18 juli 2025, 16:42:45

Sharons (b)engeltje Angel (1)

Gestart door Sharon, 25 augustus 2007, 20:01:57

« vorige - volgende »

Sharon

Hoi Silke,
ik twijfel er nu ook helemaal niet meer aan hoor. Dat was gewoon even een moment waarop ik me niet zo goed voelde, maar dat is nu gelukkig weer voorbij.
Milo is zeker prachtig ja, en je ziet idd dat hij wordt gekroeld. We zullen ons best doen en hopen dat hij zich straks wel laat kroelen. En net wat je zelf ook zegt: elk valkje is anders, en ze houden niet allemaal evenveel van kroelen. Moet Milo daar nou echt niets van weten, dan zal ik dat aanvaarden en respeceren.

Liefs
Sharon
Lees alles over de ondeugdjes Angel, Boyd en Caily:
Hun dagboekje

Lees alles over mijn vorige valkjes in mijn vorige dagboekje:Dagboekje 1


*Manon*

Hoi Sharon

Milo wordt met de dag mooier hoor!
En niet gaan twijfelen meis, het komt allemaal wel goed!
Ik merk het hier ook, toen ik Lizzy kreeg, vond ze kroelen bij Carolien geweldig, maar hier niet. Nu ik haar apart had zitten, is ze heel erg naar me toe getrokken en ze vind het nu heerlijk!
Ik vind dat je een super mooie keus gemaakt hebt.

Groetjes Manon

Silke *

Citaat van: Sharon op 16 december 2007, 22:07:25En net wat je zelf ook zegt: elk valkje is anders, en ze houden niet allemaal evenveel van kroelen. Moet Milo daar nou echt niets van weten, dan zal ik dat aanvaarden en respeceren.


Hoi Sharon,

Dat vind ik nou eens mooi gezegd!  :)
Je hebt helemaal gelijk, Milo mag je echt niet opgeven! Jij bent echt wel een twijfelkont he  :P :P ;D

Trouwens, wij zijn hier altijd over Milo bezig, maar hoe gaat het met Angel?

Groetjes
Silke x

*~Jeanine~*

Hoi Sharon,

Daar ben ik ook wel benieuwd naar.
Is Angel weer haar lieve zelf geworden of heeft ze nog steeds last van de jeugdrui?

Groetjes,
Jeanine.

Sharon

Hoi Manon,
Milo wordt zeker elke keer mooier. Ik sta er gewoon elke keer weer versteld van.
Gelukkig is de twijfel bij mij alweer weg hoor. Milo komt gewoon bij mij en Angel wonen.

Hoi Silke,
ik ga Milo echt niet opgeven hoor. Dat doe ik echt niet zomaar.
En ja, ik kan af en toe echt verschrikkelijk beginnen twijfelen.
Ik weet dat het weer eens tijd wordt voor een Angelupdate, en die komt er ook aan. Ik weet alleen niet precies wanneer. Maar het gaat goed met haar hoor.

Hoi Jeanine,
het gaat goed met Angel hoor. Ze is weer een stuk liever geworden, maar heeft toch nog wel last van de rui.

Liefs
Sharon
Lees alles over de ondeugdjes Angel, Boyd en Caily:
Hun dagboekje

Lees alles over mijn vorige valkjes in mijn vorige dagboekje:Dagboekje 1


Kaatje

Hoi Sharon,

Wat kunnen ze dan toch ineens veranderen in kleine draakjes hè !? Hi hi maar wel hele lieve draakjes  ;D En och het is ook niet niet niks voor de valkjes natuurlijk om steeds maar veertjes te moeten verliezen, ... ik denk dat als zo'n veertje los zit en vlak voordat het uitvalt, het heel erg jeukt, nou daar word je zelf ook behoorlijk sjaggie van  ;)

Groetjes Karin


Silke *

Hoi Sharon,

Fijn dat Angel het goed stelt! Ik wacht geduldig af op de "Angelupdate"  ;D

Groetjes
Silke x

Sally

Hallo Sharon,
Wat is Milo een prachtig valkje geworden zeg. Echt super mooi!
En je moet echt niet gaan twijfelen hoor, als Bianca zegt dat je een goede keus hebt gemaakt, is dat zo. Ze kent je toch he. :).
Weet je al wanneer je hem mag gaan ophalen? Het komt wel heel dichtbij he. :)

Groetjes Sally

Sharon

Hoi Karin,
ja, ze kunnen zeker veranderen in kleine draakjes hoor. En ik kan het me ook echt wel goed voorstellen dat het niet fijn moet zijn om in de rui te zijn.

Hoi Silke,
ja, daar ben ik ook blij mee hoor! Alleen helaas wat minder nieuws ivm Milo...

Hoi Sally,
Milo is zeker heel erg mooi geworden.
En zoals ik al meer gezegd heb: ik twijfel nu ook echt helemaal niet meer hoor. Het klopt dat Bianca mij kent, en ik weet dat Bianca het ook eerlijk zou zeggen als ze vond dat ik een foute keus had gemaakt.
Ik heb er nog geen idee van wanneer ik hem op mag gaan halen. Ik heb namelijk helaas wat minder nieuws te horen gekregen.

Liefs
Sharon




Hallo allemaal,
zoals hierboven al vermeldt werd, heb ik iets minder nieuws gekregen van Bianca. Bianca heeft de familie bont (Milo, Berlioz en hun zusje Kika) naar binnen toe gehaald. Dit omdat ze het idee had dat Tarzan en Jane niet echt meer naar hun jonkies omkeken en ze dit weekend ook afgevallen waren. Ze hebben nu een spuit pap gehad, en zitten gezellig samen met de drie oudste van Elvis en Dora. Ze hoopt dat de bontjes snel zelfstandig zullen leren eten. Bianca zal ook bijpappen mocht dat nodig zijn.
Ze had er speciaal voor mij bij geschreven dat ik me geen zorgen hoefde te maken  ;)

Liefs
Sharon
Lees alles over de ondeugdjes Angel, Boyd en Caily:
Hun dagboekje

Lees alles over mijn vorige valkjes in mijn vorige dagboekje:Dagboekje 1


Silke *

Hoi Sharon,

Oei, dat nieuws is minder  :-\
Ik hoop dat Bianca niet moet bijvoeren en dat Milo zonder problemen zelfstandig wordt! Maar, hoe oud was hij nu weer? Hij zal binnenkort al zelfstandig zijn hè?

Groetjes
Silke x

Sharon

Hoi Silke,
dat is idd minder nieuws ja. Maar van de andere kant: nu heb ik meer tijd om nog lekker in mijn eentje van Angel te genieten. Nu heb ik haar nog fijn iets langer voor me alleen. En dat vind ik eigenlijk ook wel fijn hoor.
Ik hoop ook dat ze toch allemaal snel genoeg zelfstandig zullen zijn, en ik heb daar dan ook alle vertrouwen in. Milo is nu 6 weken oud ongeveer.

Liefs
Sharon
Lees alles over de ondeugdjes Angel, Boyd en Caily:
Hun dagboekje

Lees alles over mijn vorige valkjes in mijn vorige dagboekje:Dagboekje 1


Silke *

Hoi Sharon,

Tuurlijk, geniet jij maar van je Angel! Wow, is Milo al 6 weken oud? Dan is hij infeite al bijna zelfstandig!!  :D

Groetjes
Silke x

*~Jeanine~*

Hoi Sharon,

Ik heb dus dezelfde mail gehad van Bianca ;D
Bianca maakt zich geen zorgen dus hoeven wij ons ook geen zorgen te maken ;)
De persoonlijke noot aan jou vond ik wel heel lief :D
Ze zullen nu wel snel zelfstandig worden.
Volgens mij gaat het nu in sneltreinvaart ;D
En het is toch ook heerlijk dat je nu nog even lekker van Angel kan genieten.
Dat doen wij ook van Zazou en Lady.


Groetjes,
Jeanine.

Sharon

Hoi Silke,
ik geniet zeker heel erg van mijn prachtige en lieve Angel hoor. En dat blijf ik ook gewoon doen als Milo er straks bij is.

En Milo is idd al op een leeftijd dat hij zelfstandig zou moeten gaan worden.
Het zal nu afwachten worden hè.

Hoi Jeanine,
ik weet dat jij dezelfde mail hebt gehad dan mij omdat ik zag dat ze de mail aan jou, mij en nog iemand had verstuurd.
Ik maak me ook niet echt zorgen hoor, ik ben gewoon best wel teleurgesteld. Dit is toch wel een beetje een domper voor me. Ik kan er namelijk echt op gehoopt om Milo met Kerst bij me te hebben, maar dat zal er nu niet meer inzitten. Misschien zelfs niet eens meer dit jaar  :( :( Dus ja... ik vind het toch best tegenvallen.

En die persoonlijke noot... ik schaamde me wel een beetje daardoor hoor, echt waar. Ik bedoel: is het dan zo erg dat ik zo veel om dieren geef en er echt mee begaan ben? Man, ik kan alleen maar hopen dat ik ooit zoveel van een mens zou kunnen houden als van mijn dieren.

Ik denk toch dat het nu langer zal duren voordat ze zelfstandig zullen zijn hoor, dus dat het toch niet zo snel zal gaan.

En ik vind het zeker fijn dat ik lekker van Angel kan genieten, haar nog even lekker voor me alleen heb.

Maar ik kijk toch ook echt heel erg uit naar de komst van Milo hoor.

Liefs
Sharon
Lees alles over de ondeugdjes Angel, Boyd en Caily:
Hun dagboekje

Lees alles over mijn vorige valkjes in mijn vorige dagboekje:Dagboekje 1


Anke

Hoi Sharon,
Wat jammer dat je nu nog even op Milo moet wachten.
Maar het is het beste voor het ventje he.
Ga jij nog maar lekker van Angel genieten, voordat je het weet komt Milo dan naar je toe!!
Groetjes Anke




Klik op de foto om mijn dagboekje te lezen...Kijk ook eens op de website van de Santpoortsevalkjes