## Binky's friends deel 2. ## ** 01-10-2006 t/m 01-10-2008 **

Gestart door Caroline, 1 oktober 2006, 00:01:44

« vorige - volgende »

carco

Behalve met je laptooppie gaat het goed daar :D

Groetjes: Caroline.
Klik op het plaatje voor onze site!




valkchico

Hallo Caroline,

wat leuk je eerst eitje van Unique en Fleur is weer een mijlpaal.
En wat een poepies de donsjes het blijft zo vertederend en besmettelijk hahha maar hier even maar niet meer.

gr Esther

En sterkte met je laptop met kuren!

*Petra*

Hé Caroline,

Ooh, je laptopje is ermee opgehouden.
Anders had je vandaag allang een berichtje geplaatst!
Wat een pech, vooral ook voor ons, trouwe lezers  ;)!
Maar we gaan er gewoon vanuit, geen nieuws is goed nieuws!!
Dus maak je er  zeker niet druk over, komt wel weer goed!

Groetjes Petra  :D
p.s. soms denk ik; wat zou het een stuk relaxter zijn zonder de pc. ;)


Jonge tamme valkjes zoeken goed huisje !

*Yvon

Hoi hoi

Wat balen van je lappie.  :-\
Maar gelukkig kan je nog bij je ouders terecht om ons te verblijden met updates.  ;) ;D
Maar beter is nog als je het gewoon thuis op je eigen lappie zou kunnen doen. ;)

Groetjes Yvon

Klik op de foto en zie onze site.
Ons dagboekje is 
< hier >

•=Bonnie=•

Inderdaad balen van je laptop, kan ie nog gemaakt of is ie nu echt overleden?

Monky

Hi Caroline,

Ik hoop dat alles goed is met de donsjes.

Je hebt nu wel extra veel tijd om lekker van ze te genieten  :D
Geen forum die je gedachte afleiden en zo  ;D

Ik hoop dat je gauw een alternatief vindt  :) om te communiceren... ik ben toch wel benieuwd hoe het met de pollewoppies gaat en of er nog meer eieren bijgekomen zijn en zo  ;)

Groetjes,
Monky

Anja

Hoi Caroline,

Wat vervelend van je laptoppie. Ik heb nu sinds zondag een laptop en ik zou die niet meer kunnen missen.

Groetjes Anja

margreet

hallo Caroline,

Nog niet gemaakt zeker??
dan wachten we nog even.

groetjes Margreet

Mara

Hoi Caroline

Balen van je laptop maar wel goed nieuws van je eitjes!

Groejtes

Mara

Anja


Saar


Mara


Caroline



Allereerst hardstikke bedankt voor alle lieve leuke en enthousiaste reacties en Paaswensen.  :-* :-* :-*

Ook jullie allemaal een onwijs vrolijk Paasfeest, hier zal het zeker wel lukken met al die eitjes en kuikentjes.  ;D ;D

Met mij gaat alles prima, buikje begint flink te groeien, het kindje is lekker beweeglijk en ik voel me super, alleen wel moe maar ik geniet er op en top van.

Dinsdag over een week hebben we alweer de uitgebreidde 20-weken-echo in Nijmegen en daar kijk ik best wel naar uit, dan ben ik ook precies 20 weken.

Tuurlijk laat ik jullie weten hoe het is verlopen dan.

Mijn laptop lijkt er dit keer echt definitief met te zijn opgehouden, ik start hem dagelijks een keer of 50 op maar helaas, hij start wel op maar verder blijft alles zwart. In het verleden duurde dit zo weleens een dag, het langste was 3 dagen en toen deed hij het weer nu is het morgen een week.  >:( :'( :-\ Spapel gek wordt ik ervan, jeetje wat kun je dat ding missen zeg.  :-[ ::) :o

We zijn nu op zoek naar iemand die hem wil repareren maar .... er zijn maar weinig mensen die een laptop uit elkaar durven te halen en er ook nog verstand van hebben, dus hopelijk .......

Gelukkig kan ik hier bij mijn ouders terecht, wanneer ik maar wil, het is ook maar een 5 minuten rijden maar in mijn drukke leventje vind ik niet zo makkelijk een gaatje om even op en neer te rijden en ik zit ook nog met de kids natuurlijk die ik steeds mee moet slepen, en 's avonds ..... ben ik zo moe, dan wil ik lekker met mijn beetnjes omhoog op de bank liggen.  ::)

Ik probeer een paar keer per week even een update te maken en beantwoord dan gelijk mijn mail die binnen komt via hotmail en mijn IM's.

Hieronder snel mijn UPDATE!!

Dan ga ik naar huis, Ed moet straks de nacht dienst in.  ;)




Pablo & Coco, derde ronde, 2 gele donsjes
1 cinnamon (geparelde) en 1 BONTE cinnamon (geparelde).





Helaas geen nieuwe foto's, ik maak ze wel hoor en bewaar ze.  :D


De donsjes maken het goed, zijn lekker actief en worden goed gevoerd.
China woog vanmorgen 28 gram en krijgt een grijs kuifje.
Cadeautje woog 31 gram en krijgt een geel kuifje.

MONIQUE!!!! Nu nog wachten dat het geen pareltje krijgt maar Cadeautje is al BONT en cinnamon.  :D

Morgen worden ze beide geringd.




Amor & Diégah, eerste ronde, 4 eitjes, 3 BEVRUCHT!!





Van de eitjes van Amor & Diégah zijn er 3 bevrucht. Eitje 2 is lichtjes beschadigd, er zat een deukje in van 1 X 1 mm, erg klein dus, wat ik gelijk heb aangetipt met nagellak, dit eitje is niet bevrucht.
Ze broeden nog steeds erg goed, zijn super agressief en de eitjes ontwikkelen zich keurig netjes.  :D
Zaterdag 14 april zijn ze 18 dagen en vanaf die dag verwacht ik dat ze gaan uitkomen. Echt superspannend!!!!




En dan groot nieuws!!!!  :D :D :D




Unique & Fleur, 2 eitjes,
het eerste eitje is bevrucht!!!






Ik verwacht vandaag nog het derde eitje van Fleur, ze hebben er gisteren geen gelegd en ik zie er duidelijk nog eentje zitten. Ze heeft er niet echt last van maar ik haar haar toch elk uur even goed in de gaten.

Ze hebben er nu dus 2 waarvan ik de eerste vanmorgen kon schouwen en die was bevrucht!! Het kan hier echt niet op, het gaat echt super de super!!!!

Ik hou jullie natuurlijk weer op de hoogte.

Verder mis ik jullie allemaal verschrikkelijk, ik vind het het helemaal niet leuk om niet bij jullie te kunne bij lezen en op de hoogte te blijven van alles.

Hopelijk kan ik snel weer online zijn, kan ik me weer eens ouderwets ontspannen bij jullie berichtjes.  :D

Groetjes



Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

*Petra*

Hoi Caroline,

Fijne pasen kan ik je niet meer wensen, dat lees je te laat  :-[.
Heel veel succes met de uitgebreidde echo volgende week dinsdag!
Dan valt er ook weer een hele zorg van je af..
Het gaat vast allemaal goed komen !!
We hopen ook, dat je laptop toch opgeknapt kan worden ;). 
Maar goed, nu verwachten we de update volgende week, en hoeven we niet dagelijks met spanning te kijken, of het je toch gelukt is ;D..
Het gaat super met jou en je valkjes, en zo lang we niets horen, gaan we er gewoon vanuit dat alles prima is  ;).

Groetjes Petra  :D     


Jonge tamme valkjes zoeken goed huisje !

Little Cockatoo

Ow wat fijn dat daar bij jullie alles super gaat. En wat veel eitjes!!! Echt super. Wij verwachten over ongeveer onze eerste eitjes in ons leven!!!!
Gr. Hanneke

Vogels: Vido, Chico en rosé kaketoe Yinka