Paco, Vicky Nienah en Xena Foto update 07-08-2010

Gestart door Kaatje, 15 augustus 2007, 16:45:43

« vorige - volgende »

Gerda

Hoi Karin,

Gefeliciteerd met de twee oudste meiden.
Hier de eerste foto waar ze samen op staan:



Wat waren ze klein he?

Caroline, bedankt voor de complimenten over mijn kapsel. Ik was er zelf ook erg tevreden mee!

Nou karin geef ze maar een lekker meelwormpje om hun half jaar te vieren! Hun moeder lust de meelwormen echt niet, ze nam een hapje en begon als een wilde met haar kop te schudden en rende hard weg! Gek beestje!

Liefs, Gerda

*Petra*

Gefeliciteerd Karin!
2 keer 1/2 jaar is ook 1 jaar, dus reden voor een feestje  ;).

Groetjes Petra


Jonge tamme valkjes zoeken goed huisje !

Caroline

Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

Kaatje

Hoi hoi allemaal,

Bedankt voor jullie leuke reacties en voor de felicitaties ! Goh, wat zijn de kleine meiden ontzettend groot geworden als je dan weer de eerste foto ziet waar ze samen opstaan ! Heel erg leuk dat je de foto even geplaatst hebt Gerda  :D

Ze zijn er vandaag lekker lang en bijna de gehele dag uit geweest en hebben weer heel lief en gezellig zitten spelen, uiteraard zijn ze ook weer een beetje extra verwend  ;)

Ze hebben lekker een meelwormpje extra gekregen en wat lijsterbessen, hier zijn ze werkelijk helemaal verzot op ! Eigenlijk wilde ik nog valkjes koekjes bakken, maar dat doe ik morgen en dan krijgen ze dat een zaterdag, want dan is Xena een half jaar oud  :D

Jammer dat Grisha het meelwormpje niet lekker vond, maar misschien went ze er nog een keertje aan  ;)

Ik heb nog wat leuke foto's uitgezocht van hoe de meiden er een half jaar na de geboorte uitzien, speciaal gemaakt voor vandaag en een leuke herinnering voor als ze straks echt jarig zijn  :D

Natuurlijk ook nog wat foto's van Paco en Xena, want die horen er natuurlijk ook bij en hebben ook meegevierd vandaag  ;)

De eerste foto van Vicky en Nienah in Gerda haar handen, wat waren ze daar inderdaad klein !!



Nu een half jaar later !!

Vicky  :D













Nienah  :D













Xena, over 2 dagen ook een half jaar oud !









Lekker kroelen met grote zus Nienah :D



Dan mag Paco ook niet ontbreken natuurlijk  ;)











Dit waren de dondersteentjes van vandaag !!

Liefs, Karin






Gerda

Hoi Karin,

Mooie foto's!

Wat is Nienah toch prachtig met dat enorme contrast!







Ach Paco, Vicky en Xena zijn ook prachtig, maar het contrast viel nu even extra op, dus ik moest even zeggen dat Nienah een prachtmeisje is!

Liefs, Gerda


Kaatje

Hoi Gerda,

Ik sluit me helemaal bij je aan, Nienah is echt een prachtmeisje ! Sommige foto's van Nienah waren een beetje overbelicht omdat Rick deze met flits had genomen, ... toen de Iso op 1600 stond kwamen er ineens prachtige contrast verschillen tevoorschijn, wat dat betreft is ze echt ontzettend mooi getekend  :D

Grisha en Nezumi hebben echt heel erg hun best gedaan en al het mooie van hun, aan Nienah doorgegeven  :D

Wat waren ze toch snoepig en klein en wat was de verrassing groot toen bleek dat er 3 popjes geboren waren !!

We zijn er nog iedere dag ontzettend gelukkig mee, en ze zijn echt niet meer uit ons gezin weg te denken, nu slapen ze allemaal heel lief op stok !!

Ik ga hun voorbeeld volgen  ;)

Liefs, Karin

Lisa

Hee Karin,

Wat een mooie foto's zeg :o

Vooral vind ik deze heel leuk.


En deze is heel lief.


En deze zoo stoer8).


En deze vind ik ook nog mooi.

Zo'n lekker gevlekt snoetje zeg ik weet nog wel toen Yahoo geel werd.

;D ;D ;D ;D ;D

Liefs Lisa :-*


Anke

Hoi Karin,
Joepie  nog meer foto's om van te genieten ;D
Heerlijk om naar je prachtig foto's te kijken!
Groetjes Anke




Klik op de foto om mijn dagboekje te lezen...Kijk ook eens op de website van de Santpoortsevalkjes

Dierenfreackske

Hoi Karin ...wat heb ik weer genoten van de prachtige foto's van hele supermooie valkjes inderdaad ! Vandaag ben ik niet veel on geweest ook maar aan de voiliere ingericht , het kleinste stuk waar de grasjes in gaan komen met een paar valkjes  tegen dat het grotere gedeelte voor de valkjes af is !
Ik ben echt wel een beetje moe ! Straks eer eg dus geen tijd om lang te forummen ! Heel erg gefeliciteerd met hun half jaar oud he ! Het is toch echt speciaal ook ! Nog eens zolang en ze zijn 1 jaar ! Weer een leuk feestje he ! Grtjs Ann



Mara

Hoi Karin

Wat mooie foto's zeg. Nog gefeliciteerd met de halve verjaardag van beide dames.

Hoe is het met je?

Mara

Anja

Hoi Karin,

Meid wat zul jij trots zijn op je kwartet.

Ik vind Nienah mooie donkere veren hebben. Op die foto zie je pas hoe donker ze zijn.

Ik heb weer genoten van je schitterende foto's.

Nog gefeliciteerd met de dames. Time flies  :D :D :D

Groetjes Anja

Dierenfreackske

Hoi Karin , ik vind de foto van Nienah (klein  donsje op Gerda haar hand) super super mooi ! Wat een schatje he en nog steeds is ze super super mooi , net zoals de drie andere valkjes ! Grtjs Ann



Kaatje

Hoi Lisa,

Er zitten hele leuke, lieve en stoere foto's tussen hè .... Fijn dat je ze ook leuk vindt en bedankt voor je leuke reactie  :-* :-*

Hoi Anke,

We hebben ons best weer gedaan, erg leuk om te lezen dat je het heerlijk vindt om naar de foto's te kijken  :D :D

Hoi Ann,

Ja dat gaat hard hoor, vandaag is lieve Xena ook een half jaar oud en ga ik vanmiddag koekjes voor de valkjes bakken  ;)

Hoi Mara,

Wat leuk om je weer "even" te zien, ook kom ik snel weer in jouw boekje lezen hoor ! Bedankt voor de felicitaties meid  :-*

Hoi Anja,

En of dat we trots zijn op "ons" kwartet, de foto's zijn inderdaad heel mooi gelukt wat betreft de duidelijke contrast verschillen die te zien zijn bij Nienah ... Het is een plaatje, maar dat weet ze zelf ook wel, de eigenwijze tante  ;)

En inderdaad, de tijd vliegt hoor, Paco is volgende maand alweer een jaar oud, gok ik  :D

Bedankt voor het feliciteren  :-*

Hoi hoi,

Even een foto van onze lieve Xena die vandaag haar half jaar viert  :D



Liefs, Karin


Anja


Gefeliciteerd met de half jaar verjaardag van Xena.

Groetjes Anja

Gerda

3 mei 2008, 11:49:02 #2579 Last Edit: 3 mei 2008, 11:52:47 by Gerda
OK, het wordt traditie:

Hier de eerste foto van Xena, net geboren. Samen met haar twee grote zussen.
Xena zit links en is nog niet eens helemaal opgedroogd!




En hier in mijn hand! Och wat een klein droppie was het!



Liefs, Gerda