heb je gekregen van Caroline van Gorgi en Remy,
Wat groeien ze zeg, Ze zijn echt prachtig!

Groetjes Sally