18 juli 2025, 17:18:14

De vogeltjes van Valerie. FOTO'S

Gestart door Valerie, 18 februari 2005, 17:12:37

« vorige - volgende »

Caroline

Hoi Valerie,

Heel succes met de overhuizing!!

Groetjes van Caroline
Pablo, Rocky, Noa, Coco, Eros, Diégah, Amor, Perle, Ricky, Kouros,
Princess, Armani, J´adore, JOOP! Queenie, Van Gils, Giorgio,
Jim, Anaïs, Naomi, Dior, Jasmijn, Vlinder, Ashley, Juicy, Tommy,
Isabella, Azzaro, Lilly, Zara, Valentino, Dolce & Violet.


Regelmatig jongen.



KLIK op foto.

Valerie

Hoi,

Vanavond zal ik proberen wat foto's te maken, maar heb geen idee wanneer ik ze kan plaatsen. We zitten nl tot 18 april zonder internet.
Dus kan ik enkel af en toe op m'n werk kijken.  ;)
als alles goed is, hebben we vandaag al 3 slaapkamers geverfd.  :)



Ankie

Hoi Val

Ik ben wel heel erg benieuwd naar de foto's ,maar wacht geduldig af !!!(wat kan ik anders)!

Groet van Ankie

~Natas~

Hoi Valerie,

Dan schieten jullie toch lekker op.
BEn ook erg benieuwd naar de foto's en hoe jullie huisje eruit ziet.
Hoezo nieuwsgierig..........nee hoor  :P
En geen internet dat kan niet, voor al deze verslaafde mensen op het forum  :-*
Succes verder

Groetjes,

Natas

Valerie

Hoi allemaal!!!!!  ;D

Het heeft lang geduurd, maar ik heb eindelijk een namiddagje vrij en zit nu heerlijk in de open veranda. (zie haast niks op m'n beeldscherm door het vele licht)
De verhuis is heel erg goed gegaan. Alles is over, behalve de vogels. De garage staat nog vol met dozen en het is Han helaas niet gelukt om al aan de vogelafdeling van de garage te beginnen. Dus moet ik nog even geduld hebben.
Het huisje is prachtig en erg gezellig. Het is nog wel koud binnen (18 graden maar), de zon komt niet echt naar binnen in de woonkamer. Hopelijk blijft dat komende zomer zo, dan is airco niet nodig.  ;D De tuin is prachtig, maar de vijver heeft onderhoud nodig en daar hebben wij niks verstand van.  ???  Er is veel groen aan het oppervlak, erg vies lijkt het en ik weet niet hoe vaak je vijvervissen eten mag geven.  ???
Daar moet ik nog achterkomen.
Ik zie dat hier ook veel gebeurd is, ben er nog niet aan toe gekomen verder dan titels te lezen.
Donsjes bij Roosje  :) geelwang bij Mariska? Eitjes bij Rianne?
Ik heb blijkbaar nog heel wat bij te lezen, maar het zal nog even duren, want ik wil zo snel mogelijk de dozen weg zodat er ruimte voor de vogels kan komen. Als ik zo alleen zit hier mis ik ze enorm.  :( En Peppie is zo'n kroelkont geworden. Valko wordt helaas weer geplukt. Maar ik wil hen komende zomer een broedblok geven om te kijken of dat helpt.
Even heel wat anders... had ik al verteld dat ik een kontraktverlenging voor 6 maand gekregen heb op m'n werk in Deventer? Ik mag er nog t/m september blijven. Ik hoop zo dat dat een keer vast wordt ipv waarneming. Het is daar echt heel fijn. :)
Ik ga weer even een paar andere dingetjes doen, hier en daar wat bijlezen en dingetjes opzoeken.
Groetjes,

Valerie



Roosje

Gefeliciteerd met eh...alles! ;D

Nu gauw de vogeltjes over, anders is het zo stil in dat nieuwe huis ;)

Rianne

Hey Valerie!
Leuk dat je weer even komt kijken hier.
Wij hebben vroeger ook een vijver gehad. De vissen gaven we 's ochtends te eten, en net zoveel dat het in 1 keer op gaat. Af en toe gaven we rond 4 uur nog wat.
De groene aanslag is wss alg. Dit haalden wij met onze handen eruit, en ook het overschot aan zuurstofplanten. Een fontein erin houdt het water in beweging en dat is goed voor de kwaliteit. :)
Jammer dat je valkjes nog niet naar jullie nieuwe huis kunnen. Kan me heel goed indenken hoeveel je ze mist.
Plaats je gauw foto's van het huis? Ik ben benieuwd! :D

Valerie

Hoi Rianne,

Ik heb wel een paar foto's, maar geen tijd ze te verkleinen.
We hebben een fontein in de vijver, dat scheelt. Geef je de vissen elke dag eten?



Rianne

In de lente, als het wat warmer werd, en zomer gaven wij ze elke dag. In de herfst bouw je dat af en in de winter krijgen ze niks. :)

Valerie

Dan krijgen ze dus nu te weinig. En ik tegen Han zeggen, dat mag maar om de maand.  :o :o
Ga ik ze zo nog wat bijgeven.



Rianne

Beter te weinig, als te veel. Geef eerst een klein beetje en kijk of ze dat op eten. :)

Valerie

Dat kleine beetje was zo op. Ze vochten er voor.



Rianne


Valerie

Precies! Ik hoor ze telkens boven water komen happen.  :D
Waar blijven die eenden nou? ;D



valkchico

Hallo Valerie,

Gefeliciteerd met de internet aansluiting in jullie NIEUWE HUIS!!!

Nu snel alles uitpakken en de garage in orde maken voor de vogels en dan net op tijd klaar om lekker bij de vijver te genieten van de zomer.

gr esther