## Binky's friends deel 1. ## ** 01-10-2005 t/m 01-10-2006 **

Gestart door Caroline, 1 oktober 2005, 23:15:41

« vorige - volgende »

Caroline



Films.


Klik op onderstaande foto's,
om de 3 films te zien.




Unique's eerste film.




Unique en de kids.
Lekker eigenwijs,
hij heeft de hele dag gekroeld
en nu met de camera voor zijn neus,
wil hij niet.  :-\




Unique in de kooi.





Foto's.



Unique lekker bij mij zitten.


Zichzelf poetsen.


Kijken wat Jaspertje doet.


:-* :-* met Sanne.  :D


Sanne kan ook heel lekker kroelen.


Jasper dansen op een Spaanse zomer hit.


Coco en Pablo bij hun nieuwe vriendje kijken.


Unique, doet er helemaal raar van en heeft nu zelfs zijn neusje en zijn vleugeltje een beetje verwond.  :-\


Ook de zusjes Chica, Noa en Fleur komen eventjes kijken naar die lekkere vent.  :P


Unique schrikt nu niet meer.


Hij blijft zelfs rustig zitten eten.


Fleur en Noa pikken trosgierst.


Coco, Pablo, Fleur en Diégah op visite bij Zilvie & Sneeuwwitje, de grasjes.



Reageren op alle leuke berichtjes kom ik gauw weer. Misschien morgen, maar morgen hebben Ed en ik een dagje vrij, de kindjes gaan alle drie de hele dag naar mijn schoonzusje dus gaan we lekker naar Altenahr in Duitsland, wandelen in de bergen. Dit gaat normaal niet met de kids en kinderwagen(s), dus is zeker ook alweer 5 jaar geleden geweest dat we dit deden. Ik heb er echt zin in.  :D Een keertje saampies iets doen.  ;)

Ik heb eventjes tussendoor mijn 2 jongste gewogen.

Unique weegt 89 gram, dat is net zoveel als hij gisteren woog toen we na een rit van 5 kwartier thuis kwamen. Dus heeft hij keurig gegeten vandaag.

Diégah blijft alweer een paar daagjes hangen op 134 gram, ze zit toch 6 uur per dag apart en vliegt tegenwoordig weer een beetje.  :-\

Nou voor straks allemaal truste, ik ga in mijn badje wat koud staat te worden.  8)[/size][/i][/b][/color]
Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

valkchico


marga

hoi
wat een mooie vertederende foto s

heel veel wandelplezier geniet er maar lekker van
groetjes marga

carco

Klik op het plaatje voor onze site!




caro

Hoi Caroline,

Ik hoop dat jullie en leuke dag hebben gehad. Lekker een dagje met z'n 2en, heerlijk is dat. Lekker zonder kids.


Groetjes

Caro
Hobbykwekerij " Het Valkjesparadijs "



http://members.lycos.nl/hetvalkjesparadijs/

marilyn

hoikes caroline

je hebt ons weer heerlijk verwend met zovel prachtige foto's en filmpjes  ;D  ;D  ;D al je birdie's zijn allemaal om ter mooist en je begint idd een aardige aantal valkjes bij elkaar te krijgen hé  :P geniet maar van al je lieverds  ;)

groetjes marilyn

Ineke

Leuk om alles te lezen en de filmpies te zien. Unique is mooi getekend! Deze foto vind ik grappig


Lin

inderdaad leuke filmpjes en fotos. wat kunnen valkjes toch nieuwschierig zijn naar de nieuwe bewoner. Een dag samen is ook wel eens lekker ipv alleen tijd samen s avonds in bed.


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

*Esther*

Hoi
mooie foto's weer.
Waar ik wel nieuwsgierig naar ben is als jij gaat kweken? hoe je voliere? er dan uit zal komen te zien? Ga je dan buiten iets maken, of houd je ze allemaal binnen?
gr Esther

valkchico

Hallo Wandelaarster,

En lekker verstand verzet in de bergen? Of heb je blaren gelopen?
Gaat ie goed met je laatste aanwinst? vast wel morgen gaan Caroline en ik als het goed is voor het laatst een valkje halen hahahah Kirsten zou er een slot bij leveren voor Carco ;).
En vermaken de kindjes zich een beetje in de vakantie?aan het weer ligt het in elk geval niet.

Ik heb weer een auto dus we zullen eens om de tafel gaan zitten om te kijken wanneer we het Brabantse land onveilig komen maken ;).

gr Esther

gonnie

Hoi Buuv
Geweldig wat een mooie en leuke filmpjes ik heb weer eens echt genoten , ook van de foto`s.
Je buuv




Caroline



Hoi hoi!!

Even een klein berichtje. We hebben een heerlijke dag gehad, wel heel erg zwaar gewandeld in de bergen. We hebben zigzaggend een berg van 450 meter het hoogste punt bewandeld en sommige stukken leek het meer klimmen.  :-\ Erg zwaar maar wel lekker weer eens super sportief doen.  :D

Alleen .... zoals te verwachten was na het best wel emotionele zware jaar, komt op dit moment elke keer als ik iets leuks ga doen dus ga ontspannen, alle spanning er tegelijk uit.  >:( Ik kreeg dus gisteren aan het eind van de middag een mega migraine aanval en dit zorgde ervoor dat we niet konden uit gaan eten met zijn tweetjes, erg jammer dus.  :'( Gisteren kwamen we om een uur of 10 's avonds thuis met de kindjes en Ed heeft hun naar bed gedaan en ik ben ook meteen met een teiltje op bed gaan liggen.  ::) :-[ Ik ben de hele nacht ziek geweest tot en met vanmiddag, ik ben toen lekker buiten in de schaduw in een koel badje gaan liggen en toen voelde ik het wegzakken. Ik heb net ook voor het eerst sinds gisteren morgen ook weer wat gegeten  :P en heb nu alleen maar heel erg veel pijn achter mijn ogen, ben stoned van de pillen en heb spierpijn!!! Pffffh, niet te geloven, zo'n spierpijn in mijn kuiten van de bergwandeling,  :-X echt niet fijn.  ;)

En dan merk je pas hoe verslaafd je bent, ik heb de hele dag elke keer eventjes hier gekeken op het forum en hier en daar een berichtje achter gelaten maar na een paar minuten begon mijn koppetje zo erg te bonken dat ik moest stoppen.

Verder gaat hier alles goed, Unique is een lekker ding die het liefst de hele dag bij me zit. Het verste wat hij tot nu toe heeft gevlogen is van mijn vinger naar mijn hoofd.  :P Ook probeert hij al een beetje te fluiten, zal ik nu een echte vent hebben?? Ik fluit namelijk al een jaar verschillende deuntjes naar Pablo en later ook naar Eros, vanavond deed ik dit dus weer, wetende dat dit niet wordt beantwoord maar jawel hoor, ik kreeg antwoord, van Unique.  :D :D

Ik heb nog een paar leuke foto's van de bergen en de kids die bij mijn schoonzusje waren gisteren en misschien ook nog wel van de valkjes maar die zullen echt moeten wachten dat redt ik nu echt nog niet.  :-[

Maar beloofd, die plaats ik zo snel mogelijk en ook kom ik dan even reageren op al jullie berichtjes.

Oh en ik zag vanmorgen ook nog dat ik de 30000 bekijkers was gepasseerd.  :D

Bedankt allemaal!!!!  :-* :-* :-*





Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

marilyn

hoikes caroline

jakkes zeg  :-X wat erg dat je net dan een migraine aanval kreeg  :-\ jammer van je etentje  :'( maar gelukkig heb je nog van de fijne wandeling kunnen genieten  ;)
je foto's die houden we wel te goed , rust eerst maar eens goed uit  ;)

groetjes marilyn

bobbie

Hoi Caroline,

Wat verschrikkelijk balen zeg, die migraine-aanval. Ik ken ze van mijn buurvrouw/vriendin/collega. Die heeft het ook weleens, nou die is dan flink ziek hoor :-\.

En net wat je zegt: als je totaal ontspant komt alles eruit, hoe dan ook.

Wat een ontzettend leuke collage van die blonde koppies, heel leuk.

En wat leuk dat Unique je fluitje beantwoord.

Zo is Chaplin ook zo'n leukerd. Die gaat tegen de avond op een bepaald plekje in de voliere zitten en begint heel zijn riedel af te riedelen. Het feijenoord lied, hij zegt koppiekrauw,hallo, nog een lied wat ik niet ken. Doet nu al een fluitje van Herman na. Leuk he. Wie weet  gaat Unique dat ook wel doen.

Doe de komende dagen lekker rustig aan (humhum, met 3 kids ::)).

Groetjes, Nel :)

♪ Marlies

Hoi Caroline, ;D

Vervelend voor je dat een leuke dag zo moet eindigen. Maar beter zo'n aanval na een leuke dag dan na een kl*te dag.  Hier ben je in elk geval mee weg en dat pakt niemand je meer af. :P

Leuke handtekening heb je gemaakt zo met die kinderkopjes. ;D

Doe vandaag nog maar rustig aan, dan knap je zo weer op.
Beterschap.

Groetjes Marlies ;)