20 juni 2025, 00:44:41

House of birds....

Gestart door ROCKS, 2 januari 2006, 22:38:28

« vorige - volgende »

Ineke

Ja, ik heb ze gevonden Mariska! Oeps, ze zijn volgens mij te groot om per post te laten sturen...jammer.
Dan moet ik maar watertanden bij jouw foto's :D

ROCKS

Hoi Ineke,

Ik ben ook helemaal weg van die takken! Maar ik kan er zo eentje halen, het is bij mij vandaan nog geen vijf minuten met de auto, haha.
Is er bij jou in de buurt niet een winkel waar je het kan bestellen dan?
Als ik iets nodig heb, voer ofzo, dan ga ik naar de Discus dierenwinkel en bestellen ze het voor me, want ze verkopen niet het teurlingvoer wat ik wil. Maar bestellen kunnen ze het wel.
En zo is het ook met speelgoed, of wat dan ook, ze hebben van die boeken en daar staan de afbeeldingen in en wat je nodig heb bestellen ze voor je, dus da's wel fijn.
Ik zal wel voor je kijken de volgende keer, voor die takken, of ze ie ook kunnen leveren, en dan kan je in jouw buurt bij een discus er eentje bestellen, oke?

Doeiii, Nellie


                                         ROCKY  *R*I*P*
                                          28 maart

ROCKS

Hey.....

Ongeveer een uurtje geleden is GROTE BROER uitgevlogen.
Ik vermoedde al dat het niet lang meer zou duren, ik hoorde telkens al fladdertjes uit het blok komen, gister.
En nu, ik hoorde fladderdefladder, en toen een droge plof......ja hoor, daar lag ie, op de grond.
Gelijk paps en mams erbij, om hem te bewaken, whaaaah.....je bent je leven niet zeker met die twee.
Broer zit nu in de kooi, in de woonkamer, en ik zag nu net ook al Sunny klaar zitten in de opening van het blok, dus die zal ook niet te lang laten wachten.
Misschien haal ik ze allebei wel gelijk naar de kamer, en doe ik ze in de kooi, dan is het voor paps en mams ook makkelijker, met voeren enzo. Hoeven ze niet meer elke keer heen en weer te vliegen naar dat andere kamertje, en weer naar de kooi in de woonkamer.
Nu moeten ze gaan leren eten, haha, dat is zo leuk, als je ziet hoe paps probeert voor te doen hoe broer moet eten.
Ik heb nog geen foto's maar die zullen niet te lang op zich laten wachten, denk ik.

Morgen ga ik om een mobiele airco, ik kan niet goed tegen die warmte met mijn astma, en het is voor de valkjes ook wel lekker, ze zijn nu zo loom en stil, tja, is niet gek ook, wie is dat niet met dit weer?
Ohhh, was het maar vast maandag.......pfffff......

Doeiii, Nellie


                                         ROCKY  *R*I*P*
                                          28 maart

Ineke

Nellie, je bent n schatje, maar dat hoeft niet. Ik heb al wat besteld. Succes met je mobiele airco, kijk uit dat je valkjes niet de lucht in vliegen ;D

Olga en Hans

Hoi Nellie,

Ohhhhhh dat grote broer wil vliegen, wat gaat het toch snel en dan zijn 2 zusjes nog. Jaaaaaaaaaaaa dat die paps en mams 2 haviken zijn weet ik ook al  ;D ;D ;D.
Maar doe jij grote broer, Sunny en Lilo maar in de kooi in de kamer, dan komt het blok weer vrij voor............ ::) ;D :D.
Hoe zo hebben die 2 het dan rustiger, volgens mij gaan ze zich het apelazeres vliegen  :D.

Hoest met je airco, heb je hem al, trouwens IK geniet van de warmte en als ik naar jou toe wil, zal ik m'n winterjas wel meenemen  ;).

Tot gauw,  :-* Olga.


Tjico    01-01-2004       Coco en Kaya
Spykie  06-07-2004       zijn verhuisd    
Coco    17-07-2004       en wonen sinds
Rocky   07-08-2004       07-10-2007
Kaya     04-04-2005      bij Cobie.
Yoeri    17-05-1993

ROCKS

Hey.....

Weer ff een kleine update.
Zondag heb ik de zusjes ook uit het blok gehaald en in de kooi gedaan. En ze vinden het prima. Ik had net een leuk momentje, met een van de zusjes, kweenie wie. :)
Ze kwam op het plankje wat in de deuropening hangt zitten, en zat een beetje te kijken wat ze allemaal uit kon halen.
Nah, tot ze van het plankje viel natuurlijk.
Ik moest haar pakken, en ff lekker met haar kroelen, wat ze heeeeerlijk vond. Ze lag op me borst, en werd gekroeld, wat wil je nog meer? ;D
Na een tijdje was ik het zat, en zette haar in de kooi.
Dat zinde haar dus duidelijk niet, en voor ik het wist zat ze weer op het plankje, net zo lang te klieren tot ze het voor elkaar had, en ze weer in me hand lag. :)
Nouh......ik had letterlijk kramp in me handen, en ook nog handen tekort, want paps en mams wilden ook kroelie!!!
Daar zat ik dan, met drie kroelkonten, en maar twee handjes..... :(

Morgen krijg ik versterking, dan komen Willie en Ollie, haha de zingende zusters. ;D
Zodra ze binnen zijn duw ik ze een jonkie in de handen en die mogen er pas weer uit als ze weg gaan.
Willie mag Sunny, en Ollie krijgt adoptie valkje Lilootje, die moet natuurlijk ook ff lekker doodgekroeld worden.
Ikzelf neem dan wel broer onder handen.
Dan zijn ze alledrie onder de pannen, haha.
Dames, bereid jullie dus maar flink voor!!! :P

Willie......neem je je camera nog mee?
Dan kan je al dat moois hier voor eeuwig vastleggen? :D

Als het morgen weer zo verrot heet is ga ik niet naar het hutje op het strand hoor, no way!
Enne.....me airco heb ik ook nog niet!! Ben boos!! >:(
Ze hadden er maar vier binnen gekregen en die waren in no time weg, jaaaah.....gek hé?
Nah, ik ben al aan het kijken naar een ander, dus er komt er vast wel eentje.
Nouh, dit was het weer voor eventjes.
Misschien een volgende keer weer foto's.

Doeiiii, Nellie



                                         ROCKY  *R*I*P*
                                          28 maart

marilyn

hoikes nellie

hihihihihihi heb je ook handen te kort om te kroelen  ::)  :P
ik hier ook maar af en toe heb ik eens wat hulp van mijn jongste dochter (als ze niet moet werken  ::))die ziet de birdie's ook zo graag .
en wat de warmte betreft het is hier ook veeeeeeeeeel te warm om goed te zijn maar ik heb toch één koel plekje in mijn huis waar er een mobiele airco staat  ;D ik hoop dat jij jou airco algauw hebt  ;)

groetjes marilyn

Olga en Hans

Hoi Nellie,

Tot morgen  :D en slaap lekker.

:-*Olga.


Tjico    01-01-2004       Coco en Kaya
Spykie  06-07-2004       zijn verhuisd    
Coco    17-07-2004       en wonen sinds
Rocky   07-08-2004       07-10-2007
Kaya     04-04-2005      bij Cobie.
Yoeri    17-05-1993

ROCKS

Heeey Ollie....

Jaaaah, slaap lekker!
Tot morgen! :-*

Nellie


                                         ROCKY  *R*I*P*
                                          28 maart

Ineke

Citaat van: ROCKS op  4 juli 2006, 15:04:11
Hey.....
Nouh......ik had letterlijk kramp in me handen, en ook nog handen tekort, want paps en mams wilden ook kroelie!!!
Daar zat ik dan, met drie kroelkonten, en maar twee handjes..... :(

Jammer dat je niet meer handjes hebt, want met twee handen en zoveel kroelkonten kun je geen foto maken  :)
Zo te lezen heb je vandaag n leuke dag voor de boeg, dus: veel plezier!

ROCKS

                     


                   YEAH.....HET REGENT!!!

Ohhh, ik ben zo blij, heeeeerlijk!
Ow.....ook onweer, da's minder.
Van mij mag het pijpestelen gaan gieten, echt wel!

Doeiiii, Nellie


                                         ROCKY  *R*I*P*
                                          28 maart

jippie

Nou, nou, Nellie...  ;)

Hier kwam het ook net met bakken uit de hemel. Kuif zat helemaal verstijfd in de vensterbank naar buiten te kijken. De tuin haalt opgelucht adem. En het wordt wat koeler heb ik begrepen!

Een heel fijne dag vandaag en knuffel de kleintjes maar eens extra!
(Krijg ik straks een klein verwend nestje in huis?  ;D ;D)

Groetjes, Anne

Agnes

Regen? ???

Waar wonen jullie? 
Ik kan hier ook wel wat afkoeling gebruiken ;) ;D

Groetjes van Agnes.

Groetjes van Agnes en de Veluwse valkjes.

ROCKS

Agnes.....

Helaas, de regen was veel te kort! Maar wel ff lekker, en het had van mij de hele dag wel mogen duren, maar ach.


De dames zijn net weer weg, het was zeer gezellie... Willie....Ollie.....en......Nellie..... :P
Ik heb bijna tascontrole moeten doen, haha, :D het was echt erg.
Foto's komen eraan, die moet Willie nog effe doorsturen, en dan zal ze vast wel wat hier plaatsen en in haar eigen toko natuurlijk ook. :)

Dussss....nog ff geduld, en ANNE.......maak je borst maar nat! :o

Doeiiii, Nellie :-*


                                         ROCKY  *R*I*P*
                                          28 maart

Olga en Hans

Hoi Anne,

Je hebt pech met Lilo, die wil met mij mee. Ze is zo'n grote kroelkip en wou niet meer bij mij vandaan, ze heeft al die tijd bij me op schoot gelegen, oogjes dicht en heerlijk liggen genieten van mijn kroelvinger  :D. Ik ben helemaal verliefd op haar. Wacht jij op de volgende ronde van Ricky en Sammie  ;).

Groetjes Olga


Tjico    01-01-2004       Coco en Kaya
Spykie  06-07-2004       zijn verhuisd    
Coco    17-07-2004       en wonen sinds
Rocky   07-08-2004       07-10-2007
Kaya     04-04-2005      bij Cobie.
Yoeri    17-05-1993