20 juli 2025, 03:26:09

De Valkjes van Irene.

Gestart door imv, 25 augustus 2005, 20:36:03

« vorige - volgende »

Riny

Hoy Irene
Als je nu slim bent(en dat ben jij)
dan zet je een klein bakje houtkrullen in huis,dan is het altijd op kamertemperatuur.
Want de jonkie's gaan steeds meer poepen nu ze ouder worden.
En als je het dan iedere dag even doet,blijft je huis ook fris ruiken.
Groetjes Riny ;D

imv

Hoi Riny,
Thanks! De houtkrul staat inmiddels warm!

Groetjes,
Irene

carco

Klik op het plaatje voor onze site!




Ivy

Citaat van: imv op  8 maart 2006, 22:05:22

Goofy en Pino piepen er telkens tussenuit als de kooi open gaat. Ze gaan direkt naar de zout-kristal-lamp die ik heb staan... kan volgens mij nooit goed zijn, want hun water is ook telkens op... de lamp gaat dus weg! Of drinken ze zoveel door het broeden?


Hahaha
Joepie van mij is ook gek op zoutsteen. Ik heb hem ook in de kast moeten stoppen, omdat zij de steen overal naartoe volgde, zelfs op plekken waar ze nog nooit eerder geland was. Ik denk niet dat het zo goed is - ik zou het, als ik jouw was, de lamp weghalen. Al helemaal omdat ze broeden, straks zijn de jonkies ook verslaafd :D.

Groetjes, Ivana




Mischka&Brokkie, Jelle&Jessie, Sammy&Joepie, Leia&Bobby, Makker&Nicky & Moppie

carco

Hoi

Ik wil foto's :'( :'(
Stuur ik jouw elke dag foto's van Little en ik zie van jou maar niets :'( :'(
Groetjes: Caroline.
Klik op het plaatje voor onze site!




Kirsten

Hoi Irene,

Wat een gedoe met het waarborgfonds,. als je hulp nodig hebt, dan geef je maar een seintje,. Is de auto waar het vanaf gevallen is niet te achterhalen? kenteken?
want bij het waarborgfonds heb je ook een kleine eigen bijdrage en het zou zonde zijn als het ook anders kan,.
Het klopt inderdaad dat ze je no claim veranderen,. dit tot alles geregeld is,. Ik duim voor je en als je vragen hebt, weet je me te vinden. Je hebt alles van het waarborgfonds al ingevuld?,. getuigenverklaring erbij? aangifte erbij?,. dan moet het gewoon goed gaan! Welke verzekering heeft het in behandeling?

Het klopt overigens ook dat de ouders zoveel drinken,. ze maken met het vocht een lekker papje voor de jongen :D
Super overigens dat er niet meer geplukt word,.

Groetjes
Kirsten


Onze hobbykwekerij en webshop vind je hier!

--------------------------------

imv


Alledrie op een rijtje. Dit was maandag.. we zijn alweer een paar dagen verder

Dit is de oudste vandaag


Ach, hij schrok telkens van de flits..
Daar wordt je moe van. van foto's maken :D


Lief he?! Bij het oudste donsje komt er een kuifje door en aan de vleugels. De kleur is heel licht grijs...  ::)
De oudste en het 2e jonkie wegen 32 gram. De jongste weegt 22 gram. Ze doen het super!

Kirsten, ik ben verzekerd bij Centraal Beheer. Ik heb ze uitgelegd, dat het toch niet de juiste gang van zaken kan zijn dat ik eerst zelf de schade betaal, en dat ik dan ipv een retourbetaling een rekening krijg van 671,00. Dit kwam omdat ik de schade heb gemeld. Nadat ik diverse keren had gezegd dat ik de schade zelf heb betaald dus dat wij van CB nog helemaal geen geld hebben gezien hebben ze de bonus malus op "ja" gezet, zodat ik de verhoging niet hoef te betalen. Zodra het waarborgfonds uitbetaalt krijg ik de vergoeding van de schade. Betaalt het waarborgfonds niet uit, dan zal ik de schade niet verhalen op de verzekering en is hij inmiddels al door mij betaalt. Dnap je het nog?

Nou, morgen weer foto's! (sorry Caroline.. je hebt gelijk!)

Groetjes,
Irene


Kirsten

Hoi Irene,

Ik snap het helemaal,.  :)

Wat een heerlijke foto's ook hier,. ik ben net nog even wezen neuzen bij het broertje of zusje,.  :D

Groetjes
Kirsten


Onze hobbykwekerij en webshop vind je hier!

--------------------------------

Roosje

Ik snap het niet :-X Ik zal het morgen nog eens lezen :P

Ik wil ook donsjes!! Wat prachtig zijn ze! Die oogjes! :-*

♪ Marlies

Dank je wel hoor Caroline, ;D

Nou zien we eindelijk weer eens foto's. :o

Ze zien er goed uit.
Wat zullen die meiden trots zijn.
Ik denk niet dat je over een tijdje kunt zeggen dat er twee weg gaan. :P :-\


Groetjes Marlies ;)

imv


Foto's.... ::) Foto's...  ::) Foto's...  ::)

hmmmmm.. foto's? Ik doe ff niet mee!


Alleen mijn koppie, hoor! Mijn lijf is een beetje te dik  :-[


Gaat ze foto's plaatsen  ;D ;D Ik kom eraan...
TAXIIIIIIIIII


Wie weet waar dit is?????  ;D ;D ;) ;)






Groetjes,
IRene





Rianne

Geen idee, maar het ziet er wel gezellig uit! ;D

valkchico

Hallo Irene,

Wat een heerlijke foto's van de meiden onder fde tafel :-*.
Ze waren zo lief samen (ben ik wel jaloers op hoor kunnen mijn jongens een hoop van leren)

En de donsjes geweldig liefffffffff

gr Esther

Riny

Hallo Irene
Ik denk het te weten,want ik zag een paar bekende gezichten.
Het is op jullie minimeeting bij Jou thuis.
Ben benieuwd of ik het goed heb.
Groetjes Riny :D

Lin

Hey wat een leuke fotos van de kleine valkjes. Kunnen ze goed hun kop omhoog houden? Leuke fotos ook van de mini meeting!

Groeten, lin


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)