19 juni 2025, 11:45:36

House of birds....

Gestart door ROCKS, 2 januari 2006, 22:38:28

« vorige - volgende »

Ineke

Citaat van: Wilma1 op  7 juli 2006, 23:36:50
EN ik BLIEF idd GEEN APPELSAP....bleeeeeeehhhhhhhhhhhhhhh....

En waarom met Ineke WEL naar het strand en IKKE niet ??? puhh.....wat heeft zij wat ik niet heb ???....maar ja ze is wel verplicht een HELE dag te blijven, OF ze moet tegen de files inrijden  ;D ;D ;D ;D ;D
:-* Wilma


Nellie, t lijkt me inderdaad n lastige klant ;D Want appelsap is LEKKER Wilma! Oeps, nu moet ik weer aan Wilma's foto's denken, hoe lang ze in de file stond....ze heeft toch wel veel voor n bezoekje over :-*
Nellie, succes met t voeden van de kleintjes en natuurlijk geluk dat je maandag al tegen n goeie airco aan loopt.

Wilma1

Pas op he?!!  >:(  :P

Hee, Nelliepellie,

De oudste is ook wel heel erg aktief he, die zit geen moment stil...dus 2x bijpappen zou voorlopig even geen kwaad kunnen. Stacy is pap af...ze eet goed, moet nu alleen leren beneden te eten in de vooraad silo, want daat zit altijd meer in dan in de kleine bakjes, waar ze soms met zijn allen inzitten....de anderen eten nu ook beneden, dus zij gaat ook wel.

Succes met je airco, het gaat weer warm worden begrijp ik!

;) Wilma


Kijk ook eens bij:

*DEEL1 *DEEL2 *DEEL3

ROCKS

Citaat van: Wilma1 op  9 juli 2006, 00:37:08
Pas op he?!!  >:(  :P

Hee, Nelliepellie,

De oudste is ook wel heel erg aktief he, die zit geen moment stil...dus 2x bijpappen zou voorlopig even geen kwaad kunnen.


Wilmaatje...je weet er niets van!!! ;D De oudste....heeft vandaag een inhaalslag gemaakt en wat ie v d week zo druk en actief was, zo rustig was tie vandaag!! Hij heeft heel lang bij mij tegen me lijf gelegen, en ik maar kroelen...kroelen....kroelen... :D
Ik was blij dat Danny met zijn vriendinnetje thuis kwam en ik heb hem toen zo in haar handen geduwd en gezegd: wil je lekker kroelen? Hierzo, ga je gang!! :P

Ik heb een pak pap gekocht, dus ze kunnen er tegenaan!
Lilo had ook weer zo'n bui, net als v d week, ik heb haar bij Danny gebracht, die lag op zijn bankje te luieren. Hup...Lilo op zijn borst en kroelen!! En als ie niet kroelde bleef ze gewoon liggen, ze vond het allemaal wel best! :P

Sunny....die was vandaag erg fladderig, en ondeugend, ik zal zorgen dat je je handjes vol hebt aan haar! :D Als ik haar weer in de kooi zette, zat ze nog voor ik me omdraaide al weer in de deuropening, startklaar om weer weg te vliegen! :o
Met het voeren moet ik haar en broer zowat in een houdgreep doen, anders lukt het niet. Is bij sukkeltje Lilo wel anders, die lust er dus echt wel "pap" van!  :D

Morgen maak ik weer foto's. Mogen jullie weer meegenieten, oke?

Truste, Nellie :-*




                                         ROCKY  *R*I*P*
                                          28 maart

Wilma1

Die Ollie "piest echt naast de pot" he, dat ze NEE heeft gezegd tegen Lilo  ;D ze zal zich de volgende X wel bedenken  ;)

Danny vind het vast niet erg ff te kroelen met de vogels ...Siepie is ook al graag bij hem, dus kunnen er best wat bij....een vogelpeuterspeelplaats  ;D ;D ;D....en altijd met zijn meisje kroelen  :-\ moet wat variatie in zitten hoor  ;D ;)
:) Wilma


Kijk ook eens bij:

*DEEL1 *DEEL2 *DEEL3

Olga en Hans

Hoi Meiden,

Het is me niet gelukt met Lilo  :(, Lilo wordt dus geen Yellow  :'(. En naast de pot piesen gebeurt me wel meer, als ze bij het lab ook wat van me willen hebben  ;D, ben tenslotte geen jongetje en met sturen heb ik moeite  ;D.

Lieve lieve Nellie kunnen we samen al iets afspreken voor als Ricky en Sammy weer zin krijgen  ;) :o ;D.

:D :D :D Die Danny moet toch oefenen met kroelen, eerst de ene lievertjes en dan zijn grote lieverd of ist anders om  ;D.

Liefs Olga.


Tjico    01-01-2004       Coco en Kaya
Spykie  06-07-2004       zijn verhuisd    
Coco    17-07-2004       en wonen sinds
Rocky   07-08-2004       07-10-2007
Kaya     04-04-2005      bij Cobie.
Yoeri    17-05-1993

ROCKS

Hey....

Vandaag weer iets leuks gezien! ;D
Niet alleen ik ben gek op beren, maar Coco ook!
Hij liep maar met Eddie op mijn pc kastje te banjeren waar ze lekkere zonnepitjes en brood hadden gehad.
Ineens hoor ik een raar, maar bekend geluidje, dus ik vlieg omhoog, en ja hoor....... ;)


Coco probeerde mijn beer te verleiden!! WHAAH!!

En Eddie zat maar in zijn pootjes te bijten, haha.
Wat een malloot, hé? :P
Mijn beer......
En op het eind riep ie ook weer zijn eigen naam, dat deed ie ook altijd toen ie met Ricky (die nu bij Maris zit) wipte.
Hij zegt dan echt: Cocooooh!
Alsof ie zeggen wil, wat kan ik toch lekker wippen, wauw...
Wat was dit lekker, zeg! ;D

Mocht het weer voorkomen -vandaag twee keer!!- probeer ik er een filmpje van te maken, oké?
Heb dan hulp nodig met het op het forum zetten, maar er is misschien wel iemand die me dat kan vertellen?

Ik ga nu foto's uploaden van de jonkies. Tot zo! Nellie


                                         ROCKY  *R*I*P*
                                          28 maart

marilyn

9 juli 2006, 20:59:22 #501 Last Edit: 10 juli 2006, 12:54:18 by marilyn
hoikes nellie

hahahaha leuk verhaal zeg  ;D ik kan me je reactie al voorstellen  ::)  :P coco is kennelijk verliefd  ::) maar of je daar jonkie's van gaat krijgen  ??? denk het niet maar alé wel leuk om mee te maken denk ik  :D

groetjes marilyn

Wilma1

Dan wil IK er OOK 1tje!!!!!!!!
;D ;D ;D een gevleugeldebeervalk...wauwwwwwwwww


Kijk ook eens bij:

*DEEL1 *DEEL2 *DEEL3

ROCKS

Hey Marilyn....

Leuk hé?
Wordt de allernieuwste mutatie: TEDDY-VALKJES :)
Ik heb de primeur!

Hier wat foto's van de jonkies, ik kan ze niet meer echt baby's noemen.
Lilo is de eerste die echt uit een voerbakje gaat eten, kijk maar.

Ze doet echt haar best, en zoekt zaadjes uit die ze kan eten.

De kwaliteit is wat minder, maar het was moeilijk met zoveel wit en de tralies die reflecteren. Maar goed, beter dan niets, toch?




Sunny lekker aan het poetsen, in de grote kooi


Broer zit ook in de grote kooi, had zich net gepoetst en uitgeschud, zijn veertjes staan helemaal bol, en Sunny zie je ook nog net, lekker poetsen.

Dit was het weer even voor vandaag, andere keer weer verder.

Doeiii, Nellie


                                         ROCKY  *R*I*P*
                                          28 maart

Wilma1

Ik wil Sunny helemaal op de foto!!!!!  >:(   ;D


Kijk ook eens bij:

*DEEL1 *DEEL2 *DEEL3

ROCKS

Wilma....

Moet je nog een brilletje erbij dan? 8)
Kijk je wel goed?

Doeiiii, Nellie


                                         ROCKY  *R*I*P*
                                          28 maart

marilyn

hoikes nellie

mochten er toch teddy-valkjes van komen dan wil ik er ook wel ééntje ze  ;D  8)
mooi foto's  ;) je kleintjes worden idd groot nu hé  :o

groetjes marilyn

Olga en Hans

Hoi Nellie,

Mag ik er dan ook, eentje maar  ;) :-*. Ik heb heel wat beren, maar geen eentje met vleugeltjes en heb ook heel wat bloemenkindjes, die hebben wel vleugeltjes, maar dat zijn weer geen beren.
Leuke foto's van je grote baby's  :D.

Liefs Olga.


Tjico    01-01-2004       Coco en Kaya
Spykie  06-07-2004       zijn verhuisd    
Coco    17-07-2004       en wonen sinds
Rocky   07-08-2004       07-10-2007
Kaya     04-04-2005      bij Cobie.
Yoeri    17-05-1993

Ineke

Ha, grappig met die beer en dat ie Cocooooo zegt. Van Gerda heb ik n tijd geleden n goeie tip van n (gratis) programma gekregen hoe extensies van filmpjes om te zetten, mocht je dat bedoelen met hoe te plaatsen.
Als de extensie wel juist is kun je gewoon je filmpie uploaden naar bijv. photobucket en die link dan met t derde icoontje van links plaatsen. Anders mail je maar!


Wilma1

Als "het" allemaal OKE is...lees ik het hier ook wel  ;)  :D
:D Wilma


Kijk ook eens bij:

*DEEL1 *DEEL2 *DEEL3