eerste nestje zie nieuw dagboek (Yes Nalaen Simba hebben weer eitjes)

Gestart door caro, 9 maart 2006, 17:32:34

« vorige - volgende »

Lin

ja het is hier veels te leuk, echt een verslaving!

vooral de kleine valkjes in de dagboeken zijn mijn favoriet.


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

Riny

Hoy Caroline
Ík gebruik als nestmateriaal ook altijd houtvezels .
Dat is ook veel zachter voor de kleintjes.
Je kunt ook Aubiose gebruiken ,dat is wel iets prijziger.
Groetjes Riny :D

caro

10 maart 2006, 11:16:00 #17 Last Edit: 10 maart 2006, 11:17:32 by caro
bedankt voor de tip Lin en Riny

dat wist ik niet. en inderdaad er was 1 ei beschadigd en dus niet uitgekomen.

caroline
Hobbykwekerij " Het Valkjesparadijs "



http://members.lycos.nl/hetvalkjesparadijs/

Riny

Hallo Caroline
Het grote voordeel van houtkrullen vindt ik dat je ze stevig aan kunt drukken.
Dan kunnen de eitjes nooit op het hout van het nestblok terecht komen,en zodoende beschadigen.
Het zelfde geldt voor de jonkie's.
Groetjes Riny

caro

Hobbykwekerij " Het Valkjesparadijs "



http://members.lycos.nl/hetvalkjesparadijs/

caro



dit zijn ze alle vier



zoals belooft de foto's

groetjes

caroline
Hobbykwekerij " Het Valkjesparadijs "



http://members.lycos.nl/hetvalkjesparadijs/

caro

Hallo,

Ik wilde eerst even iets over mezelf vertellen, dit ben ik verleden week helemaal vergeten door de opwinding van de jonge valkjes.

Ik ben Caroline ik ben 38 en ik ben getrouwd met Michael hij is 40. Michael is vrachtwagenchauffeur en ik ben thuis voor de kinderen. Wij hebben 2 kinderen, 2 jongens, Wesley van 12 en Mitchell van 7. Wij hebben ook nog een hond, Beau een bouvier.

Vorig jaar mei kreeg Wesley van zijn opa een jonge valk. Wat ik niet zag zitten maar ja ik had het beloofd. Toen begon Mitchell van ik wil ook een vogeltje, dus in juli kwam de 2 valk er bij. In november 2005 is er buiten een voliere geplaats. Ik heb het helemaal te pakken van de vogels. Wij gaan ook binnenkort de voliere vergroten. Ik wist niet dat het zo verslavend was. Ik vind het zo leuk en zeker na het eerste nestje ben ik niet meer te stoppen. Dit had ik nooit van mezelf gedacht, ik heb altijd honden gehad ook wel katten dus een  vogel zag ik niet zitten. Maar ja het is anders gelopen.

Wij hebben 2 valken en een parkiet binnen zitten en in de voliere buiten zitten valken, parkieten, kwartels, eleganten en kakariki's.

Ik heb vroeger altijd de droom gehad om te gaan fokken met honden of katten. Maar dat is erg duur en je moet zoveel overhoop halen dus daar ben ik maar van afgestapt. Ik vind de vogels zo leuk dus dan maar vogeltjes kweken. Ik wil hier echt mee verder als het lukt.

ik zal zo ook nog een paar foto's van de valken sturen.

groetjes


Caroline
Hobbykwekerij " Het Valkjesparadijs "



http://members.lycos.nl/hetvalkjesparadijs/

caro


dit is Nala de moeder van de valkjes

deze foto heb ik vanmorgen gemaakt




dit zijn ze alle vier. ik krijg nu problemen om ze alle vier op mijn hand te krijgen. ik wist niet dat ze zo hard zouden groeien.

groetjes

Caroline
Hobbykwekerij " Het Valkjesparadijs "



http://members.lycos.nl/hetvalkjesparadijs/

Rianne

Hoi Caroline,

ze groeien echt heel hard bij jou! Leuk dat je een dagboek bij gaat houden, ik wens je er veel plezier mee. :D

caro

Ik heb zeer triest nieuws. Mijn jongen zijn dood waarschijnlijk aanvallen door mijn parkieten



groetjes


caroline

Hobbykwekerij " Het Valkjesparadijs "



http://members.lycos.nl/hetvalkjesparadijs/

Gerda

Hoi Caroline,

Wat een triest nieuws!!
Zijn het grasparkietjes die dat gedaan hebben?? Dat gebeurt wel vaker met grasparkieten, die kunnen dit gedrag vertonen. Sommigen vermoorden zelf hun eigen jongen en hakken ze helemaal open.
Wanneer ze het eenmaal doen, zullen ze het ook blijven doen. Misschien moet je kijken of je, wanneer je weer een nestje wil, een gedeelte van de voliere kan afschermen, zodat de grasjes er niet bij kunnen.

Het is vreselijk om jonkies zo te vinden,
Sterkte ermee, Gerda

Rianne

Ahh nee toch, wat vreselijk... :'(

Riny

Hoy Caroline
Dat is vreselijk als je jonkie's op deze manier sterven.
Helemaal om je kinderen dat te vertellen.
Ook ik heb dat eens meegemaakt.
Bij mij waren de grasparkieten de boosdoeners.
Daarom kun je het beste ,wat Gerda ook al voorstelde,grasjes en valkjes in het broedsezoen beter scheiden.
Groetjes Riny :'(

caro

Allemaal bedankt voor jullie medeleven. het is extra wrang omdat dit het eerste nestje was voor ons. wij waren zeer trots. en inderdaad de kinderen het vertellen is erg moelijk

misschien de volgende keer beter.ik dan ga ik zeker weer een dagboek maken.ik hou jullie in de gaten

groetjes

caroline



Hobbykwekerij " Het Valkjesparadijs "



http://members.lycos.nl/hetvalkjesparadijs/

carco

Hoi Caroline

Wat is dat erg zeg!!!
Veel sterkte er mee. Ik begrijp precies hoe je jezelf voelt nu.
Groetjes: Caroline.
Klik op het plaatje voor onze site!