Chewy, Yoda, Yabba, Solo, Wooki en Obi!!

Gestart door Annouschka, 2 augustus 2004, 14:45:59

« vorige - volgende »

Lin

alles nog goed hier?  :D

groeten, Lin


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

Annouschka

Hoi,

jaaa, alles prima hier, er is zelfs een nieuw koppeltje, Solo en Wooki, die vinden elkaar wel leuk, zitten veel te kroelen, meer heb ik nog niet gezien maar er hangt iets in de lucht denk ik ;D
We zijn op zoek naar een huisje, daarom zit ik niet zoveel meer op deze site (en op andere) en ook met Ellis erbij is het een pak drukker geworden hier.
We zijn zaterdag naar Tineke (Vanta) geweest en Ellis was mee, wat heeft ze een pret gehad :D  Ze is als een baksteen in de auto op de terugweg in slaap gevallen.
Zaterdag ook met Tineke een aantal winkels gedaan en in 1 van die winkels stond me toch een megamooie kooi :o  t' Was wel 300€ maar als ik ze daarmee gelukkig kan maken dan heb ik dat er graag voor over ;)
Die krijgen ze van mij als we verhuist zijn.  Morgen ga ik kijken naar een huis, rustig gelegen met grote tuin en garage dus duim aub voor mij ;D

groetjes

Riny

19 december 2005, 12:22:10 #707 Last Edit: 20 december 2005, 14:20:26 by Riny
                 

Mijn duimen heb je ,ik zal ze flink laten draaien.
Zo te horen gaat het met Ellis ook beter.
Daar ben ik blij om.
Ik had toen toch wel medelijden met je toen je het er zo moeilijk mee had.
Groetjes Riny :D

Roosje


Annouschka

Hoi,

met Ellis gaat het idd beter, ze luistert goed, is soms wel wat ondeugend maar ja, dat is een pup he ;)
Als het goed is gaan we binnen 2 weken starten met de hondenschool.

Ik ben daarnet naar dat huis gaan kijken, ik vond het wel oke, er moet nog wel wat aan gebeuren, er is een gigantisch grote tuin aan en het huis zelf is ook niet zo klein, morgen gaat m'n vriend kijken (hij kon vandaag niet mee, moest werken) en dan gaan we beslissen maar ik denk dat we het wel gaan doen :) ben alleen nog wat bang maar dat is denk ik normaal, het is een grote stap he ;)

groetjes

Riny

Hoy Annouschka
dat is zeker normaal dat je daar een beetje de kriebels voor hebt.
Het is ook geen pakje boter wat je gaat kopen.
groetjes Riny :D

Gerda


Riny

                                                     
Hoy Annouschka
Bij deze wil ik jou ook graag fijne feestdagen wensen en alle goeds voor 2006.
Natuurlijk ook voor je valkjes en Ellis.
Groetjes Riny

Annouschka

Hoi,

dankjewel!!!! :-* :-* :-*
Ook aan jullie fijne kerstdagen toegewenst, straks gaan we naar vrienden kerst vieren, Ellis kan helaas niet mee, hun hond kan niet zo goed met andere hondjes omgaan :(

Met de valkjes gaat het prima, ze hebben net hun kerstcadeau gekregen: een lekkere snoepstaaf, speelgoed wilde ik niet kopen, daar hebben ze al massa's van ;) de katten hebben Gourmet gehad (delicatesse voor katten) en Ellis heeft een nieuwe hals en leiband gekregen maar die halsband blijkt nog een beetje te groot te zijn :-[ maar binnen een paar weekjes zal het wel al lukken ;)
Dat huisje waar ik over vertelde gaat niet door, bleek dat het in veel te slechte staat was voor de prijs die ze ervoor vragen maar we hebben ondertussen al iets anders op het oog, er is maar 1 probleem: het is een bel-etagewoning maw beneden garage, berging, terras en tuin, boven wonen :( en dat zal een probleem worden voor Ellis aangezien ze het eerste jaar nauwelijks trappen mag lopen :(
We zouden haar naar boven kunnen dragen maar dat zal niet zo lang meer lukken, ze weegt nu al ruim 9 kg.
Dus daar zijn we nog even over aan het tobben.  Naar het schijnt mogen grote honden in hun eerste levensjaar geen of bijna geen trappen lopen ivm HD.
Maar ja, we komen er wel uit.

groetjes en fijne feestdagen toegewenst!

Annouschka

Hoi,

dat huis (die bel-etage) is het ook niet geworden, we zijn gaan kijken naar de ligging en die alleen al viel serieus tegen en dan ook met het oog op Ellis hebben we maar besloten dat het die niet wordt;

Maarrrr...... gisteren zijn we naar een mooi huisje gaan kijken, rustig gelegen, dubbele garage, bureel, living, keuken, badkamer, berging (achterkeuken), veranda en een mooie tuin, 3 slaapkamers...  en dat hebben we toegezegd :) ;D ;D ;D!!!!!  We hebben geen bod meer gedaan omdat de prijs/kwaliteitsverhouding heel goed is en het wordt ook nog via een notaris te koop aangeboden dus moesten we een bod gedaan hebben, hadden we het risico dat iemand anders er mee ging lopen.
Dinsdag komt onze verzekeringsmakelaar voor de lening en een van dezer dagen gaan we rond de tafel zitten met de eigenaars.

De valkjes zijn nog steeds hard in de rui, nu begint de wissel van de grotere veren en je ziet het aan hen ook dat ze dat niet zo fijn vinden.
Vanmiddag krijgen ze een uitgebreide douche, hopelijk doet hen dat deugd.
Solo heeft resoluut voor Wooki gekozen, Yabba is nu dus alleen :(  en dat vind ik heel zielig voor d'r :(
Misschien als we verhuisd zijn.... dat er dan nog een valkje bijkomt, ze krijgen dan toch een grotere kooi en zitten dan met een even aantal ;D

Zo, dit was het weer..... 


groetjes

Lin

Oh wat spannend met het huis. Ik hoop dat dat echt doorgaat en jullie het kunnen kopen. Wel jammer dat Yabba nu alleen is. Maar ja een pop erbij is altijd leuk!

Groeten, Lin


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

Riny

30 december 2005, 23:22:47 #716 Last Edit: 31 december 2005, 16:15:31 by Riny
           

                Hallo Annouschka
                Ik wens je een jaar zonder verdriet en               
                tegenslag.
                Moge de dagen ,weken,maanden gevuld zijn met
                liefde en een lach.
                Prettige jaarwisseling.
                Groetjes Riny

Gerda

Hoi Annouschka en Grisha (Gregory)



Gerda

Annouschka

Hoi,

dankjullie!!!  Ook vanwege ons en de hele beestenboel een gelukkig nieuwjaar!!
En het huisje gaat door ;D
We hebben eergisteren bevestiging gekregen dat het huis voor ons is, alleen nu nog even met de eigenaars rond de tafel zitten, onze makelaar komt dinsdag voor de hypotheekaire lening enz..
Zoals beloofd krijgen de valkjes na de verhuis een nog grotere kooi (de living is echt groot in ons nieuwe huis, ik weet al een plekje dat perfect is zelfs ;D) en  wie weet.... wordt onze valkenfamilie uitgebreidt met een vriendinnetje voor Yabba ;D (eerst m'n vriend nog overtuigen, maar dat zal wel lukken)
Verder hebben de huisdieren een redelijk rustige jaarwisseling gehad (we zijn thuisgebleven tot 00.30u voor hen), Ellis was even onrustig toen we buiten naar het vuurwerk keken maar dat ging al snel weer over en de valkjes waren alleen bang van de fusees die afgeschoten werden maar het bleef bij wat piepen dus het was wel oke ;) de katten hebben gewoon door het vuurwerk heen geslapen ::)

groetjes

Riny



Hoy Annouschka
Dat is een goed begin van he nieuwe jaar ,een mooi nieuw huisje.
Ik ben ook heel blij voor je dat het met Ellis beter gaat.
Groetjes Riny :D