Paco, Vicky Nienah en Xena Foto update 07-08-2010

Gestart door Kaatje, 15 augustus 2007, 16:45:43

« vorige - volgende »

Dierenfreackske

Hoi Karin ....wat heb ik weer genoten en wat een slopertjes ook he !! En het zijn echte lieverdjes met elkaar he !
Mooi mooi mooi mooi mooi mooi mooi mooi !!!!!!!!Grtjs Ann



Anke

Hoi Karin,
Ik liep wat achter, maar nu heb ik alles weer bijgelezen en lekker de mooi foto's gekeken ;D
Het was weer genieten om je valkjes op de foto's lekker bezig te zien ;D
Groetjes Anke




Klik op de foto om mijn dagboekje te lezen...Kijk ook eens op de website van de Santpoortsevalkjes

Yvette

Je hebt hele leuke en vooral erg mooie foto's gemaakt van je lieve, schattige valkjes
En ik heb heel erg veel genoten

Mico

Hoi hoi Karin,

Wat een leuke foto's heb je weer geplaatst  ;D
Maar och wat zielig voor Paco..dat zal flink zeer hebben gedaan als hij zo gilde  :( gelukkig viel het achteraf allemaal mee en is het toch goed afgelopen  :D

Groetjes,
Miranda en Corine

Mara

HOi Karin

Ik had weer heel wat bij te lezen en te kijken.

Je hebt weer prachtige foto's gemaakt, ik heb er van genoten. Echt zo heerlijk om die schatjes van jou bezig te zien. EN wat worden ze heerlijk verwend bij jou.  ;D

Oei oei, die Paco toch. Hij haalt heel wat ondeugd uit zeg. Van de hete thee drinken...Ik geloof meteen dat jij je dood geschrokken bent. Is ook logisch.

Hoe is het verder met jou?

Mara

Dierenfreackske

Hoi Karin ...hoe gaat het vandaag met de valkjes ?
Waarschijnlijk wel goed he ! Ik zie dat je nog niet on ben geweest ? Ik kom morgen nog wel eens kijken of er al nieuws is en misschien terug die leuke valkjes te kunnen bewonderen van jou met je foto's ! Grtjs Ann



Kaatje

Hoi Anja,

Heel leuk om te lezen dat je de foto's weer heel mooi vond  :D  Vicky was er helemaal klaar voor maar in het begin had ze echt zoiets van, hummm wat een vreemde man !! Rick is tussen kerst en nieuwjaar en de eerste week van het nieuwe jaar veel thuis geweest 's avonds en nu was hij eigenlijk voor het eerst weer 6 hele dagen van huis !

Vicky heeft hier echt aan moeten wennen en ging zondagavond pas echt weer kroelen met Rick, en nu is hij weer weg, arm meisje ... ze zal wel denken  ::)

Hoi Lisa,

Vicky heeft inderdaad een soort streepje over haar snavel lopen en vanuit de verte of op foto's lijkt het dan net een moedervlekje  :D

Of het eten lekkerder smaakt als ze er in staat !? Ik heb geen idee maar ze heeft het nu wel al 2 keer gedaan en straks krijgen ze spaghetti sliertjes dus zal ik weer eens kijken  ;)

Hoi Sally,

Dat begrijp ik hoor dat je niet alles terug kan gaan lezen, en ik moet ook echt nodig weer jouw dagboekje eens opzoeken en ik ga dat ook echt doen, je reageert altijd zo enthousiast en ik weet het, soms moet je keuzes maken !! Ik waardeer het dan ook echt dat je weer bent langs komen fietsen  :D Ook heel fijn dat je de foto's weer heel leuk vond  ;D

Hoi Yvon,

Ja leuk is dat hè dat ze allemaal zo'n verschillend karakter hebben, wat dat betreft ben ik een echte bofkont hoor, zo verschillend in karakter maar ook zo prachtig verschillend in hun uiterlijk  :D

Hoi Ann,

Paco en Xena zijn de grootste slopertjes hier hoor  ;D Fijn dat je de foto's weer zo leuk vond, ik heb er nog veel en veel meer gemaakt maar helaas nog geen tijd gehad om ze online te zetten en ik moet zeggen, ... het gaat me steeds beter af  :D

Hoi Anke, ...

Geeft niks hoor meid, ik loop ook wel eens wat achter in boekjes en deze week is het helemaal chaotisch geweest hier !! Fijn dat je weer bij bent en dat je weer hebt kunnen genieten om de valkjes lekker bezig te zien  ;)

Hoi Miranda en Corine,

Ja de arme pechvogel, gelukkig is het allemaal goed afgelopen, fijn dat je de foto's ook leuk vond !!

Hoi Mara,

Dank je wel meid, ze worden inderdaad wel verwend hoor maar ik denk dat iedereen hier op de site zijn of haar valkjes verwend  :D Paco is inderdaad een heerlijke ondeugd !!

Hoi Ann,

Met Vicky, Nienah en Xena gaat het heel goed maar Paco heeft vandaag een botsing in de keuken gehad  :( Nienah, Xena en Paco zaten in de keuken en wilde naar de woonkamer vliegen, Paco vloog hierbij met zijn vleugel tegen de rand van de keukenmuur !

Ik maak me dus best wel zorgen want normaal is hij druk en slooft hij zich voor zijn meisjes uit !! Nu is dat stukken minder en piept hij regelmatig bij het bewegen van zijn vleugel  :( Ook fluit hij helemaal niet zoals hij normaal doet en zit er maar zielig bij !!

Ik heb geprobeerd te kijken en ik zag volgens mij een soort huls, of dit nu een nieuwe veer is dat weet ik niet zeker, er leek bloed in te zitten en ik heb het idee dat hij zijn vleugel dus flink gekneusd heeft !!

Het stomme van alles is dat hij de ene keer ( net vanavond pas ) zijn vleugels dus omhoog doet en oja zegt, dan piept hij niet en dan 10 min later piept hij weer wel !! Hij zit nu in ieder geval lekker te eten en ik laat hem maar zoveel mogelijk met rust.

Daarnet was hij er even alleen uit omdat het met de dames om hem heen dan toch net iets te druk is, dan zit hij heel stil boven op de kooi en beweegt hij amper en komt er ook geen geluid uit en dan 5 min later strekt hij zijn vleugels, zegt hij oja en krijgt hij weer wat praatjes !!

Daarnet piepte hij dus weer en ik heb hem nu maar weer even in zijn kooi gezet want de dames voelden zich geloof ik achter gesteld  ::)

Ook vliegt hij wel maar met meer moeite, ik hoop dat hij gewoon snel weer opknapt, kijk en nu roept hij weer wel, rare vogel  ::)

Maar ondanks dit alles maak ik me op sommige momenten dus toch echt zorgen, bahhh helemaal niet leuk !!

Groetjes Karin






Anja

Hey Paco,

Kleine dondersteen van me. Wat lees ik nu zeg.
Je moet de veiligheid ook niet uit het oog verliezen met zoveel mooie schones om je heen ;D ;D

Nou ik hoop dat het snel weer beter gaat met je vleugel. De valkjes hier hebben dat ook wel eens en dan is het net of er een veer niet goed zit in de vleugel. Als ze dan poetsen dan gaat het het ene moment goed en het andere moment komt er een gilletje.

Je moet je vrouwtje niet meer zo laten schrikken vent. Dat is echt niet goed voor ze hoor.

Nou voor jou een superdeluxebeterschapsknuffel en voor je vrouwtje een dikke  :-* :-*

Groetjes Anja

Dierenfreackske

Hoi Karin...wat vreselijk voor Paco ....ik denk dat hij er wel
gaat doorkomen hoor als hij al uit z'n kooi is ...maar zou toch als ik van jou was de DAverwittigen als je het niet vertrouwd ! Arme Paco toch ...ach ...een dom ongeluk kan soms vlug gebeurd zijn hoor ! Hou hem toch maar in de gaten he ! Eet hij ? En druivensuiker in zijn drinkbakje doen he , dat kan nooit kwaad en geneest hij sneller ! Ik zou hem ook een beetje laten bekomen ....gewoon effe een dagje niets forceren .....ik bedoel ....als hij rust nodig heeft .....hem ook
even appart zetten of een etens en drinkbakje bovenaan zetten waar hij veel zit in zijn kooi dan hoeft hij niet naar beneden te gaan ! Ik heb dat in de tijd ook gedaan met Wiske maar daar was de DAvoor nodig want er was een grote wond aan borst en poot ! Als hij moeite heeft om naar beneden te gaan zou ik dat toch doen hoor !! Hihi....je zal wel zeggen ....met wat moeit ze zich he maar het is om te helpen hoor ! Ik zou niet willen dat er iets mis zou gaan voor hem en jou want zo'n lief valkje wil je echt niet kwijt he! Ik hoop dat je het okj vind ?  Is hij ook al wat beter met het fluiten ? Dat kan van de pijn zijn he ! Oh ...ik hoop dat hij vlug beter is he !  Grtjs Ann



Kaatje

Hoi Anja,

Wat ben je toch een lieverd hè !! Ik herken gelukkig een hoop uit je berichtje en dat stelt me wel gerust, het is inderdaad net alsof de veer niet goed ( of even een stukje gedraaid is geweest ) zit in de vleugel !!

Hij vliegt inderdaad maar zo achter de dames aan zonder te kijken heb ik soms het idee ! Gelukkig paniek ik niet meer zo snel maar het heeft me de hele dag niet lekker gezeten, gelukkig heeft hij nu weer praatjes voor tien en loopt hij zelfs Vicky en Nienah tegelijk te versieren  :o :o

Ik heb hem net een hele dikke superdeluxebeterschapsknuffel gegeven en hij ging er gewoon van blozen  ;) Je bent een echte kanjer  :-* :-* :-*

Hoi Ann,

Ik zie het echt niet als bemoeienis hoor maar ook echt dat je bezorgd bent en dat vind ik alleen maar heel erg lief van je  :-* :-* !! Ik hou hem zeker heel goed in de gaten en als ik het echt niet vertrouw dan zit ik ala minuut bij de DA hoor !!

Heb vanmiddag ook echt een paar tranen gelaten toen hij zo stilletjes in zichzelf gekeerd zat, ik denk dat hij ook behoorlijk geschrokken was en hij had natuurlijk pijn aan zijn vleugel !!

Gelukkig zat hij net en Vicky en Nienah te versieren en stak hij zijn vleugels weer fier in de lucht, ook was het geluid weer oorverdovend maar het klonk dit keer echt als muziek in mijn oren  :D

Hij zat net weer lekker te eten van de spaghetti sliertjes en zit zich nu weer te poetsen en het voelt gelukkig nu goed ... vanmiddag dacht ik ook echt net als jouw, van ohwww nee hè !!! En wat jij zegt, .... een ongeluk zit in zo'n klein hoekje en is eigenlijk haast niet te voorkomen  :(

Hij is er telkens maar even uit en ze hebben vandaag meer in de kooi gezeten dan welke dag dan ook !! Maar ik vind het inderdaad erg belangrijk dat zijn vleugel nu even voldoende rust krijgt want hij wilt zijn meisjes toch steeds achterna vliegen !!

Hij zit nu lekker op de dennenappel tegenover Vicky en Nienah en voor ik naar bed ga geef ik hem nog wat druppeltjes pijnmedicatie ( is ook tegen eventuele ontstekingen las ik ) ... deze had ik nog van Rico en zijn na opening nog een half jaar goed, tot april 2008 dus  !!

Oja en hij fluit weer stukken beter en ook echt harder, poehhh  ;) ;)

Bedankt voor je bezorgdheid hoor !!

Liefs Karin

Dierenfreackske

Hoi Karin ...natuurlijk is het uit bezorgdheid he en ik ben heel erg zeker dat het niet al te ernstig is als ik lees dat hij al eet en
begint te fluiten ! Goed dat je hem zo goed behandeld he en hij iets tegen de pijn heeft en morgen zal hij er al veel beter uitzien !! Als hij uit de kooi wil zou ik dat ook doen hoor !
Je zal het zelf wel weten als hij ok is he ! Ik geloof best dat je tranen hebt gelaten en daar is niets mis mee ....integendeel natuurlijk ! Je bent een lieve en toffe meid hoor ! Ha ..hij is alweer op de versiertoer dan .....wat wil je he met zo'n mooie valkjesmeiden bij hem ! Grtjs Ann



Gerda

21 januari 2008, 21:46:55 #1646 Last Edit: 22 januari 2008, 16:47:47 by Gerda
Hoi Karin,

Wat kunnen ze je de stuipen op het lijf jagen, met hun rare acties!
Ik zou ook van slag zijn hoor, zo'n knoop in je buik gevoel!

Maar ik weet ook dat ze om de kleinste dingen kunnen gillen. Nezumi hier ook, als er een veertje niet goed zit, dan kan ie krijsen alsof er iets zeer heftigs aan de hand in!

Maar ik ben blij dat het nu wel weer goed met Paco gaat!

Ja, als hij Xena bij wil houden dan moet hij extra vlieglessen nemen. Want zij is echt een wondertje! Zij vloog toen ze 4 weken oud was al als een volleerd vliegeniertje!

Geef Paco maar een knuffel!

Arme Rick, wil hij lekker met Vicky knuffelen, heeft die iets van: 'wie is die vent?' Ach als ze er aan went dat hij alleen in de weekenden thuis is, dan komt ze heus wel meteen met hem knuffelen!

Doe lekker rustig aan, zo'n dagje zorgen maken stond toch echt niet in je planning!!

Liefs, Gerda


Anja

Citaat van: Kaatje op 21 januari 2008, 21:19:13
Hoi Anja,

gelukkig heeft hij nu weer praatjes voor tien en loopt hij zelfs Vicky en Nienah tegelijk te versieren  :o :o


Liefs Karin


That's my man ;D ;D ;D

Groetjes Anja

Mico

Hai hai Karin,

Och och wat een brokkenpiloot die Paco  :o maar ja met van die meiden om hem heen wil hij natuurlijk niets missen he  :P
We zijn blij dat het nu weer beter met hem gaat en dat hij weer praatjes heeft...het is ook zo zielig als die scheetjes iets mankeren.

Groetjes,
Miranda en Corine

Kaatje

Hoi Gerda,

Poehhh ze kunnen je inderdaad de stuipen op het lijf jagen en je geeft een hele goede omschrijving van een knoop in je maag gevoel, jakkes als ik aan vanmiddag terug denk voel ik dus weer die knoop  ::)

Xena is niet bij te houden, zelfs niet met 100 lessen, dat is me er eentje, onvoorstelbaar wat een G-force, daar is een straaljager niks meer bij !!!

Ik geef Paco voor ik naar bed ga nog een hele dikke knuffel van je, en owhh wat ben ik blij dat hij nu wel met zijn koppie in zijn vleugels slaapt,.... vanmiddag had hij daar zichtbaar te veel pijn voor !

Het is dan wel een snelle pieperd maar dit keer toch wel terecht, hij had zelfs geen praatjes meer of fluitjes en zat heel zielig te zitten en sliep met zijn hoofdje half schuin maar niet tussen zijn vleugels !

Gelukkig is hij weer aan de betere hand en ik denk dus zelf dat hij zich een beetje verstuikt heeft, hij vloog vanavond als een dronken tor met een bochtje, ik hoop dat het morgen weer beter gaat met vliegen en ik heb hem vandaag gewoon heel erg rustig aan laten doen, hij had toch gezelschap van zijn meisjes  :D

Ach die Rick, ... heel de week had hij het over Vicky en dat werd zondagavond pas beloond, maar ja .... hij was een zaterdag natuurlijk ook pas tussen 17:30 en 18:00 thuis en Vicky had echt zoiets van, ja dag ... ik heb heel de week op je zitten wachten, nu wacht jij maar lekker, vreemde kerel !!!  ;)

Ik doe het zeker deze week nog lekker rustig aan want vandaag was het inderdaad niet de dag die ik in gedachte had !

Hoi Anja,

:D :D :D

My man too !!!

Hoi Miranda en Corine,

Paco was vandaag echt een brokkenpiloot en ik ben ook zeker heel erg blij dat het weer beter met hem gaat en hij weer volop praatjes had vanavond !!

En inderdaad hoor, het is zeker zielig als die scheetjes iets mankeren, .... ik geef zo ontzettend veel om mijn valkjes, ik heb liever zelf een gebroken arm dan dat één van mijn valkjes een gekneusd vleugeltje heeft !!!

Liefs Karin