Dagboek van Flupke en Lenie. Lenie genezen. Geen nieuwe eitjes meer

Gestart door Romy, 12 november 2006, 11:39:40

« vorige - volgende »

Anja

Hoi Romy,

Dan ga ik nog verder met duimen voor je. Ik hoop dat je snel iets van Monique hoort.

Groetjes Anja

Kimm

hoi romy,

dat is inderdaad spannend zeg. zou toch leuk zijn als dat door kon gaan he?
en super gewicht van je kleine doerak :D fantastisch :D

groetjes kim

ik hou van je Pebbles! 14-11-2008/15-02-2010

Dierenfreackske

Morgen stuur ik een pb ...maar ben te moe nu ....en moet nog wat dagboekjes nalezen eerst want het is hier allemaal zo spannend met de eitjes en donsjes,blokken,... overal ....ik kan haast niet meer volgen , hihi ! Grtjs Ann



Romy

Hoi Sally

Ik heb eerst Toegepaste Psychologie gestudeerd aan de hogeschool, en nu specialiseer ik en volg ik de richting Master in de Seksuologie.
De studentenjob heeft niet echt mee te maken met de specialisatie, het is baliewerk bij een selectiebureau, maar ik heb er wel doorgroeimogelijkheden, en die hebben dan wel te maken met mijn opleiding Toegepaste Psychologie.




Hoi Anja

Ik heb het e-mail adres gekregen en meteen gemaild. Al snel kreeg ik reactie terug. Jammergenoeg is het een valkje wat makkelijk van zich laat horen, dus het gaat niet door. Ik ben wel erg blij dat die mevrouw eerlijk is geweest!




Hoi Kim

Jammergenoeg gaat het niet door. Waarom, dat kan je lezen bij de reactie op Anja haar stukje hierboven.
Flupke woog vanmorgen zo goed als nuchter 71 gram. Ik ben dus heel blij!




Hoi Ann

Er is geen haast bij hoor!

Groetjes
Romy

Anja

Hoi Romy,

Wat jammer zeg. Ik had het zo gehoopt voor je. Maar iig is die mevrouw wel heel eerlijk geweest.

Groetjes Anja

Kimm

hoi romy,

dat is inderdaad jammer, maar wel eerlijk dat die mevrouw het heeft gezegt!
nu maar verder met je zoektocht. op een dag kom je een valkje tegen wat zo moet zijn en dan horen wij dat natuurlijk van jou!
mooi gewicht van flupke hoor, netjes. dat gaat lekker zo he.

groetjes kim

ik hou van je Pebbles! 14-11-2008/15-02-2010

Inge88

Heyhey!

Leuk zeg dat je een tweede valkje wil aanschaffen. Een popje is dan inderdaad de beste keus denk ik. Hier is Paddy ook echt de geluid-maker... Indy is daarentegen lekker rustig. (maar heeft natuurlijk ook haar momenten, maar dat is te verwaarlozen) En mijn vorige valkje Casper, was ook een popje en ook erg rustig.

Romy

Hoi Anja

Dat is waar. Beter een herplaatsing die niet doorgaat, dan een herplaatsing die terug moet gebracht worden omwille van het schreeuwen... Dat zou helemaal niet fijn zijn voor dat valkje om over en weer gesleurd te worden!




Hoi Kim

Ja ik kom vast wel een valkje tegen dat voor Flupke is gemaakt  ;D ;) Omdat het voor mij om het even is welke mutatie, maakt de kans wat groter dat ik een gepast vriendinnetje voor Flupke vind.
Flupke haar gewicht blijft idd erg goed! Deze morgen woog ze nuchter 72 gram. Erg netjes :)




Hoi Inge!

Fijn om te horen dat jij ook de ervaring hebt dat popjes veel rustiger zijn dan mannetjes. Voor mij maakt het eigenlijk écht niet uit dat ze lawaai maken, maar zolang ik op studio zit bij medestudenten, moet ik ervoor zorgen dat het hier rustig blijft. Vandaar ook de keuze voor een popje.
Een andere reden waarom ik een popje wil, is omdat ik niet wil kweken met Flupke omdat ze te zwak is daarvoor. Het broeden e.d. zou voor haar te uitputtend zijn en dat wil ik niet.

Groetjes
Romy

Romy

Hoi iedereen

Ik wil jullie even laten meegenieten van een prachtig moment!
Flupke zit op m'n schouder en ik ben al een tijdje aan het surfen op valkparkiet. Nu dacht ik, ik eet een boterham, en ik kijk even naar Flupke.

Zit ze te slapen op m'n schouder  :D :-* Nu durf ik bijna niet meer te bewegen  ;D

Het is zo'n poepie  :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Groetjes
Romy  :D


Sally

Hallo Romy,

Wel spijtig dat het niet is doorgegaan met het popje van de mevrouw, maar goed dat ze eerlijk is geweest he. Als je daar achteraf nog moest achter komen zou natuurlijk ook niet leuk geweest zijn...

Wat lief dat ze op je schouder slapen he. :P. Terstraks zat bij mij Kenji op mn hoofd te knarssnavelen en Pietje zat op mn schouder op 1 pootje te knarssnavelen. Hihi.

Groetjes Sally

Romy

Hoi Monky

:D




Hoi Sally

Ja het is spijtig, maar toch best zo.
Lief he hoe ze zo op hun gemakkie bij je kunnen zitten  :D

Groetjes
Romy

Lauwers

hoi romy, ze kunnen toch zo lief en schattig zijn. Wel jammer dat dat ene valkje luidruchtig kan zijn maar dat zeiden ze ook van blanche;dat was de reden waarom ze weg moest. Maar wij horen haar toch amper hoor. Hopelijk vind je snel een vriendinnetje voor haar. Veel succes nog met je zoektocht.

Groetjes,
davina, charlie en blanche

Dierenfreackske

Hoi Romy ...ik heb je een pb gestuurd .
Grtjs Ann



Romy

Hoi Davina

Het is inderdaad moeilijk inschatten wat er bedoeld wordt met 'luidruchtig zijn'.
Als een valkje maar 1 keer in de week uit zijn kooi mag, dan zal het de andere dagen wel eens schreeuwen omdat ie eruit wil. Maar als het valkje elke dag op een vast tijdstip eruit mag, dan weet hij dat op de duur, en is hij daarnaast gewoon stil.
Mocht ik al alleen wonen, dan had ik het valkje zeker genomen. Ik vind het echt niet erg dat ze lawaai maken, maar hier tussen de studenten kan ik dat risico niet nemen.

Groetjes
Romy