19 juli 2025, 23:28:21

Sietskes valkjes uit Almere.

Gestart door Quendi, 10 januari 2006, 20:51:57

« vorige - volgende »

Quendi

Hoera Hoera Hoera!!!

Er zijn 3 baby valkjes geboren!! Waarvan 1 lutino popje  ;D.

Ik keek vanochtend in het nachthok, hoorde ik ineens gepiep. Dus ik gauw kijken. Ja hoor, 3!!! jongen. allemaal in 1 dag geboren.

Groetjes Sietske

♪ Marlies

Hoi Sietske, :D

Leuk, een drieling ;D :o


Groetjes Marlies ;)

*Esther*

He
Ik hijs je even omhoog hoor ;)
Hoe gaat het met je valkjes?
gr Esther

Quendi

8 juni 2006, 19:48:02 #108 Last Edit: 8 juni 2006, 19:50:51 by Quendi
Ow dank je:), ik was al zo diep gezakt  ::).

Nou, de drie jonkies zijn dood gegaan toen ze net 1 week oud waren. Alle 3 tegelijk  :'(. Ik denk een virus want de dag ervoor had ik een nieuwe vogel aangeschaft. Nu weet ik wel beter, en zal alle vogels in quarantaine zetten als ze nieuw binnen komen. Stom stom stom >:(.

Maar dat koppel heeft inmiddels alweer 4 eitjes waarvan 3 bevrucht, deze komen vanaf dit weekend uit, dus dat gaat heel snel. Ze hadden namelijk na 4 dagen dat hun jongen dood gingen meteen al nieuwe eieren gelegt.

Pimmetje, mijn ultra bont geparelde man heeft 2 bevruchte eitjes samen met een geparelde split bonte pop (dat popje van de Ranzijn!! ;D). Deze man heeft maar iets van 6 grijze veertjes over het hele lichaam, en de rest geel. Dus ik hoop op zwaar bonte jongen van die 2. Dit koppel heeft tevens een bevrucht eitje van mijn bourkekoppeltje. Die krijgen de rust niet om zelf hun jongen uit te broeden. Voor ik het wist hadden ze het ei erbij gelegd, en ik was te laat om het eitje eronderuit te halen. Dus het is maar gokken of ze hem kunnen opvoeden.

Mijn fallow koppel die ik van Mandy heb, hebben inmiddels 2 eitjes! Vandaag hebben ze de 2e gelegd, dus ik moet nog even wachten met schouwen. Maar ze voelen zich blijkbaar wel thuis bij mij  ;D. Ik zou het echt geweldig vinden als ik fallow jongen krijg. Hier heb ik al zolang op zitten wachten.

Mijn zebravinkjes hebben ook 7 eitjes waarvan de helft zowiezo bevrucht is, dus het zou wel leuk zijn als zij ook jonkies krijgen.

Mijn kanaries hebben nog niets gedaan, maken wel nesten en broeden, maarja, zonder eieren gaat het een beetje moelijk  ::).

Groetjes Sietske

*Esther*

Hoi
Heb jij een adv op MP staan?
Dat is wel een mooiert!
Alleen zoek ik erg dringend mannetjes!
Het is zoooo verleidelijk. Waarom doe je haar weg?
gr Esther

Quendi

Hoi Esther,

Ik wilde een mannetje voor mijn bont geparelde witmasker popje. Maarja, met 2 popjes kan je niet zoveel  ::). En ik kan dit popje niet houden, want dat betekend dat er dan weer 2 mannen bij moeten, en dat past weer niet.

Dus ja, die advertentie, is van mij. Je bedoeld toch de cinnamon bont geparelde witmasker?

gr Sietske

*Esther*


Mandy

Hé Sietske,

Hoe is het met Fred&Wilma, hebben ze al bevruchte eitjes? :)
Groetjes van Mandy en de hele beestenboel.
Wil je ons zien, kijk dan op; www.mandysbeestenboel.nl

Wilma1

Ik heb daarnet even "mezelf" bewonderd bij Mandy  ;D ;D ;D en vond het best gaaaaaaag dat er een vogel dezelfde naam heeft dan ik en daarbij heel mooi is  :P ....Fred natuurlijk ook  ;D!!!!

Succes met een nestje !!!
;) Wilma


Kijk ook eens bij:

*DEEL1 *DEEL2 *DEEL3

Quendi

Jaa Wilma is ook heel erg mooi!! ;D
hihi

Met Fred en Wilma gaat het ook heel erg goed. Ze hebben 2 bevruchte eitjes en de eerste komt volgende week maandag ongeveer uit. Dus aankomende maandag. ;D

Ik heb op het moment 4 jongen. 2 nesten liggen onder 1 koppel. Dus 2 jongen van hunzelf en 2 jongen van een ander koppel die ze hebben verstoten. Dit gaat goed. Kleuren weet ik nog niet want ze zijn pas 1 week oud.

Ik heb ook 2 cinnamon jongen te koop waarvan 1 gepareld. Deze zijn ongeveer deze week wel zelfstandig en ze zijn tam. dus als iemand interesse heeft???  :)

Groetjes Sietske

Wilma1

Allemaal HEEEEEEL verleidelijk, maar ik heb net STACY opgehaald bij Rianne  ;D....een supermooie parel!

Leuk dat Fred en Wilma al 2 eitjes hebben....Pebbles en BamBam  ;D ;D ;D....
:D Wilma


Kijk ook eens bij:

*DEEL1 *DEEL2 *DEEL3

•=Bonnie=•

Dat is inderdaad een fraaie, maar ik mag ook echt niet van mezelf  >:(

Mandy

Citaat van: Quendi op 20 juni 2006, 16:43:27
Jaa Wilma is ook heel erg mooi!! ;D
hihi

Met Fred en Wilma gaat het ook heel erg goed. Ze hebben 2 bevruchte eitjes en de eerste komt volgende week maandag ongeveer uit. Dus aankomende maandag. ;D


Hé wat leuk, ben benieuwd, met het geparelde valkje bij Suske&Wiske gaat het goed. :)

En gefeliciteerd met je 4 jongen. ;)
Groetjes van Mandy en de hele beestenboel.
Wil je ons zien, kijk dan op; www.mandysbeestenboel.nl

Quendi

 :'( Het zijn er inmiddels 3...

Vanmorgen lag er 1tje dood. Hij had een zwarte buik, zwarte ontlasting en zijn krop en borst waren helemaal gek geel...

Ik weet niet wat het kan zijn... Zijn nest genoten hebben gelukkig niets.

Quendi

21 juni 2006, 10:34:33 #119 Last Edit: 21 juni 2006, 10:37:55 by Quendi
De cinnamon  :) Ik vermoed een man


De cinnamon geparelde  :) Ik vermoed een pop





Zoals je kan zien zijn ze een beetje geplukt. Dit komt omdat er veel mannetjes het blok in gingen omdat ze allemaal het popje geweldig vonden. Dus waarschijnlijk door concurrentie. Maarja, dit groeit dus gewoon weer aan gelukkig. Ik zie de nieuwe pennetje al zitten.

Ze zijn op te halen in Almere.

Ze zijn dus tam en blijven een tijdje binnen totdat ik zeker weet dat ze zelfstandig eten.

Het zijn echt snoepies, het liefst hielt ik ze zelf, maar dan zou het hier heel erg vol zijn, als ik elk valkje zou houden  ;).