* Yvegemse Valkjes * Boekje sluiten aub?

Gestart door Silke *, 11 oktober 2007, 19:58:09

« vorige - volgende »

Welk valkje vinden jullie het leukst/mooist? Kies 1

Kootje
Fluffy
Punky
Lientje
Micky
Melanietje

Anja

Hoi Silke,

Wat een mooie foto's van je knapperds. Je dagboektitel vind ik ook erg leuk.

Als je er moeite mee hebt om je valkje Timo te noemen wat dacht je dan van Tiamo :D :D :D

Groetjes Anja

Silke *

Hoi Anke,

Mijn wiskunde is idd goed gelukt, maar we zullen wel zien aan mijn punten  ;D  Ja ik heb tijd gevonden voor foto's!  :o ;D Fijn dat je ze mooi vond!

Wow Anke, BEDANKT! Neenee, ik moet JOU bedanken! Thanx!  :-*

Hoi Ann,

Tuurlijk denk ik eerst aan Anke! Ik vind Timo ook een mooie naam! Het zou erg zijn moest ik hem niet mooi vinden hè  ;D

Hoi Sharon,

Melanietje is niet echt donker, maar dat zie je niet op de foto's. Zij is echt beige gewoon. Punky is dan weer erg donker, maar dat komt omdat hij een witmasker is en geen enkele "geelfactor" heeft. Micky is ook wat bleeker dan normaal. En de rest is gewoon cinnamon. Maar op foto's scheelt dat natuurlijk wel dan in het echt.

Eneh, cinna blijft  ;D

Hoi Anja,

Leuk dat je de foto's mooi vond  ;D
Ik vind het fijn dat Anke het geen probleem vindt! Moest ze dat wel vinden, kon ik idd Tiamo gebruiken  ;D ;D

Groetjes
Silke x




Hoi Allemaal!

Hierbij dan de naamverandering  :D

KOOTJE WORDT TIMO  ;D

Nog eens bedankt Anke!

Groetjes
Silke x

Anke





Klik op de foto om mijn dagboekje te lezen...Kijk ook eens op de website van de Santpoortsevalkjes

Silke *


Anke

Hoi Silke,
Wahahahahaha ;D
Zo leer ik nog eens wat ;)

Welke tentamens moet je nu nog?
Groetjes Anke




Klik op de foto om mijn dagboekje te lezen...Kijk ook eens op de website van de Santpoortsevalkjes

Sharon

Hoi Silke,
cinna is ook leuk hoor!

En wat lief van Anke dat je nou Kootje Timo hebt mogen noemen! Leuke naam hoor!

Liefs
Sharon
Lees alles over de ondeugdjes Angel, Boyd en Caily:
Hun dagboekje

Lees alles over mijn vorige valkjes in mijn vorige dagboekje:Dagboekje 1


Dierenfreackske

Hoi Silke ...alles ok daar ? grtjs Ann



Silke *

Hoi Anke,

Héhé, ik ging eerst de gehele lijst hier plaatsen, maar het waren teveel letters blijkbaar  ;D ;D
Ik moet morgen nog Biologie (alles over het oog) en Aardrijkskunde (maar, het staat allemaal in je atlas - en die mag je gebruiken!  ;D) En dan om 12u00 heb ik vakantie!!  ;D

Hoi Sharon,

Het is eens wat anders dan dat cinnamon heel de tijd  ;D Ik vind het wel een beetje jammer dat ze allemaal cinnamon zijn  :-\
Ik vind het ook erg lief van Anke hoor!  :D

Hoi Ann,

Ik ben net weer aangekomen bij mijn moeder, waar de valkjes ook zitten. Alleen zal ik morgen laten weten hoe het met hen is!  DAN BRENG IK VERSLAG, oké?  ;D
Ik zal ze mss ook kuisen, het is tezien hoe proper/vuil ze weer zijn geweest dit weekend!  ;D

Groetjes
Silke x

Dierenfreackske

Hahaha ....ja  kuisen ....dat moet ook gebeuren he !!!
Het is toch zalig als ze proper zitten he !!! Ik heb gisteren ook de kooi proper gemaakt en vandaag de aquariums !!! Dat neemt ook een uurtje in beslag !!! Grtjs Ann



*Manon*

Hoi Silke,

Leuke nieuwe namen voor sommige valkjes ;D
En wat een leuke foto's weer zeg!

Groetjes Manon

Silke *

Hoi allemaal!

Met de valkjes is alles zoals gewoon, oké dus  ;D  Het kuisen zal niet voor vandaag zijn, maar ik heb nog de hele week tijd!

Ik heb redelijk goed nieuws, kijk maar eens bij huisvesting!  ;D

Foto's komen ook nog deze week, weet nog niet wanneer, maar het zal nog niet voor vandaag of morgen zijn hoor  :)



Hoi Ann,

Je hebt helemaal gelijk! Kuisen moet inderdaad gebeuren, maar dat heb ik over voor mijn valkjes!  ;D Anders zou ik er nooit voor gekozen hebben. Ik ben hier zowat de "kuismadam" als het over de dieren gaat  ::)
Mijn moeder brengt dan een schattig konijntje en cavia mee, wie mag het kuisen, .... IK  ;D 
Het is dan indd wel zalig om te zien dat dat ook weer achter de rug is en dat ze lekker proper zitten!  :)
Als ik de volière echt grondig poets, dan zit ik er véél langer aan dan een uurtje hoor  ;D


Hoi Manon,

Dankjewel hoor!  ;D Namen zoeken, dat is nu eens mijn sléchtste vak! Bij jou blijkbaar niet, Saffier is een mooie naam!
Fijn dat je de foto's mooi vond  :D

Groetjes
Silke x



Tjerk

Hey,

Je zou bv. een Wildkleur (Bont) split (Bont) Opaline Lutino x Lutino Bont Opaline erbij kunnen nemen. Zo heb je en een Wildkleur en een Lutino waarmee je de volgende jongen kunt kweken:

Ouders:
Vader: Wildkleur split Bont [X1 Opaline Lutino]
Moeder: Lutino Bont Opaline

Nageslacht:
Jonge man
25.0 % Lutino Bont Opaline
25.0 % Wildkleur Bont split [X2 Opaline Lutino]
25.0 % Lutino Opaline split Bont
25.0 % Wildkleur split Bont [X2 Opaline Lutino]

Jonge pop:
25.0 % Lutino Bont Opaline
25.0 % Wildkleur Bont
25.0 % Lutino Opaline split Bont
25.0 % Wildkleur split Bont

Groeten Tjerk

Silke *

Citaat van: Tjerk op 17 december 2007, 14:50:34
Hey,

Je zou bv. een Wildkleur (Bont) split (Bont) Opaline Lutino x Lutino Bont Opaline erbij kunnen nemen. Zo heb je en een Wildkleur en een Lutino waarmee je de volgende jongen kunt kweken:

Ouders:
Vader: Wildkleur split Bont [X1 Opaline Lutino]
Moeder: Lutino Bont Opaline

Nageslacht:
Jonge man
25.0 % Lutino Bont Opaline
25.0 % Wildkleur Bont split [X2 Opaline Lutino]
25.0 % Lutino Opaline split Bont
25.0 % Wildkleur split Bont [X2 Opaline Lutino]

Jonge pop:
25.0 % Lutino Bont Opaline
25.0 % Wildkleur Bont
25.0 % Lutino Opaline split Bont
25.0 % Wildkleur split Bont

Groeten Tjerk



Hey Tjerk,

Bedankt voor je berekening, het ziet er echt goed uit!  :D
Je kan er erg veel verschillende soorten uit kweken  :)
Komt de Lutino Bont Opaline al veel voor? Of geen flauw idee?

Groetjes
Silke x

Tjerk

17 december 2007, 15:14:09 #703 Last Edit: 17 december 2007, 15:18:13 by Tjerk
Hey,

Lutino Bont Opaline zal waarschijnlijk meer voorkomen dan bekend. Aangezien het bij een Lutino erg moeilijk zien is of deze Bont is. Zelf heb ik hier ook een koppel waar ze uit kunnen komen. Zowel Lutino Opaline split Bont als Lutino Bont Opaline. Alleen doordat de man afgelopen zomer is vreemd gegaan met een andere pop een Wildkleur Bont was ik er 100% zeker van dat de 2 Lutino Opaline valkjes die eruit kwamen ook Bont waren.

Let alleen wel op met aanschaf van zulke vogels dat je mooie forse gezonde vogels heb zonder kale plek, welke lekker breed zijn in de borst en goed van kleur. Met name de kale plek is zoals je misschien al wel wist erg berucht. Vraag ook of je de ouders van de man kunt zien zodat je weet waar deze uitkomt. De kale plek is namelijk niet in één generatie weg te kweken, dus kijk dan even of de vader of moeder van de man ook die kale plek niet heeft.

Verder is ook Fallow hier gekoppeld aan een Bont Opaline Lutino

Groeten Tjerk

Silke *

Citaat van: Tjerk op 17 december 2007, 15:14:09
Verder is ook Fallow hier gekoppeld aan een Bont Opaline Lutino


Hoi Tjerk,

Bedoel je dan dat lutino's en albino's altijd fallow zijn? (Nee toch..?)
Ik zal zeker vragen om eens de ouders te bekijken en die kale plekken achter de kuif zijn idd wel bekend..  :-\
Zie je dan enkel aan de jongen die uit het koppel komen dat hij bv bont is? Dan ben je toch (soms) niet zeker of hij nu een gewone lutino opaline is of ook bont?

Groetjes
Silke x